Skocz do zawartości

Zmiany na Forum


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Drodzy parafianie... (i parafianki też :D)

Ponieważ już baaardzo dawno temu pozamiatano po platformie TVP, choćby na stronie internetowej tvp.pl, także i my musimy przetrzeć kurze i pajęczyny.

 

Wątki przyklejone:

  • -
Platforma satelitarna TVP - nowości
- Platforma TVP - tunery
- Platforma TVP - odbiór, instalacje antenowe

zostały zablokowane i "odklejone". Do ostatnich postów w tematach dałem czerwoną adnotację o odblokowaniu tematów, gdy TVP wróci do pomysłu realizacji własnej platformy. Póki co, na to się nie zanosi...

 

W efekcie wprowadzonych zmian zostały przyklejone inne ważne na dzień obecny tematy:

  • -
TVP i kanaly tematyczne
- Zmiany na transponderach TVP (Astra 1KR, Eutelsat W3A)
- Wszystko o TVP !!!

 

Ten ostatni topic jak najbardziej nadaje się do prowadzenia dyskusji o platformie TVP, o której każdy słyszał, ale nikt jej nie widział :lol2: (tu się śmieję, bo śmiech zdrowia doda :D) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W ramach informacji: od wczoraj (ale dziś się to uwidoczniło ;) ) forum nawiązało współpracę z serwisem spam.org, prowadzonym przez Pawła (PawelU1981), kiedyś Moderatora u nas (aktualnie w grupie MOD Weteran). Link do forum pojawił się na stronie głównej serwisu spam.org

 

Dzięki tej strategicznej decyzji czytelnicy spam.org zyskują łatwy dostęp do jednego z największych for dyskusyjnych poświęconych legalnym aspektom odbioru TV Sat, TV Naziemnej i mediów, a forum - nowego partnera o ugruntowanej pozycji wśród serwisów informacyjnych TV Sat.

 

Mam nadzieję, że będzie to krok w kierunku nawiązania lepszej współpracy w przyszłości między serwisami satkurier.pl, a spam.org :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
SATKurier.pl i spam.org konkurują ze sobą, ale już Forum SATKurier.pl i spam.org współpracują. Ciekawa strategia :)

 

Osobiście nie konkuruję z nikim, ja robię coś co jest moją pasją. Z kolei SATKurier to inna bajka - portal o długoletniej tradycji oraz co więcej wydawca gazety, ja raczej nie zamierzam wydawać pisma. Kiedyś pisałem dla SATKuriera i wiele się nauczyłem, i postanowiłem wybrać swoją drogę. Jeśli byśmy ze sobą konkurowali to nie byłoby tej współpracy, to logiczne. Poza tym uważam, że nic tak nie buduje jak współpraca... Natomiast ciężko byłoby jakby SATKurier (serwis) reklamował portal, który tyczy się tej samej tematyki i odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kolei SATKurier to inna bajka - portal o długoletniej tradycji oraz co więcej wydawca gazety, ja raczej nie zamierzam wydawać pisma.

To SAT Kurier (a dokładniej HOLLEX SAT Systems) wydaje serwis internetowy - no chyba, że ja o czymś nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

I o tym właśnie napisałem, a jak rozumiesz moją wypowiedz? Poza tym po co budować nowe forum, jak można skorzystać z tak ogromnego źródła wiedzy, jakie zawarte jest tutaj:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję aby po kliknięciu w "oznacz wątki jako przeczytane" następowało przekierowanie do działu o jeden poziom wyżej (lub do strony głównej).

Przykład:

Jestem w dziale "Polskie kanały FTA/CI", klikam w "oznacz wątki jako przeczytane". Obecnie jest tak, że pojawia się monit, a następnie wracam do tego samego działu (chyba, że zdążę kliknąć w "strona główna").

Natomiast chciałbym aby przekierowanie z działu "Polskie kanały FTA/CI" następowało do działu "TV w Polsce", lub do strony głównej.

Nie po to klikam w "oznacz wątki jako przeczytane" aby ponownie wrócić do tych samych wątków. Chcę przeglądać następne wątki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Nieco zmian w Kąciku DX-era (trwa jego aktualizacja, nie jest jeszcze w pełni skończona, ale większość już wykonana). Najważniejsze to pozbycie się działów powyżej 30°W - dyskusja była tam znikoma, regularnych, łatwo-dostępnych transmisji praktycznie tam nie ma.

 

Jednocześnie delikatnie ruszone są działy odbiorników, kilka marek zyskało własne działy (jako podkategorie).

 

Mam nadzieję, że ogólnie te poprawki przypadną Wam do gustu i poprawią wygodę korzystania z forum (przynajmniej tym, którzy zaglądali do działów, gdzie dokonano zmian ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Komunikat:

Informuję, że za nagminne przeklinanie w Shoutboxie również wydawane są ostrzeżenia. Część użytkowników została przeze mnie wcześniej tylko napomniana, a część dostała ostrzeżenia. Informuję też, iż jeśli coś takiego w dalszym ciągu będzie miało miejsce w przypadku osób z rangą, kary będą surowsze. Nie mam już siły patrzeć na poziom niektórych użytkowników, także tych z kolorem...

 

Ostrzeżenia będą wydawane zgodnie z Regulaminem Forum:

II. Korzystanie z Forum

(...)

5. Korzystając z Forum nie można:

 

* i. Zamieszczać treści wulgarnych, obscenicznych, obraźliwych (również w postaci skrótów), naruszać dóbr osobistych, obrażać uczuć religijnych, ośmieszać innych osób, naruszać zasad współżycia społecznego ani dobrych obyczajów,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrealizowano podział kategorii DVB-T na województwa. Ostatecznie zrobiłem wszystkie województwa, bo ilość tematów rozkładała się dość równo. Ponieważ są działy, to miałbym wielką prośbę, aby starać się rozpisywać tematy na osobne multipleksy, żeby nie robić mieszanki. Muxy będą lecieć z różnymi mocami i pisanie w jednym wątku może zrobić niezłe zamieszanie.

 

Jeśli zauważycie, że jakiś temat znajduje się w złym dziale (czyli w złym województwie), to proszę o info, bo z rozpędu mogło mi się coś źle przenieść ;) Aczkolwiek podział na województwa chyba trzeba traktować dość luźno, bo są nadajniki znajdujące się na granicy jednostek podziału administracyjnego i oświetlają województwa ościenne - być może tu trzeba będzie jeszcze pomyśleć co gdzie dać ;)

 

Tematy, które nie wiedziałem gdzie zapakować zostały w części głównej działu, bez przenoszenia do żadnej podkategorii.

 

EDIT: Widzę, że pitter jeszcze dopieszcza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...