Skocz do zawartości

PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A z jakiego kanału chcesz nagrywać, czy masz podłączony jeden czy dwa kable-i jak ustawiony w menu konwerter? Możesz też mieć niedokładnie ustawioną antenę. Przyczyn może być wiele, podaj więcej info.

 

Z obojętnie jakiego kanału , i zawsze to samo ;) Mam antenę z jednym konwerterem i jeden kabel włączony do złącza 1 na dekoderze. Konwerter też ustawiony w menu na pojedynczy. Antena była ustawiana przez technika przy pomocy specjalistycznego sprzętu

 

 

Antena na pewno dobrze ustawiona, pokazuje sygnału full, obraz ładny no i przede wszystkim jak poprzednio miałem SagemComa i nagrywałem na dysk zewnętrzny to działało ok zarówno z ręki jak i wtedy gdy zaplanowałem. Tylko Pace nie chce nagrywać mi z ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile jeszcze będziesz przynudzał z tym TVP Historia? Weź dekoder do APS, tam niech go sprawdzą. Albo będzie uwalony i niech wymieniają, albo będzie sprawny i wtedy problemu szukaj w swojej instalacji antenowej. Strach zajrzeć do lodówki żeby przypadkiem nie trafić na Twoje przynudzanie. Jak nie dostajesz odpowiedzi, tzn. nie ma tu nikogo kto znałby odpowiedź i ciągłe męczenie buły nic tu nie zmieni.

Reset (przywrócenie ustawień fabrycznych) nie kasuje niczego z dysku. Po tej operacji trzeba na nowo załadować listę kanałów - dla SAT i dla DVB-T jeśli też miałeś, skonfigurować dekoder i ewentualnie poplanować na nowo wszystkie nagrania jeśli wcześniej takie były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to kwestia nowego softu, czy może przejścia C+ na NC+, a może mojego dyletanctwa. -> na stronie http://ncplus.pl/co-ogladac/wypozyczaln ... ada-Polska jest film, jako oferta aktualna także dla Pace, a z kolei kiedy patrzę na ofertę premier VOD przez dekoder, film ten na się ukazać do pobrania wkrótce. W sumie nie chcę go przegapić :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...