Skocz do zawartości

Odbiorniki Cyfry + - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem.

Kilka dni temu przedłużyłem umowę z C+. Wcześniej miałem multitoom i dwa dekodery SD z anteną i konwerterem przygotowanymi pod HD. Teraz dostałem dwa dekodery Sagecom i Pace PVR HD. Na Sagecom wszystko chodzi bardzo dobrze. Na moim PVR już nie koniecznie. Brakuje kilku kanałów , Canal_+Gol, Weekend, Kuchnia,Domo. Ogólnie kanały HD. Dekoder jest sprawny bo podłączałem go na tej sprawnej instalacji i działało. Poziom i jakoś sygnału na obydwu dekoderach jest taka sama, na Sagecom działa, na PVR nie.

Próbowałem lekko korektować anteną, zmieniać typ konwertera z TWIN na pojedczynczy i odwrotnie ale nic nie pomaga. Konwerter ma 2 wyjścia, do Sagecom idzie osobno kabel, do mnie idzie osobno. Jutro jak coś wyjdę sprawdzę jaki to model i spróbuję jeszcze raz zarobić końcówkę przy konwerterze. A tak na szybko jaka może być tego przyczyna ? Wyczytałem gdzieś że do tych dekoderów wskazane by były konwertery quattro ?

 

Tez mam ten sam problem. Wszystko działało bez zarzutu, a tu na nagle ciemność na C+Gol i Weekend. Może problem jest gdzieś indziej? Ma ktoś podobne problemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem lekko korektować anteną, zmieniać typ konwertera z TWIN na pojedczynczy i odwrotnie ale nic nie pomaga. Konwerter ma 2 wyjścia, do Sagecom idzie osobno kabel, do mnie idzie osobno. Jutro jak coś wyjdę sprawdzę jaki to model i spróbuję jeszcze raz zarobić końcówkę przy konwerterze. A tak na szybko jaka może być tego przyczyna ? Wyczytałem gdzieś że do tych dekoderów wskazane by były konwertery quattro ?

 

A próbowałeś podłączyć do PVR dwa kable antenowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłącz odwrotnie kable, ten który był w sagemie podłącz do pace i odwrotnie. Jeśli Pace nadal nie będzie dzialał oznaczać będzie, że coś z wejściem antenowym przy dekoderze, jeśli będzie działał to wystarczy wymienić konwerter, najlepiej kupując quada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam problem z PVR Philipsa, od jakiegos czasu zaczal sie regularnie resetowac co jakies 1,5 h, myslalem ze winna jest funkcja "oszczedzania energii" i samoistnego wylaczania po jakims czasie, ale mam ja zdeaktywowana a tuner w dalszym ciagu sam sie resetuje. Czy jest jeszcze jakis domowy sposob aby to naprawic czy tuner automatycznie kwalifikuje sie do wymiany ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Mam problem z PVR Philipsa, od jakiegos czasu zaczal sie regularnie resetowac co jakies 1,5 h, myslalem ze winna jest funkcja "oszczedzania energii" i samoistnego wylaczania po jakims czasie, ale mam ja zdeaktywowana a tuner w dalszym ciagu sam sie resetuje. Czy jest jeszcze jakis domowy sposob aby to naprawic czy tuner automatycznie kwalifikuje sie do wymiany ??

 

przywróć ustawienia fabryczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jakaś porażka... Po do dzwonieniu się do biura obsługi (blisko godzina oczekiwania), babka powiedziała że muszę przestawić częstotliwość z 10719 na 11393 i zmienić polaryzację z pionowej na poziomą. I oczywiście skorygować ustawienie anteny. Sam jednak nie potrafię wyłapać sygnału i muszę czekać na fachowca :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam szystkich mam problem od kiedy zmienili liste kanałów zniknely mi wszystkie kanaly hd no moze nie wszystkie ale brak hbd hd eurosportu hd canal filmy hd tvp1 hd po przeskanowaniu listy tez nic sie nie zmienilo prosze o pomoc z gory dziekuje

 

dekoder philips hd pvr 7201/91

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...