Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – opcje dodatkowe


vattax
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Pojawiła się nowa oferta w APS na dokupienie do umowy opcji Premium Film & Sport (czyli wszystkie C+), cena to 29.90 i okres zobowiązania to 9 miesięcy (przez ten okres nie można wyłączyć opcji), nie trzeba przedłużac całej umowy :-)

 

A co jesli uzytkownik posiada pakiet C+ w "promocji jubileuszowej" ? Czy w tej sytuacji moglbym zamowic ten pakiet i zaczac placic od miesiaca kiedy "promocja jubileuszowa" przestanie dzialac ?

 

I jescze pytanko: Czy mozna ta promocje za 29.90 wziac na dluzej niz 9 miesiecy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej sytuacji wole zaplacic przez 2 miesiace 29.90 niz od lipca cene np. o 10 zl wyzsza :) Jestem na poczatku mojej przygody z NC+ wiec jak na razie mam pelne 24 miesiace umowy. Boje sie, ze w czerwcu cena za pakiet moze byc wyzsza lub w ogole nie bedzie mozliwosci jej dobrania. Wtedy przez kolejne 22 miesiace nie bede miec paczki C+.

 

@Cyfra.tv: Czy masz jakies informacje, ze ta promocyjna cena utrzyma sie do czerwca ? :) Co jesli bym ja chcial na dluzej niz 9 miesiecy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba żartujesz? Jeżeli masz takie ciśnienie to ok. Niemniej bez przesady myślę, że jak już wprowadzili możliwość dokupienia to jeszcze nie raz będziesz miał możliwość. Sam mam zwykły comfort plus. To proponowali mi juz podwyższenie abonamentu pierwszy rok 59 , drugi rok 69 6 razy canal plus i 9 miesięcy hbo. Następnym razem za 59 comfort plus i pakiet sport . Teraz na 3 miesiące mam canal plusy wszystkie a place za 2 miesiące 20 zl. Myślę ze mając mały abo nie raz zadzwonia i będą Ci proponować. Niemniej gwarancji nikt Ci nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

"Seriale+" są z satelity .....biorąc usługę dostajesz też "Seriale+" z net vod jeśli masz usługę net vod konto podstawowe 8)

Tylko po co "seriale+" jak startuje "canal+seriale" :?::?:

PS.Mam tą usługę i powiem tak jakość słaba + słabe seriale w "Nce" lepiej to wyglądało 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wyglada sytuacja w przypadku prapremiertvp (vod ładowane na dekoder z satelity), fun vod przy zobowiązaniu mozna rabat uzyskać ?

 

Prapremiery TVP + nc+go TV Najlepsze TVP.pl

10 zł (uprzedzę pytania - dostępne jedynie w pakiecie [prapremiery 9zł, najlepszetvp.pl 1zł])

zobowiązanie 6 m.

 

Fun VOD+

9,90 zł

zobowiązanie 6 m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uruchamiał ktoś Man Pack?

Chyba promocja na nieco innej zasadzie niż HBO GO, jeśli chodzi o czas, bo w szczegółach jasno napisane, że do końca czerwca

a nie jak przy HBO GO miesiąc za darmo, czyli jeśli ktoś aktywował na początku, to prawie dwa miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...