Skocz do zawartości

Odbiorniki Cyfry + - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@szymaxxx

takich informacji jeszcze nie posiadamy...

Na dzien dzisiejszy do golego start z opcja hd nie mozna wziac pvr

w canal+start jest mozliwosc.

Byc moze cos sie jeszcze zmieni. Bo do tej pory nawet pakiet start z filbox hd - nie umowzliwial wypozyczenia pvr

 

W przypadku optimum zobaczymy (wg mnie mozna bedzie)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie na temat HD przedluzylem umowe i mam mozliwosc zakupu dekodera hd telewizor rowniez mam hd jednak moja antena to 60 a wiem iz do HD najlpsza 80 czy jest mozliwosc sprawdzic przed zakupem dekodera HD czy mam zasieg jakosci HD? probowalem wejsc w c+sport HD i jest kreska z poziomem sygnalu 87/100 jednak jakosc jest 0/10 czyli nie mam zasiegu HD czy przy podlaczeniu dekodera HD jakosc podniesie sie w skali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Mam thomsona ts4p i sprawa wygląda następująco , cały czas miałem go podłączonego do wzmacniacza analogowo , zmieniłem wzmacniacz i mam go teraz podłączonego przez gniazdo cyfrowe spdif . I pojawił się problem tego typu , że teraz dzwięk leci w opóźnieniu co do wyświetlanego obrazu , nie duzo bo może 1-2 s , ale to jest wkurzające , jak się ogląda i głos leci później. co zrobić z tym problemem

??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam do was pytanie, ponieważ zdecydowałem się chyba na przedłużenie umowy z Cyfrą, a posiadam teraz dekoder sagem SD i oczywiście przy przedłużeniu dostaję canal+ optimum i kanały HD w tym pakiecie. Mój telewizor to Sharp 26' HD Ready (Panel Rozdzielczości 1366x768, tutaj więcej o nim http://www.sharp.pl/cps/rde/xchg/pl/hs. ... 0E&cat=111 ) i czy opłaca się brać dekoder HD w promocji od cyfry za 129zł, bo nie wiem czy nastąpi jakaś poprawa obrazu porównując SD które mam teraz z HD Ready na moim tv. Ogólnie jeśli chodzi o tv świetny bez zastrzeżeń i obraz daje bardzo dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja mam takie pytanie, chciałem włączyć sobie Eurosport lub Eurosport 2 i tych kanałów nie ma, tzn są ale tylko w jakości HD, i gdy włączam pokazuje komunikat "brak uprawnień do odbioru" wcześniej były dostępne w SD a teraz że tak powiem lipa. Przeprogramowałem dekoder i dalej nic. To jest spowodowane jakimiś zmianami, wycofali te kanały z SD?.

Umowę podpisywałem w czerwcu br pakiet "Optimum"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś w innym wątku lekko zbił mnie z tropu,więc zapytam się w tym dziale jak sprawa wygląda.

Teraz,gdy za free nadawane są kanały w rozdzielczości HD chciałem na własną rękę nabyć dekoder,który umożliwiłby mi oglądanie tych programów.

czy to jest w jakiś sposób niezgodne z regulaminem czy zasadami Cyfry???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...