Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie że kupili jakąś ligę,ale to i tak jest mało w porównaniu z poprzednim sezonem(Argentyna i Belgia),już nie wspominając wcześniejszych gdy można było oglądać na żywo angielską Championship czy brazylijską Serie A.

Ja cały czas się łudzę,że jeszcze argentyńska wróci w tym sezonie do nich,bo tam atmosfera na stadionach to jest coś magicznego,a w połączeniu z komentarzem Rabija to na prawdę był fajny produkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tego sezonu ta liga już się nie nazywa Ligą ZON Sagres.

Masz racje - nie mialem pojecia i tak sie przyzwyczailem do tej nazwy, gdy byla na Orange Sport i tak mi pewnie zostanie , bo nazwa bardzo mi sie podoba(la) :) Trzeba sie nauczyc nowej - Primeira Liga.

 

Odnosnie powtorek - juz dodali info, ze powtorka Porto dzis o 18! Super, obejrze sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc znamy już dwa mecze, które Sportklub pokaże w weekend. Piątek, 21:30. Zapinamy pasy i startujemy z wysokiego C - klasyk ligi portugalskiej Sporting - Porto. W sobotę 19:30 Estoril - Benfica. Co do kolejnych spotkań to na ten moment nie wiadomo, ale zadałem pytanie na Twitterze i może doczekam się odpowiedzi.

 

Swoją drogą - Bartłomiej Rabij i liga portugalska to znakomite połączenie. Na prawdę super się słucha, wiele ciekawostek i fajnych informacji.

 

O ile dobrze usłyszałem - jutro o 22:00 magazyn ligi portugalskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że jego komentarz jest niewyraźni i za cichy w stosunku do obrazu, przez co połowy komentarza nie słyszałem bądź nie rozumiałem. Wiem, że to nie jego wina, ale mogliby ogarnąć to w Sportklubie.

 

Z innej beczki: Rabij potwierdził, że co kolejka 4 spotkania, ale może zdarzyć się też tak, że spotkań będzie wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, regulacja głosu to był problem na SportKlub kiedy miałem okazję oglądać jakieś mecze na tym kanale. Szczególnie, że taki komentarz Rabija jest dość cichy by nagle głośno ryknąć. Nie chcę krytykować emocjonowania się Rabija, ale bardziej o złą regulacje głosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...