Skocz do zawartości

Czy kupisz kanały Cinemax po utworzniu pakietu RM Film w CP?


Digi
 Udostępnij

Czy po utworzeniu pakietu Relax Mix Film w Cyfrowym Polsacie, dopłacisz za możliwość odbioru kanałów Cinemax?  

57 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy po utworzeniu pakietu Relax Mix Film w Cyfrowym Polsacie, dopłacisz za możliwość odbioru kanałów Cinemax?

    • TAK
      7
    • NIE
      52


Rekomendowane odpowiedzi

Pol[beep] nie ma żadnego dobrego kanału filmowego, a takie przekręty jak ten z cinemaxami doprowadzą tylko do tego, że tacy klienci jak ja po skończeniu umowy już w życiu nie skorzystają z ich usług. Niestety na markę trzeba zapracować widzę ze polsat mocno się stara żeby wystraszyć przyszłych potencjalnych klientów a dodatkowo zrazić do siebie obecnych, aby tak dalej!! Proponuje aby wykluczyć wszystkie programy z pakietu relax mix pozostawić jeden najgorszy a za resztę kazać sobie płacić po 10zł. Zwracam się z apelem do wszystkich nie kupujcie już więcej tego syfu bo nie wiadomo, co jeszcze mogą wymyślić. Nie mam zamiaru z oszustami zawierać jakichkolwiek dodatkowych umów, dlatego o płaceniu za cinemaxy nie ma mowy i tak cienkie filmy puszczali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupie jesli bedzie TV 1000 , bo mialem ten kanal pare lat w D2 mac i wiem ze jest dobry,kładzie na łopatki Canal+ i HBO razem wzięte! Oglądałem rozkład filmów na TV 1000 Baltic i duzo nie różni sie od matczynej wersji.... Na TV 1000 leci ambitne kino,premiery filmowe prawie rowne z wydaniami filmow na DVD , no i co ucieszy panów ostra erotyka (tylko nie wiadomo jak z naszymi przepisami,ale mysle ze spokojnie da sie je obejsc!!! wszak Cyfra+ z kanałem XXL balansuje na krawędzi od kilku lat) a poza tym cena calosci oferty CP nie przekroczy teraz 60-70zl i wszystko jest w pigulce a nie na dwoch C+ dwóch HBO i ciągłe powtórki!!! Poza tym z tego co słyszę to CP bedzie mial wiecej asów w rękawie (dalsze nowe kanały)

Pozdrawiam Wojtas

 

no i właśnie jest test prawdopodobnie TV 1000 ;-)

 

Edycja RafiX: Wkleiłem dwa posty. Pamiętaj o funkcji "Zmień"!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...