Skocz do zawartości

Sat Mont Service


Rekomendowane odpowiedzi

Zapytałem jak z Elevenami, czy będą dostępne w pakietach czy za dodatkową opłatą. Taką oto odpowiedź otrzymałem od SMS cyt. "Najpierw użytkownicy pakietu TOP uzyskają dostęp do wszystkich 3 kanałów bez dodatkowych opłat. Oficjalna informacja na temat dystrybucji kanałów zostanie podana najpóźniej w 2 tygodniu czerwca" koniec cytatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę informacji z FB dotyczących Elevenów i nie tylko.   "Kanał ELEVEN znajdzie się w pakiecie Standard HD, a pozostałe dwa kanały w pakiecie Top HD bez dodatkowych opłat. Dodatkowo Abonenci niższych pakietów będą mogli dokupić pakiet jako opcję premium do posiadanego już pakietu".   Druga wiadomość jaką otrzymałem na priv "Na chwilę obecną to koniec zmian w telewizji cyfrowej. Czeka nas jeszcze podmiana kilku kanałów na wersję HD, ale nie będzie miało to wpływu na listę". Zmieniono również nazwy kilku programów, także proponuje wyszukać wszystko jeszcze raz i ustawić według swojego uznania. :mrgreen: Doliczyłem się 108 kanałów HD na 178 dostępnych. Wg mnie całkiem nie źle  :wink: 

Edytowane przez Krzysztof-Sosnowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem naprawdę bardzo zaskoczony takim rozwojem sytuacji. Tyle było jeżdżenia po SMS, krytykowania że jako jedyni nie mają Elevenow, a oni widocznie walczyli o to byśmy dodatkowo nie musieli płacić za pakiet. Można powiedzieć, że oferta SMS jest już teraz pełna i większość kanałów posiadają w swojej ofercie. Ja i tak nie oglądam sportu, ale cieszę się że w końcu jest wszystko. Jeszcze niech tylko popodmieniają tych kilka kanałów które mają wersję HD i będzie mega wypas. :)

Edytowane przez Ipo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 8 TV był nawet zapowiadany w HD na liście z tzw.modernizacji sieci,w grudniu ub roku. I nadal jest w SD..Nie mniej jednak  kanał ten obecnie  mocno dogorywa (szczególnie w DVB-T) i chodzą słuchy że w jego miejsce powróci ESKA TV zaś 8 TV ulegnie likwidacji.

 

Edit : No i ta informacja się potwierdziła 16 czerwca 8 TV wróci do nazwy Eska TV a Eska TV stanie Eska TV Extra HD.

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszcie się, że są w ogóle. Dla tych którzy mają najwyższy pakiet to kosztów nie ma żadnych. Kto chce mieć wszystkie a ma niższy musi dopłacić, ale przecież należało się spodziewać opłaty za te kanały więc jaki problem dokupić ten najwyższy pakiet? Dajcie spokój z marudzeniem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...