Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – umowa, płatności (problemy i pytania)


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi akurat w tym linku wyskoczyło wiele innych śmieciowych punktów w Lublinie na mapce a by zobaczyć który to Centrum to trzeba trochę poszukać.Pomimo że wpisuję Lublin wyskakują Centra z Warszawy itp gdyby mnie interesował cały kraj to nie wpisywał bym jednego miast.Ale NC+ tak ma że wszędzie bałagan by nie napisać inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwankuje mi Pace. Za 3 tygodnie będę w Polsce i chcę go wymienić. Jak to się odbędzie? Tak jak w CP że dadzą mi za darmo nowy model od ręki? Czy zaproponują mi inny dekoder? a jeśli tak to czy się na to zgadzać? Ewentualnie na który?

 

To zależy jak w systemie oznaczony jest dekoder - jeśli to jest dekoder główny to wymiana tylko na Wifi Premiumbox+ (dekoder musi wykazać usterkę w punkcie), jeśli dekoder oznaczony jest w systemie jako dekoder do multiroom - to dostaniesz Pace 500GB z tym, że dekoder zostanie sprowadzony do punku na indywidualne zamówienie (i trzeba na niego zaczekać ok. 3 dni robocze). Wymiana nie wpływa na sposób działania usługi multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ja mam niby udowodnić w punkcie, że dekoder czasami się zawiesza albo nie nagrywa zaplanowanego kanału? Mogę trafić na ten moment, a mogę też nie trafić. Nie mam multiroomu. Jest to główny dekoder a no i 3 dni roboczych nie mogę czekać, bo w Polsce będę tylko 2 dni ( wymiana dowodu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to dekoder główny - to wymiana jak już wspomniałem na Wifi Premium box - dekoder jest w sporej ilości na stanie każdego APS - więc obejdzie się, bez czekania. Co do samej wymiany - ostatnio punkty bardzo skrupulatnie są rozliczane za wymiany "sprawnych" dekoderów - czyli takich, w których serwis centralny po diagnostyce nie stwierdził usterki - dlatego (przynajmniej większość punktów) nie wymieni dekodera bez osobistej możliwości potwierdzenia usterki - jeśli jest taka potrzeba APS może zatrzymać dek na 24h w celu jego dogłębnej diagnostyki - jeśli podczas testów dekoder wykaże usterkę zostanie wymieniony - jeśli nie, przywrócone zostaną jedynie ustawienia fabryczne. Oczywiście sporo zależy od punktu i konsultanta na jakiego trafisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, aby coś takiego sprawdzali. Punkt to nie serwis. I nic nie będziesz czekał na wymianę, jeśli w APS będą mieli pod ręką Pejsa. Oczywiście wiesz czym pachnie wymiana na P.boxa?

 

@profik.Nie wiem jak to jest. Ale jak mi nawali Pejs, nie będzie mnie to zbytnio interesowało do czego jest przypisany. Będę chciał porostu innego Pejsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od APS - ale warto zaznaczyć, że punkty poddawane są kontroli (przez serwis centralny, który określa % błędnej wymiany dekoderów nie wykazujących usterki) przez cichych klientów, którzy przychodzą np. z uszkodzonym dekoderem - wymiana dekodera bez jego sprawdzenia i potwierdzenia usterki - może wiązać się z utratą prawa do serwisowania dekoderów (spory udział w dochodach APS) lub nawet wypowiedzeniem umowy ze strony nc+.

 

ircios - nie ma szans na Pace 500GB jako dek główny - dekoder został wycofany z dystrybucji i wola abonenta tu zbyt wiele nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja jestem zdecydowany. .. W przypadku ADB, czy innych wynalazków od operatora, nie przypominam sobie aktualizacji, szybkiej aktualizacji jak coś spaprali. A w tym przypadku wszyscy widzieli, że spaprali i powinni to w ciągu kilku dni naprawić. Czyli co? Ślepi tam pracują, czy porostu mają ludzi gdzieś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...