Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak juz gdzies wczesniej pisalem mam universe+ z hbo na cala umowe i premium family&sport za 79 (pierwsze 6 miesiecy 59). Klient polsatowy ;) dopiero 2 miesiace w nc+.

Jako, ze konczy mi sie promocyjny dostep do c+ i c+film z ciekawosci zadzwonilem sie spytac co i jak. W ciagu minuty Pan przedstawil mi dwa jak to zaznaczyl, jedyne wyjscia:

- +49 zl za 3c do tego co mam

- universe+ z premium family, sport i film, hbo i cinemaxy + canal vod za 109 zl

Szcerze gdyby mi gostek powiedzial 99 nie zastanawialbym sie chyba nawet chwili bo to jakos lepiej brzmi niz te 109 ;)

Myslicie, ze ugram ta dyche jutro jak oddzwoni czy jestem za swiezy w nc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Obecnie posiadam do końca kwietnia universe+, 6C+, miałem HBO za free przez pół roku, zwiększono mi pojemność dysku z 250 na 500 GB za free a to wszystko za 49pln. Migrowałem w zeszłym roku z n+, naturalnie te warunki uzyskałem po wysłaniu wypowiedzenia. W tym tygodniu telefon z BOK, to samo bez HBO za 79pln. Mój śmiech i wykład spowodował spadek do 64pln ;) Póki co podziękowałem, w przyszłym tygodniu wysyłam wypowiedzenie i czekamy na rozwój wypadków ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Posiadam obecnie canal+ start + +C+ za 40zł + 5zł za PACE 500 PVR. Umowę mam do końca lipca. Dziś dostałem ofertę comfort + 6c+ za 54,50złczy to dobra oferta czy lepiej poczekać i negocjować po wysłaniu wypowiedzenia?

Widziałem że niektórzy wynegocjowali universe + 6c+ + HBO za 59zł. Co radzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę mam do końca maja chyba.

Mam universe plus 6xC+ plus PACE PVR 500GB plus MR 2 karty cameleon i za to wszystko aż 49zł .

Pisze aż ponieważ w nc+ oprócz sportu jest wielkie szambo .jestem z nimi od czerwca 2001.

Opcja w moim przypadku jest jedna albo to samo za ta sama cenę albo do widzenia nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym przypadku chodzi o 10 miesięcy :D

 

ja wysłałem 8 miesiecy przed końcem umowy ( mam do końca września 2014) i juz było kilka telefonów z ofertą utrzymaniową i cały czas negocjuję i jest ( żeby nie zapeszyć) coraz bliżej mojego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę mam do końca maja chyba.

Mam universe plus 6xC+ plus PACE PVR 500GB plus MR 2 karty cameleon i za to wszystko aż 49zł .

Pisze aż ponieważ w nc+ oprócz sportu jest wielkie szambo .jestem z nimi od czerwca 2001.

Opcja w moim przypadku jest jedna albo to samo za ta sama cenę albo do widzenia nc+.

 

O ile w ogóle masz taka cenę teraz, to na pewno nie dostaniesz tego pakietu po 49 zł na przyszłość. Jak czytam to jeszcze nie widziałem, żeby ktoś dostał tyle za 49 zł. No i jeszcze kręcił nosem, że mu źle, oj przewraca się w [beep]...ach przewraca.

 

Jak będziesz rezygnował to daj znać, można zrobić cesję umowy. Wielu na tym forum z chęcią przytuliłoby ten pakiet z camelami nawet za 59 zł a nawet troche więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kfm877 a co w tym pakiecie takiego podejrzanego? Ponadstandardowa oferta, rzadziej spotykana i nic więcej. Nie widzę też powodu dla którego abonent nie miałby dostać aneksu na aktualnych warunkach, chociaż warto czasami przewidzieć w negocjacjach elastyczność, ale też coś za coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak wysłałem wypowiedzenie w poniedziałek, mogę zadzwonić dzisiaj, zapytać czy mają jakąś ofertę dla mnie? Umowa kończy mi się z początkiem kwietnia. Do jutra jest promocja dla nowych klientów na stronie nc+ za 64 zł przez cały okres umowy (49zł opłata aktywacyjna) :

Promocja: Universe+ Superfilm+ promocja (Universe+ 12m z Premium Film i HBO)

Długość umowy: 12 miesięcy

Dekoder: mediabox+

nc+ GO

Teraz pytanie, czy ugram taką ofertę na przedłużenie czy warto zrezygnować i wziąć tą nową oferte z 3xC+ i HBO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ofertą dla nowych klientów kierować się należy raczej tylko poglądowo, bo ona w większości przypadków będzie droższa niż to co możesz wynegocjować podczas aneksu do obecnej umowy. Jaką ofertę, za ile oraz jaki dekoder masz aktualnie? Zadzwonić do DUK możesz zawsze, ale często najlepsze oferty składane są dopiero pod koniec umowy. Poza tym umowy są do końca miesiąca, więc Twoja nie kończy się początkiem kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ofertą dla nowych klientów kierować się należy raczej tylko poglądowo, bo ona w większości przypadków będzie droższa niż to co możesz wynegocjować podczas aneksu do obecnej umowy. Jaką ofertę, za ile oraz jaki dekoder masz aktualnie?

 

Ja wypowiedzenie wysłałem na taki adres:

 

ITI Neovision S.A., Al. Gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa

może być ? bo ty podajesz inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Dziś przedłużona umowa, no to napiszę co i jak:

Miałem Universe i 6xC+ za 49zł, dekoder czarny z n-ki PVR 250gb.

Bez wypowiedzenia proponowali 59-84zł za to samo jak dzwoniłem.

Po wypowiedzeniu zadzwonili z DUKu i stanęło na:

universe, 6xC+ za 49zł na 12m, mediabox za 5zł/mies. i HBO na 3mies. gratis. Dekoder bez aktywacji.

Dla mnie OK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Dziś przedłużona umowa, no to napiszę co i jak:

Miałem Universe i 6xC+ za 49zł, dekoder czarny z n-ki PVR 250gb.

Bez wypowiedzenia proponowali 59-84zł za to samo jak dzwoniłem.

Po wypowiedzeniu zadzwonili z DUKu i stanęło na:

universe, 6xC+ za 49zł na 12m, mediabox za 5zł/mies. i HBO na 3mies. gratis. Dekoder bez aktywacji.

Dla mnie OK :)

Bardzo dobra oferta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Posiadam obecnie canal+ start + +C+ za 40zł + 5zł za PACE 500 PVR. Umowę mam do końca lipca. Dziś dostałem ofertę comfort + 6c+ za 54,50złczy to dobra oferta czy lepiej poczekać i negocjować po wysłaniu wypowiedzenia?

Widziałem że niektórzy wynegocjowali universe + 6c+ + HBO za 59zł. Co radzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...