Skocz do zawartości

Ferguson Ariva 102 mini


vibor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Panowie - czy to cudo działa stabilnie - chce zakupić dla rodziców i nie chciał bym problemów - czy lepiej kupic cos w standardowej obudowie np 102e czy 202e

proszę o szczerą odpowiedz - ktos mi kiedys mówił że prawdopodobnie sie przegrzewają te urządzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam

Idiotyczny problem, Ferguson 102 mini zgubił obraz na wszystkich kanałach. Natomiast całe menu, przełączanie kanałów, EPG i fonia na kanałach radiowych normalnie jest. Przywróciłem go do wartości domyślnych i zaprogramowałem jeszcze raz - to samo. Wyłaczenie z prądu również nie pomaga.

Ktoś ma jakiś pomysł jak to naprawić ?

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam

Mam problem z dopiero co zakupionym fergusonem ariva 102 mini. Otoz po podlaczeniu i wlozeniu karty nc+(kameleon), nie wyszukuje mi zadnych kanalow, w menu w informacji o karcie jest napisane brak karty, brak subskrypcj. Przy kazdorazowym wkladaniu karty chipem do dolu- wyswietla sie informacja wloz karte chipem do dolu!? Kiedy wyjme karte z czytnika to opcja informacji o karcie nie jest juz podswietlona, a jak wloze z powrotem to podswietla te opcje ale nadal twierdzi ze brak karty. Jutro chce zadzwonic do fergusona ale nie wiem czy to cos da. Nie wiem jaki mam aktualnie soft bo nie wiem gdzie ta informacje znalezc.

Z gory dziekuje za jakiekolwiek sugestie.

P.S. Przepraszam za brk polskich znakow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Świąteczna aktualizacja dla Twojej Arivy!

Uprzejmie informujemy, że dostępne jest nowa wersja oprogramowania:

 

1.26B9 dla modelu Ariva 102mini,

 

Nowa wersja oprogramowania systemowego wprowadza wiele usprawnień i poprawek błędów zgłoszonych dotychczas przez użytkowników oraz oddaje do użytkowania nowe funkcje. Zalecamy aktualizację do nowej wersji!

Najważniejsze zmiany w aktualnej wersji:

• poprawiono obsługę nowego API YouTube'a

• poprawiono wznawianie połączeń WiFi

• poprawiono szybkość pracy OSD

• optymalizacja wykorzystania procesora

• kolejne usprawnienia działania timerów

• poprawiono szybkość wczytywania EPG

• i inne poprawki

Instrukcję z procedurą aktualizacji oprogramowania znajdziecie Państwo zawsze w paczce z oprogramowaniem. Przypominamy, że paczkę taką należy rozpakować.

 

Soft 1.26B9 z 10.12.2014 r. do pobrania tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

No właśnie. Komuś udało się zrobić aktualizację fw do wersji 1.29? Na domyślnych ustawieniach też nie dałem radę. Po HTTP widzi nową wersję fw, ale jej nie pobiera. Support producenta wykazuje tylko fw 1.27: http://www.ferguson-digital.eu/en/download/HD-Satellite-Receivers/ariva-102mini/ Czyżby nadszedł end-of-support/life tego fajnego odbiornika?

Edytowane przez yahya
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...