Skocz do zawartości

Splitter dla Cyfry +


Jovik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cyfrowego Polsatu nie da się rozdzielić w splitterze z uwagi na parowanie karty z odbiornikiem. W uproszczeniu, jeśli włożysz taką kartę do innego sprzętu niż tego z którym została dostarczona (nie wydają ich luzem), to "zorientuje" się, że nie jest we właściwym czytniku i nie będzie chciała współpracować. :P

 

Jeśli będziesz chciał kupić tańszy splitter (np. Medium IV czy inny Small..), obowiązkowo upewnij się u sprzedawcy czy poprawnie współpracuje z Ferusonem Ariva 102e, bo to nie jest reguła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie są to dwa takie same tunery, tylko ten drugi jest zminiaturyzowany. Zresztą tu masz ich opisy:

http://www.ferguson-digital.eu/pl/telew ... -102e.html

http://www.ferguson-digital.eu/pl/telew ... 2mini.html

 

Jedyna kwestia to dopytać się Fergusona/diviso/Clone+ czy obie wersje mają takie same parametry czytnika i czy wersja Mini równie dobrze radzi sobie ze splitterami co wersja normalna. Teoretycznie tak, ale wiadomo "przezorny zawsze ubezpieczony".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką sprawę:

 

Rodzice kupili sobie niedawno telewizor "Samsung UE40ES8000S" i postanowili teraz, że chcieliby sobie dokupić moduł "AstonCrypt 2.26", żeby móc odbierać "NC+" bezpośrednio w telewizorze.

 

Żeby rozdzielić kartę na nasze dwa tunery używamy "splittera" "Smart Wi" (tej pierwszej wersji) i zastanawiam się czy karta kliencka od tego "splittera" zmieści się w "AstonCrypt 2.26", bo np. jak chciałem ją włożyć do "nCAM HD" (po to właśnie, żeby sprawdzić czy mieści się w jakimkolwiek module), to się nie zmieściła...

 

Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia w tej sprawie to proszę o sygnał, bo "AstonCrypt 2.26" jednak trochę kosztuje i nie chcę go kupić "w ciemno"???

 

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Mam Small III i pojawiły się problemy chwilowo wysłałem cały komplet do producenta ale już się zastanawiam powoli jak nie zadziała nad zakupem czegoś nowego co byście polecali?

1. POWER3 TURBO v1.0.2

2. WireLink

3. divISO

Ma być przewodowy i pracować z:

Aston 2.23 w Panasoniku VT50

Pace PVR 500

nbox z E2

Ferguson 8900 HD

Na Small był problem z załapaniem PAce trzeba było wkładać kartę i za którymś razem łapał, ale gorszym problemem były zwiechy na nbox z E2(wcześniej Ferguson 8900 HD) i co dziwne jak się włączyło Astona w Panasie to wszystko działało do momentu wyłączenia Panasa wtedy zwis na nbox ten problem pojawił się ostatnio. Chociaż przez 4 lata żadnych problemów nie miałem. W sumię problemy z tym że wyłączenie Panasa potrafiło zawiesić 8900 lub nbox pojawiły się po wymianie Panasa V20 na VT50 Wtedy zmieniłem wsad w kartach i spliterze i większość czasu wszystkie tunery mogły pracować niezależnie. Dwa tygodnie temu zwis i znowu wgranie wszystkiego od nowa ale pomogło tylko na 1,5 dnia i jako że nie miałem już pomysłów wysłałem wszystko do producenta i jak wróci to albo zadziała a jak nie to będę szukał czegoś nowego. Może ktoś już coś podobnego przerabiał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie i bardzo proszę o pomoc w sprawie splittera serverwirelink.

Otóż jakiś czas temu poprzedni się spalił, tak więc na najpopularniejszym serwisie aukcyjnym zakupiłam nowy.

Karty mam, więc ich nie dokupowałam. No i zaczęły się schody... Podczas instalacji świeci się tylko czerwona dioda "ready".

Zielone nie zapalają się nawet na chwilę. Uprzedzam pytania, skorzystałam z wyszukiwarki, jednak mimo prawidłowej instalacji diody nie zapaliły się nawet na sekundę i działają tylko niekodowane kanały. Po dwudziestu minutach w pokoju obok wyświetlił się komunikat, by włożyć kartę. Czy to może być wina kart czy splittera? Zastanawiam się nad zakupem interfejsu, może aktualizacja by pomogła. Czy może lepiej od razu dać sobie spokój i zwrócić splitter?

Przepraszam za moją totalną nieznajomość tematu, mam jednak nadzieję, że znawcy tematu mi pomogą.

Tak to jest, jak same kobiety w domu :(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie i bardzo proszę o pomoc w sprawie splittera serverwirelink.

Otóż jakiś czas temu poprzedni się spalił, tak więc na najpopularniejszym serwisie aukcyjnym zakupiłam nowy.

Karty mam, więc ich nie dokupowałam. No i zaczęły się schody... Podczas instalacji świeci się tylko czerwona dioda "ready".

Zielone nie zapalają się nawet na chwilę. Uprzedzam pytania, skorzystałam z wyszukiwarki, jednak mimo prawidłowej instalacji diody nie zapaliły się nawet na sekundę i działają tylko niekodowane kanały. Po dwudziestu minutach w pokoju obok wyświetlił się komunikat, by włożyć kartę. Czy to może być wina kart czy splittera? Zastanawiam się nad zakupem interfejsu, może aktualizacja by pomogła. Czy może lepiej od razu dać sobie spokój i zwrócić splitter?

Przepraszam za moją totalną nieznajomość tematu, mam jednak nadzieję, że znawcy tematu mi pomogą.

Tak to jest, jak same kobiety w domu :(:(

http://www.pl.greeneightsystem.com/stro ... wania.html [musisz tą aktualizację zrobić lub wysłać cały sprzęt do firmy i oni to zrobią]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...