Skocz do zawartości

Boks


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A to jak tak gwiazda będzie to PPV musi być.Musza też mu dobrać odpowiednio przeciwnika by się znowu nie ośmieszył.

W live Wojtka z "MMAnews" Najman wspominał o podziale gali na walki w otwartej tv oraz na ppv,a tv z jakimi negocjuję to publiczna,tv puls i jeszcze jedna komercyjna tajemnicza..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wczoraj pojawiła się tak informacja w innym wątku dlatego napisałem o tym PPV.Ale spodziewałem się że będą takie gwiazdy jak Szpilka.Poziom mizerny ale zawsze Polat i przyciagnie tego czy tamtego.Ciekawe kto to PPV będzie sprzedawał bo Polsat wątpię a NC+ nie pokazuje tego typu transmisji.Pewnie internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny pojedynek. W sumie przebieg walki trochę podobny do starcia Kliczki z Antkiem. Co by nie mówić o umiejętnościach Wildera to jednak pokazał klasę. Wydawało się, że każdy kolejny cios Kubano może zakończyć pojedynek, ale Amerykanin pokazał, że może nie tylko potężnie strzelić, ale też przyjąć uderzenie. Tak naprawdę pierwszy poważny skalp. Joshua niezmiennie faworytem ewentualnego starcia, ale z Wilderem trzeba się liczyć do końca walki. Jednym ciosem może odwrócić sytuację.

Edytowane przez Lanser123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam boks od wielu lat i pozwól, że będę miał swoją opinię. Nigdy nie było tak, że najlepsi bokserzy unikali pojedynków ze sobą, tak jak jest teraz. Narobili mnóstwo federacji, to tak jakby jednocześnie Niemcy, Hiszpania i Brazylia były mistrzami globu w piłce, bo graliby w osobnych MŚ. Dla mnie to śmieszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arkon, Kliczko też nie wygrał z Joshuą bo był mało poważnym bokserem, albo dlatego, że był gościem bez kondycji? Przecież Antek był w gorszym stanie niż Wilder po tym nokdaunie, a sam Władek miał z tego co pamiętam około 2 minut na dokończenie roboty. A co do Ortiza to absolutna czołówka tej kategorii, był dobrze przygotowany do samej walki i walczył bardzo w porządku. Jak dla mnie do momentu przerwania prowadził na punkty (chociaż karty pokazały co innego). 

Edytowane przez Lanser123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odniosłem wrażenie, że tam boksu to za dużo nie było... oni przecież podeszli do tego tak... kto trafi ten wygra. Dla mnie ta walka wyglądała jakby dopiero co o 2 w nocy wyszli z baru na solówkę. Wydaje mi się, że chłopy z lat '90 poradzili by sobie z nimi bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Walka Joshua vs Parker strasznie nudna jak to mówią dla koneserów :)

Powietkin vs Price to była dosyć ciekawa walka,obaj byli w opałach,obaj przyjęli ale to Sasza znokautował Brytyjczyka,choć mi się wydaję,że walka powinna zostać przerwana po prawym Povietkina a nie dopiero jak wylądował lewy dobijający..

No i niestety Michał Syrowatka totalnie rozbity,powolny,bez energii przegrał przez TKO w 12 rundzie z Robbie Davies'em Jr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda a transmisja w TVP sport horror co rundy koniec to reklama.jak tak mają boks pokazywać to ja dziękuję.W cp jak gale walk mają to reklamy dają z głową podczas transmisji na żywo.chyba że powtarzają to więcej.A jak mają w cp Gale na żywo to nie ma reklamy co runda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...