Skocz do zawartości

Sat Mont Service


Rekomendowane odpowiedzi

W Sosnowcu coś się ruszyło i mamy w końcu nowe kanały. Dołączone zostały: POLSAT DOCU HD, Food Network HD, DISCOVERY HISTORIA, SUPER POLSAT HD, HGTV HD, TVN24 BIS HD. Jedyne co zostało to TV6 w wersji SD, mam nadzieje, że niebawem się to zmieni. 26.05. nastąpi również podmiana Muzo.tv na POLSAT MUSIC HD. Mam nadzieję, że to już koniec zmian bo chciałbym sobie poustawiać swoją listę kanałów na telewizorach :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Jeszcze jedno co jest do poprawy przynajmniej w Sosnowcu to nazwy kanałów, przy wielu brakuje opisu HD.

Edytowane przez Krzysztof-Sosnowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał Polsatu nazywa się Doku nie Docu. Nie wiem co wy wszyscy z tą pisownią po angielsku. :) Zaskoczyli mnie tym TVN24 BiS w HD. Myślałem, że może za pół roku będzie. TV6 podobnie jak Polsat Music ma zniknąć chyba wkrótce w wersji SD z satelity więc pewnie dodadzą wkrótce wersje HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w Szczecinie TVN 24BIS nadaje w SD tak jak HGTV oraz TELE5 czy TV Republika

Po moim telefonie i poważnej "męskiej" rozmowie Tele 5 i TV Republika są już w HD  :mrgreen:

Na PPV 1 i 2 pojawiały się kanały Tennis Premium 1 HD i Tennis Premium 2 HD od Polsatu

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czy SMS przełączył już MUZO.TV na POLSAT MUSIC HD?

 

 

Po moim telefonie i poważnej "męskiej" rozmowie Tele 5 i TV Republika są już w HD  :mrgreen:

Na PPV 1 i 2 pojawiały się kanały Tennis Premium 1 HD i Tennis Premium 2 HD od Polsatu

 

Sprawdzę po południu czy u mnie świecą w HD  :roll:

Mogliby już w końcu TVN 24BIS i HGTC dać w HD.. no i oczywiście ELEVENY  :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po "szumnych" zapowiedziach pojawił się Polsat Music HD. Jakość, jak widać, powala na kolana  :mrgreen:

 

e3ebc5a38562.jpg

Brawo Wy !!! :mrgreen:

 

 

Edit: Przy okazji zanikł całkowicie sygnał STARS TV. :twisted:

Edytowane przez Barti
Nieco niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Zbędne nadużywanie też emotek w poście. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam Polsat Music w dobrej jakości. Sprawdzałem po południu i teraz. Mowa oczywiście o Sosnowcu. To jednak nie moja bajka. Muzyka dla dzieciaków.

Krzyśkowi na Fejsie obiecali TV6 w HD jeszcze dziś, ale jak do tej pory mamy SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa informacja z FB, wkrótce dodadzą jeszcze 3 programy w HD, ale nie napisali jakie, typuję ELEVENY, także proponuję się jeszcze wstrzymać z ustawianiem własnej listy programów. TV6 HD obiecali podmienić w poniedziałek jeśli chodzi o Sosnowiec.

Edytowane przez Krzysztof-Sosnowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako pierwszy pragnę poinformować, że w Sosnowcu pojawiła się paczka kanałów ELEVEN SPORTS, kanały 156,157 i 160. Fani sportu pewnie będą zadowoleni. Na tę chwilę wszystkie są w paśmie odkodowanym, szczegółów dystrybucji jak na razie brak (FB - WWW). Po mojej interwencji zaktualizowano nazwy kanałów, czyli podopisywano oznaczenia HD tam gdzie ich nie było. Z tego co wiem to już koniec zmian, także śmiało można ustawiać swoje listy kanałów. TV6 jak kolega wcześniej pisał zostało podmienione na HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W standardzie też świecą.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...