Skocz do zawartości

4FUN GOLD


Krisss16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nowości w rebelu

 

Pozytywne opinie zdobywa także drugi kanał spółki - rockowa telewizja rebel:tv. Jakie są plany wobec stacji na jesień?

 

Bardzo nas cieszy dynamiczny wzrost, zarówno oglądalności jak i zasięgu technicznego rebel:tv. Potwierdza to słuszność naszej strategii tworzenia kolejnych kanałów muzycznych, dla wielbicieli określonych gatunków muzycznych. Z każdym miesiącem, kanał zdobywa nie tylko serca coraz szerszego grona widzów, ale jest też coraz chętniej dostrzegany przez reklamodawców. Ma to oczywiście określony wymiar finansowy.

 

W jesiennej ramówce pojawią się premierowe odcinki Rockfilerów - naszego flagowego formatu, w którym spotykamy się z gwiazdami rocka. Gośćmi programu byli między innymi: Alice in Chains, Rammstein, Kult, Muniek Staszczyk, NoNoNo, L.U.C. i wielu innych, a w nowym sezonie jeszcze więcej gorących nazwisk. Planujemy też całkiem nowe pozycje, które będą ściśle powiązane z nurtem muzycznym, preferowanym przez naszych widzów. Jesienna ramówka rebel:tv wystartuje 1 października.

 

 

http://media2.pl/media/80944-ewa-czekal ... =tematdnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie wiem czy zauważyliście, ale przerwy między klipami na zapowiedzi (np. koncertów czy płyt, nad którymi patronat objął Rebel:tv) zaczęto ubierać w oprawę graficzną z tytułem programu "Hard News". Pomysł "programu" to nie nowość, bo zapowiadano go już przy starcie stacji, ale inaczej wyobrażałem sobie program z najnowszymi informacjami (ze świata muzyki).

 

Podobnie zrobiono zresztą na 4Fun TV, gdzie (analogicznie) owe zapowiedzi poprzerywano czołówkami "programu" o nazwie "News". Na szczęście na Rebel:tv nie promują chociaż głupich gier na komórkę... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostro jadą.

W lipcu 2011 roku pięciokrotny wzrost udziałów w oglądalności notuje kanał Rebel TV. Zyskują także Eska TV i 4Fun.TV, widownię wciąż traci MTV Polska - wynika z danych Nielsen Audience Measurement dzięki uprzejmości Atmedia.

 

http://media2.pl/badania/81893-muzyczna ... w-dol.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polepszył się? Cokolwiek masz na myśli to i tak się pewnie nie zgodzę. :P Główna przyczyna wzrostu oglądalności to przede wszystkim znacznie zwiększony zasięg techniczny stacji. Teraz mamy tego efekty i mimo, że mamy sezon ogórkowy (a może właśnie dlatego) Rebel:tv zaczynają odkrywać i oglądać nowe rzesze widzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba źle mnie zrozumiałeś... Jestem stałym widzem Rebel:tv i cenie sobie tą stację właśnie za taką muzykę, której na innych polskich stacjach muzycznych w takich ilościach nie znajdziesz. Oglądam stacje od samych jej początków i wiem, że bywało lepiej (biorąc pod uwagę to, co emitują), a ostatnie nagłe wzrosty oglądalności to wynik wspomnianej zwiększonej dostępności. Bo nie sądzę, żeby emitowanie produkcji typu "Troo", którą kilka lat temu można było zobaczyć na antenie 4Fun TV, tak znacznie przyczyniło się do wzrostu udziałów w oglądalności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Ostatnio na forum Rebel.tv poprosiłem o puszczanie więcej Dire Straits i ogólnie klasyki rocka. Bardzo zaniepokoiła mnie odpowiedź jednego z redaktorów, oto cytat:

"co do dire straitis to ja osobiście uważam że to pop a nie klasyka rocka

 

Wiesz... Dire Straits jest najbardziej znany z piosenki
- a to rock raczej nie jest ;)

 

Właśnie przeglądałem sobie wątek a w tle na Rebel TV leciał "Walk of Life" Dire Straits... A w ogóle jaki jest bitrate dźwięku na tej stacji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na forum Rebel.tv poprosiłem o puszczanie więcej Dire Straits i ogólnie klasyki rocka. Bardzo zaniepokoiła mnie odpowiedź jednego z redaktorów, oto cytat:

"co do dire straitis to ja osobiście uważam że to pop a nie klasyka rocka

 

Wiesz... Dire Straits jest najbardziej znany z piosenki
- a to rock raczej nie jest ;)

 

Właśnie przeglądałem sobie wątek a w tle na Rebel TV leciał "Walk of Life" Dire Straits... A w ogóle jaki jest bitrate dźwięku na tej stacji ?

 

Dire Straits to pop :lol2::lol2::lol2: ? Redaktorzy chyba niezbyt ogarnięci. ;) Przecież brzmienie tego zespołu opiera się głównie na gitarze... co z popem wspólnego ma tyle co nic.

BTW, najbardziej znany utwór Dire Straits to Brothers In Arms. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o bitrate dźwięku to wcale nie jest on taki zły bo jest to 256 kbit.

 

Nie brzmi jak 256kbit. Mogę to stwierdzić nawet na moich chińskich słuchaweczkach. To chyba kwestia rozwiązań technicznych na etapie montażu...

 

Także jeśli macie chwilę czasu to wpiszcie się na forum, nie trzeba się tam nigdzie logować. Oto adres:

http://www.rebel-tv.pl/

Wchodzicie na forum a potem w zakładkę "Jakie klipy wam serwować"

 

Hmm, fajna sprawa. Ale chyba forum już nie istnieje ? Albo ja ślepy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie mam pretensji, chciałem się tylko upewnić... Zdziwiło mnie to, że forum zniknęło i nikt się w necie nawet na ten temat nie zająknął. Wyobrażam sobie, że gdyby znikło np. forum satkuriera to jakiś oddźwięk by był a nie tak, że wyparowało z dnia na dzień i wszelki ślad po nim zaginął...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...