Skocz do zawartości

TVP Kultura


MarnyPopis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie djclassic, ja też tak uważam. Ale jeśli ten komunikat jest prawdziwy to i tak będę mógł ten kanał odbierać jak nie na Mediasacie to na Fergusonie prawda. Przecież to kanał FTA.

Ale ja i tak nie oglądam kanałów TVP. Żadnych. A więc mi to obojętne.

Pozdrawiam :wink::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informację potwierdziłem kilka minut temu telefonicznie w Centrum Telefonicznym Abonentów Platformy C+.

 

Wiadomość jest cenna szczególnie dla tych, którzy chcą szybko i bez konsekwencji zrezygnować z C+ - w ciągu 3 miesięcy od wycofania kanału z oferty (a TVP Kultura jest w ofercie) można złożyć rezygnację powołując się na jego brak - bez konsekwencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Jak dla mnie to TVP w ogole moze sie wycofac z C+ i tak ich kanalow nie ogladam. Kiedys byly dla mnie wazne ale teraz coraz mniej na nie zerkam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Kto ma zeza na Astre nic nie straci, poza tym moze jak TVP Kultura zniknie z C+ to go zakoduja na Astrze :lol: I powstanie super atrakcyjna platforma TVP z kilkoma niezwykle ciekawymi kanalami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w końcu prawda z tym TVP Kultura czy nie?? Bo się zdenerwuję i sam zadzwonię do CTA :lol:

Przecież TVP Kultura nie zmienia transpondera na razie, a więc jak będzie niedostępny w C+? Chyba jedynie na dekoderach C+ m.in. na Mediasatach. Osobiście również posiadam w swoim pokoju fergusona i na Ferdku będę mógł przecież odbierać TVP Kultura prawda??

Nie zależy mi na tym kanale bo i tak żadnych z TVP nie oglądam i jak dla mnie mogły by te kanały wyjść z Cyferki, mnie to obojętne, a i też dzięki temu by się miejsca na transponderze zwolniło :lol::P:D

A więc jak w końcu z tym???

Przecież o odejściu z transpondera C+ TVP Kultura informowało by już wcześniej i by media informowały oraz to nie za bardzo realne bo i by CP stracił kanał.

:?:

Pozdrawiam :wink::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mnie się, że po prostu kanał zniknie na jakiś czas z list dekoderów C+ np. Mediasatów. Z czasem powróci kanał, Cyferka zdąży zrobić to co trzeba, aby kanał powrócił.

Bo innej możliwości nie ma, kanał raczej nie odejdzie z transpondera C+ tak jak to pisałem bardziej rozwlekle w ostatniej odpowiedzi!...

Mnie i tak to wszystko, te kanały TVP są obojętne.

Pozdro :wink::D:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...