Skocz do zawartości

Cofnięcie migracji z platformy CANAL+ do n


blade1230
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi dzisiaj przyszła faktura oczywiście za 2 miesiące za kwiecień i maj (2x129zł). Powiedzieli mi, że to wyjątkowa sytuacja, że dostałem 1 fakturę podwójną i że od czerwca będzie normalnie. Zapłaciłem tylko jedną. Jeśli chodzi o sprawy cofnięcia migracji to byłem skłonny już złożyć reklamację w tej sprawie. Konsultant mnie poinformował, żeby poczekać jeszcze te 3 dni, że ktoś się odezwie. Więc poczekam max do piątku. Po tym terminie zgłaszam reklamację. W czerwcu nie chcę płacić już ceny za nc+ tylko za N(Film HD(WPT oraz 4xnPremium/6x Canal+ za 79zł))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli migrowalem do nc+ dobrowolnie 15 kwietnia to mogę do 31 maja zrezygnować z migracji i cofnąć się na stara umowę?

 

Chodzi o to ze mam universe+ za 49 ale bez paczki canal plus która chce wywalczyć ponownie migrujac

 

Na @ napisali mi coś takiego

 

 

" Z uwagi na to, że migracji dokonywałeś po 11.04.2013r, czyli dobrowolnie a nie w ramach przymusowej migracji, to w takiej sytuacji nie ma możliwości odstąpienia od takiego zamówienia. Jeżeli używasz pojęcia „zrywam” to znaczy, że nie dotrzymujesz ustalonych warunków umowy i z tego tytułu naliczymy kary oraz trzy miesiące wypowiedzenia. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się cofnąć migrację. W N miałem WPT+ nPremium. Potem w nc+ miałem Canal+ Platinum z HBO za 129. Przed chwilą miałem telefon i miałem 3 możliwości. Pozostać przy nc+, wrócić na pakiet Film HD w N lub skorzystać z promocji na pakiet Canal+ Gold, 6xCanal+, HBO, Filmbox(na cały okres umowy za wszystko) oraz opcje internetowe i możliwość pozostania przy swoim dekoderze za 89zł. Wybrałem tą opcję. Po 1. w N miałem umowę do końca lipca 2014r i do tego były jakieś tam opcje dodatkowe(nie pamiętam już jakie). Po 2. Zaproponowano mi umowę za Canal+ Gold na 12 miesięcy. Według konsultanta wszystkie rozliczenia, które miałem za nc+ zostaną skorygowane na poczet nowej oferty. Czyli różnica jest 2x40zł więc z tego co mi wychodzi z obliczeń w czerwcu zapłacę 9zł :D Jestem zadowolony. W N mniej więcej tyle płaciłem.

P.S. Gdybym wrócił do N, to straciłbym wszystkie kanały z plusem oraz te które doszły z Cyfry do nc+(oprócz Canal+)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to gratulacje, a do mnie nadal nikt nie dzwonił :( Ja tylko dzwonilem po milion razy upominając się jak osioł

 

u mnie to samo. Dzwonie i nic - mam czekać i żadnej oferty nie chcą mi dac - "czekaj Pan" mówią, a muszę do końca maja dać im wymówienie bo mam umowę z N do 30.06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem we wtorek nawet listownie potwierdzenie cofnięcia migracji, mieli dzwonić w tym tygodniu z nową propozycja i cisza. Jak dam radę to wieczorem do nich przekręcę, a jak nie, to w poniedziałek muszę słać wypowiedzenie bo umowa do końca czerwca w N-ce.

 

A filmboxy też mi świecą ale nie wiem od kiedy bo nigdy nie sprawdzałem ,więc uznaję że od dzisiaj :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zgłosiłęm juz miesiąc temu chęć powrotu z Canal_ platinum do starej umowy z n w której miałem za 89 złotych kanały tematyczne, HBO, Npremium oraz Filmbox. Skorzystałem z propozycji Canal + Gold ze wszystkimi 6 Canal + oraz HBO oraz filmbox za 89 złotych miesięcznie. Umowa na 12 m-cy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie musisz pisac, wystarczy telefon i zgłoszenie konsultantowi chęć cofnięcia migracji

 

Z tym cofnięciem migracji nc+ robi kolejne zamieszanie. Po telefonicznej rozmowie i zgłoszeniu cofnięcia migracji ( miesiąc temu), w piątek na ekranie wyświetla mi się nowa faktura za dwa miesiące na kwotę 198zł. Po telefonie na infolinie miła Pani poinformowała mnie, że w systemie chęć migracji jest zaznaczona, ale pakiet Platinum również po 99zł/m-c i poinformowała mnie, że mam czekać na telefon. Czysty Matrix.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj także cofnąłem migracje 18 msc All inclusive (miał być za 159, faktura przyszła na 179 + 10 za WIMP którego mi nie wyłączono na koniec kwietnia - reklamacja poszla ) do starego mini full (WPT 59 HBO 20, multiP 20 i HHD - 100,99 zł), umowa do 31.07.2013r

Propozycja silver 6 canal+ i hbo na 12 msc 79 zł + 20 multi premium + 1,99 History HD.

Dodatkowo musze zwrócic mediabox, a kwota 199 zł za dekoder bedzie policzona na poczet przyszlych oplat abonamentowych.

Bedzie takze korekta faktury za maj, policza kwote ze starej umowy.

 

Oferta idealna

Universe z 6canal + HBO za 59 zł + multi premium za 20 zł, plus 10 zł za najem mediabox, umowa na 12 msc, w tym 3 msc gratis - wiem, wiem marzenie heh.

 

Zmigorwałem na All za 159 zł, bo proponowano mi platinium z hbo i multipremium za 149 zł, wiec stwierdzialem ze 10 zł doloze a oferta duzo bogatsza, jednak przez ten czas uzytkowania nic z tych opcji dodatkowych nie obejrzalem. W kazdym badz razie cienamx i filmbox nie warte nawet 1 zł.

 

Teraz pytanie, umowe musze wypowiedziec do konca czerwca aby wypowiedziala sie na koniec umowy tj 31.07.2013 ?

Jeszcze jedno, konsultant mowil ze umowa jest wlasnie do konca lipca, jednakze okres promocji wydluza sie o jeden miesiac, w ktorym korzystalem z opcji All.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziele sie z wami swoją historia. Migrowalem 25 kwietnia w dniu otrzymania listu o przymusowej migracji na pakiet C+ platinium z HBO za 129 zł. (Wczesniej N WPT Hbo, filmbox, cinemax, MR Premium bez seriali bez hbo OD, bez picturebox i fikolkow za 137). Teraz wiem ze oferta był żałosna. W nc+ dodatkowo dostałem w ramach prezentu cinemax i filmbox za free do końca roku. Podczas migracji zostalem wprowadzony przez konsultanta w blad ze Mr premium bede mial za dyche a dali za 20. poszka reklamacja uwzgladniona i ostatecznie mialem C+platinium z hbo MR Premium za 139 plus cinemax u filmbox do konca roku. Czytając późniejsze wasze oferty i dowiedziawszy sie ze jest możliwość powrotu do starej n postanowiłem wrócić. I dziś telefon propozycja silver z filmbox za 79. Chcąc hbo + 25, Mr premium + 20 i robi sie 125 bez cinemax bez vod i seriali. Chwile pomyślałem i jednak zostaje przy obecnej ofercie platyna mając na uwadze rabat 10 zł za MR Premium. Zakazalem Pani cokolwiek ruszać na moim koncie jednak chyba nie jest tak zle 139 prawie full bez fikolkow. Co o tym sądzicie? Nadmiernie ze stara n mialbym do końca lipca w czerwcu maja zniknąć autorskie kanały typu kuchnia ale kino. Jakoś bałem sie namieszac na swoim koncie tym silverem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zostałem przy tym samym. Mogłem cofnąć ale po pierwsze -nie chciało mi się użerać konsultantami i po drugie / ważniejsze/ gdzieś musi być haczyk , który prędzej czy później wyskoczy.Szczególnie przy tych ofertach za 49 zeta z canal. Może też być tak, że przy dodawaniu nowości te najniższe oferty nic nie dostaną bo mają platynę jako opcję. Tak czy siak mam święty spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...