Skocz do zawartości

Oprogramowanie 2.18B8 dla 100/100E/120/200/210/220


pacyfic
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obawiam się, że format pendrive'a raczej nie pomoże. Pomóc może jedynie zastosowanie szybszego pendrive'a. O ile dobrze pamiętam, "Arivy" do prawidłowego działania funkcji nagrywania wymagają pendrive'a lub dysku przenośnego o prędności zapisu min. 9 MB/s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystasz może z modułu CI+ Polsatu?

Tak. Po wyciągnięciu modułu i pracy z samą kartą TNK wszystko ok. Głównie problem występuje np. na kanałach Orange Sport, TVP Sport i tym podobnych których nie mam w pakiecie CP, a mam je w Smart HD. Mimo iż mam zaznaczone "dekoduj przez czytnik CA", nic to nie zmienia.

 

Włącz komunikaty pod modułem Polsatu gdy wejdziesz w ustawienia interfejs wspólny CI.

 

 

Inny problem występujący na tym i poprzednich softach jest taki, że gdy wchodzi się w Web Radio, pobieramy dowolną listę stacji np. dance, wciskamy zielony przycisk żeby posortować stacje, wybieramy A-Z czy Z-A i tuner się restartuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze predkosc ZAPISU jest wazna, zreszta o niej pisalem. Za linka dzieki.

Nie zdazylem zrobic testu bo znowu nagrywalem ale po uprzednim pelnym sformatowaniu. No i tym razem nagranie jest OK bez niespodzianek...

 

Może masz walniętego pendrajwa. Za dużo nagrywałeś :) , albo tajmszift włączyłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Poczucie obowiązku każe mi zameldować że wczoraj zaprogramowałem na TV Puls (wybrałem odbór z HB) "PSY I KOTY". Programowanie (oraz sprawdzenie) zakończyłem 5 minut przed rozpoczęciem filmu po czym wyłączyłem Arive (od paru tygodni mam włączony zegar na czuwaniu). Po powrocie czyli po 7 godzinach nagrywanie wciąż trwało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że tak. Mnie się tak ze dwa razy zdarzyło. Nagrywa i tworzy wielki plik, ale sygnał jest zakodowany lub po prostu zatrzymuje się na ostatniej aktywnej klatce filmu (ostatniej sprzed zawieszenia). Przynajmniej tak to wyglądało przy próbie odtwarzania - cały czas ten sam zamrożony obraz.

 

ArtS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czesć chciałbym się dowiedzieć czy ten soft posiada taka funkcje wprowadzona niedawno w 150 combo jak pamiętaj ostatni tryb pracy czyli przechodzenie w stan uspienia po zaniku napięcia a nie pracy dla mnie to ważne bo jak nie ma nikogo w domu to po takim zaniku tuner włączony pracuje ok 3 godziny zanim sie samoczynnie wyłączy czekam na odpowiedz bo jestem na sofcie 2.18B4 i nie wiem czy jest sens przechodzić na 2.18B8 z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

witam wszystkich

Po aktualizacji do najnowszego softu kanaly hd na module Cyfrowego Polsatu czasem sie zacinaja (zamarzaja na 2-3 sek) a juz nickolodeon hd co 30 sek. lista jest zrobiona od nowa po przywroceniu ustawien fabrycznych. Niestety to przekresla szanse nagrywania czegokolwiek.

Czy ktos posiada zarchiwizowane wczesniejsze wersje softu? poprzednia i jeszcze wczesniejsza? Tam nie mialem tego problemu...

Moge prosic o link lub wysylke na adres ahubert(malpa)o2.pl?

 

A moze jakies rozwiazanie w ustawieniach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

Po aktualizacji do najnowszego softu kanaly hd na module Cyfrowego Polsatu czasem sie zacinaja (zamarzaja na 2-3 sek) a juz nickolodeon hd co 30 sek. lista jest zrobiona od nowa po przywroceniu ustawien fabrycznych. Niestety to przekresla szanse nagrywania czegokolwiek.

Czy ktos posiada zarchiwizowane wczesniejsze wersje softu? poprzednia i jeszcze wczesniejsza? Tam nie mialem tego problemu...

Moge prosic o link lub wysylke na adres ahubert(malpa)o2.pl?

 

A moze jakies rozwiazanie w ustawieniach?

 

Tylko podaj najpierw model odbiornika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kupilem 220-ke i po wlaczeniu pokazuje sie ekran aktywacyjny (napis ARIVA) i jakies czerwona tabelka z napisami i koniec. Z tego co sie dopytalem poprzedniego wlasciciela probowal zmienic oprogramowanie z przedostatniego na ostatnie, wlasne te. Tylko tyle ze zamiast w providerze pobrac oprogramowanie do 220-ki pobral na 210-ke. Oprogramowanie zmienial poprzez USB. Tak czy inaczej dekoder jest zablokowany!!! Czy jest jakis sposob azeby go odblokowac??? Z tego co sie orientuje to chyba tylko poprzez wejscie RS z komputera. Ale nie wiem co i jak. prosze o pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...