Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – umowa, płatności (problemy i pytania)


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aneksować można praktycznie w każdym momencie tylko chyba w darmowym nie można.Tylko na jakich warunkach?Nikt na tyle miesięcy nie zaproponuje z DUK zejścia na niższy pakiet i do tego w rozsądnej cenie.Mi np już proponowali nowe warunki choć umowę mam od marca i jestem w darmowym okresie(Ale tu jeden konsul drugiemu zaprzecza że nie mogą dać warunków na przedłużenie w okresie darmowym)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko, HBO tez bym sie pozbyl (choc nie koniecznie). Mam lamanca 36.99 - 5mies / 129,99 - 10mies.

A w tym :

Filmbox na 5mies.

C+ caly pakiet

HBO

Cinemax

Comfort+ z multi+

Extra+

Hustler

Redlight

Adventure

 

Platne po 129,99 zaczna sie od Lipca, ale chyba do tego czasu bedzie mozliwosc wypowiedzenia umowy, ze wzgledu na przejscie na mpeg4 i usunieciu kopii SD kanalow w HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam czysto teoretycznie,bo jak by byla mozliwosc takiego aneksu po miesiacach tych tanszych, to zaneksowal bym sobie do mniejszego pakietu. Ale grunt mi sie nie pali pod nogami. Bede czekal, albo do pod koniec umowy, a moze trafi sie okazja przy przejsciu z mpeg2 na mpeg4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Taka sytuacja mam stare dekodery pioneer 1430 mam splitter, wszystko fajnie ale nie mam kanalow tych nowych, pora to zmienic, w dosatku oferuja juz pol roku wifiboxa.

Teaz mi panowie doradzcie brac multiroom od ncplus czy zostac przy cameleonie i kupic dekodery lepsze? Co byscie zrobili? A czy dokupujac teraz multiroom to jak bede placil bo place srednia 53zl a mialem 5x0 i reszta 79,9 co dalo srednia 53zl

 

Ostatnie pytanie to czy lepiej brac od nich najpierw tego wifiboxa za friko i wtedy isc na MR czy od razu na MR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WiFibox nie działa ze spliterami. Jeśli weźmiesz od nich MR, to i nowe dekodery, a co za tym idzie, zapłacisz za nie aktywację. Możesz przeznaczyć ok. 400 zł i kupić 2 własne tunery.

 

Według laski z punktu w Manufakturze Wifibox(ten z odłączanym dyskiem) często się tnie z multiroomem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje kombinacja z wypowiedzeniem umowy po utracie kanałów z paczki C+ gwarantowanych umową.Ale czy to przejdzie?
To nie przejdzie, "Rebranding", dwa kanaly wiecej, zabezpieczyli sie.
Mogłeś średnią płacić, to cena od lipca nie byłaby tak odczuwalna. Z resztą możesz od tego miesiąca więcej płacić.

 

@czerstwy. Można spróbować, nie zaszkodzi ;)

 

No i mamy wyjasnienie, jak zwykle, nic sie nie stalo, jest lepiej jeszcze, dodalismy dwa kanaly i o te dwa kanaly wiecej, nie ma mozliwosci wypowiedzenia umow bez konsekwencji.

https://satkurier.pl/news/115384/nc-nowe ... umowy.html

"11 maja oferta kanałów z rodziny CANAL+ została poszerzona o dwie nowe stacje. Teraz abonenci mogą oglądać osiem zamiast sześciu kanałów CANAL+, w tym dwa w nowej odsłonie. Poszerzenie oferty oraz nadawanie kanałów w nowej odsłonie nie są podstawą do wypowiedzenia umowy bez konsekwencji. Abonenci nc+ nie stracili kanału ze swojej dotychczasowej oferty, dodatkowo po zmianach mogą oglądać ich więcej bez dodatkowych kosztów, do końca trwania obecnej umowy - poinformował serwis satkurier.pl Bartosz Olejniczak, koordynator do spraw social media, Dział Komunikacji i PR nc+".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...