Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

Tak, karta TnK HD jest sparowana z dekoderem dedykowanym lub modułem CAM, z którym została dostarczona i legalnie działa tylko z nim.

Karty nieparowane dostępne są tylko w wygasającej z końcem października br. ofercie TnK SD oraz obecnie dostępnej Smart HD+.

 

No, ale niniejszy wątek jest o ofercie Smart HD+, a nie TnK HD. Nie róbmy tu off-topic'u.

Edytowane przez Barti
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak koniec promocji - część kanałów już zgasła :roll:

 

● Eurosport HD

● Eurosport 2 HD (12,284)

● TVP Sport HD

● Romance TV HD

● Discovery HD

● Travel HD

 

Wszystkie wyżej wymienione mi już zgasły :roll:

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli niestety to co mówił pan w punkcie sprzedaży nc+ okazało się nieprawdą. Disney Channel HD raczej zostanie, bo kopia SD została wyłączona. Myślę, że w spokoju zostawię też TV 4 HD oraz Polast 2 HD, w końcu są to kanały podstawowe, a inne tego typu (np. TVN, Polsat) są dostępne w wersji HD w Smart HD+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie tego spodziewali się użytkownicy SmartHD+ !!! Wizje rozbudowy oferty, ujednolicenia z innymi ofertami pre-paid - wszystko daremne. No ale cóż ... prawo operatora, o którego poziomie obsługi można by jeszcze długo pisać (strony internetowe, sposoby płatności, infolinia itd.).

 

O ile jeszcze wyłączenie kanałów, których nie było pierwotnie w ofercie można uznać za "racjonalne" tak wyłączanie wersji HD kanałów, których wersje SD istniały od początku uważam za bardziej niż idiotyczne. Podobno nc+ stawia na jakość. Rozumiem, że użytkownicy SmartHD+ (rzekomo ze stajni nc+!) na jakość nie zasługują jako "inny sort użytkowników".

 

Można tylko liczyć, że nadawcy zintensyfikują proces wyłączania kopii SD swoich kanałów i operator "na skręconym pysku" będzie musiał dodać wersje HD wyłączanych kanałów.

 

A może ta promocja to było celowe działanie mające na celu zwiększenie zainteresowania ofertą "nc+ na kartę", której pełno po marketach RTV z tzw. parowanymi z kartą dekoderami z odzysku w zestawie (to te bez możliwości układania własnej numeracji kanałów), a w której to ofercie dziwnym trafem prawie wszystko (poza Mini-Mini HD i nSport HD) jest dostępne i to w wersji HD jeśli takowa dostępna.

Edytowane przez grzegorz_kozacki
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak koniec promocji - część kanałów już zgasła :roll:

 

● Eurosport HD

● Eurosport 2 HD (12,284)

● TVP Sport HD

● Romance TV HD

● Discovery HD

● Travel HD

 

Wszystkie wyżej wymienione mi już zgasły :roll:

 

Eurosport 1 HD, TVP Sport HD, Romance TV HD, Discovery HD, Travel Channel HD z włączonym parowaniem. Wygląda na to, że definitywny koniec promocji w Smart HD+.

 

Wyłączenie tych kanałów z oferty Smart HD+ jest dla mnie akurat bez znaczenia, bo kanały te mam dostępne z modułu CAM Cyfrowego Polsatu.

Największe znaczenie ma dla mnie to:

 

Pytanie dla użytkowników bez "Multi+": czy działają wam kanały tematyczne od C+? :)

 

Jednak mamy tu informację, że kanały te wciąż "świecą" w Smart HD+ bez dodatkowej opcji "Multi+":

 

Świecą jeszcze:Alekino+HD,Planete+HD,Domo+HD,Kuchnia+HD,Teletoon+HD

 

W chwili obecnej jestem w pracy i na razie nie mam możliwości sprawdzenia tego u siebie. Będę mógł to zrobić dopiero późnym wieczorem. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz czy ktoś jest w stanie wytłumaczyć sens tej promocji?? Normalnie robi się promocję aby klient spróbował jakiegoś towaru jak mu się spodoba aby po końcu promocji chciał towar kupić. W NC+ dali kanały za darmo a potem je wyłączyli bez możliwości zakupu po dodatkowej opłacie.... Na szczęscie eurosport(sd) jest niekodowany z astry 19e (po germańsku) dobrze że mam zeza na astrę :-)

Edytowane przez yonasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz czy ktoś jest w stanie wytłumaczyć sens tej promocji?? Normalnie robi się promocję aby klient spróbował jakiegoś towaru jak mu się spodoba aby po końcu promocji chciał towar kupić. W NC+ dali kanały za darmo a potem je wyłączyli bez możliwości zakupu po dodatkowej opłacie.... 

Być może zachęta do przejścia na abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurosport 2 HD jeszcze godzinę temu świecił na 11258H, ale z tego transpondera już też przestał świecić.

 

AXN HD prawdopodobnie wszedł już na stałe do oferty. Od jakiegoś czasu jest w tabelce z kanałami na głównej stronie Smart HD+: http://ncplus.pl/oferta/bez-umowy/smart-hd

 

Szkoda, że nie pozostawiono na stałe przynajmniej Discovery Channel HD i TVP Sport HD, których odpowiedniki SD od zawsze są w ofercie.

 

Ciekawe, co dalej będzie z kanałami z plusikiem? Przedłużona promocja? Czy zostają na stałe w pakiecie podstawowym? Przydałby się oficjalny komunikat od NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...