Skocz do zawartości

Stacje radiowe na platformie CANAL+


annaem8
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Najlepiej to być nie zależnym i mieć swój własny, Tuner HD nie kosztują wiele a listę robisz po swojemu i masz to co chcesz, ale jak ktoś chce się męczyć z gotowcem od Platformy to jego sprawa, ja np u siebie mam wszystkie stacje z Cyfry+, Złote Przeboje z CP + Maryja z 19,2 i cała Paczka Radia Eska z 4 Zachód :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Najlepiej to być nie zależnym i mieć swój własny, Tuner HD nie kosztują wiele a listę robisz po swojemu i masz to co chcesz, ale jak ktoś chce się męczyć z gotowcem od Platformy to jego sprawa, ja np u siebie mam wszystkie stacje z Cyfry+, Złote Przeboje z CP + Maryja z 19,2 i cała Paczka Radia Eska z 4 Zachód :-)

 

Tyle, że docelowo nic sensownego z oferty nC+ nie odbierzesz na własnym tunerze. Chodzą słuchy że nawet w ofertach na kartę będziesz zmuszony do kupienia dedykowanego badziewia zapewniającego parowanie karty z procesorem tunera.

 

Według idiotów z ITI [beep] produkcji ADB jest taki ach i och że przebija wszystkie produkty sat na rynku. Niestety jest inaczej. Gdyby te tunery był dobrym produktem nie trzeba by było zmuszać abonentów do ich używania/kupowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADB to jest użyteczny ale dopiero po wgraniu Enigmy :-), a Polskie Radio jest ostatnio nadawane jako osobne kanały, Jedynka,Dwójka i Trójka oraz cały Czas paczka Cyfra+PR osobno jest też Jasna Góra, Tok FM i Chilii ZET wszystkie poza ostatnim nie są Kodowane i nadają FTA,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Bzdury piszesz bez sprawdzenia jak jest. Akurat trójkę można słuchać bez netu.

Masz racje ale nie do końca .. Jak zainicjujesz stacje radiowe wtedy jest wymóg kabla do Internetu i wczytasz np Pr 3 to po odłączeniu kabla sieciowego ta wybrana stacja jest odbierana przez satelitę . dawne tunery po cyfrze nie czy też sprzęt własny nie potrzebują podłączenia do Internetu w celu inicjacji stacji radiowych..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

PUK PUK, czy ktoś śledzi jeszcze ten wątek? Mam takie zapytanie: Czy posiadając starego poczciwego PACE'A 2221 mam szansę na posłuchanie RMF, ZET i innych? Tak sobie poskakałem po wyższych kanałach w tunerku i okazało się, że wiele z nich jest zwyczajnie martwa. RMF martwe, ALFA martwa... Pierwszy program jest, jeszcze jakiś inny pobożny, ale to nie dla mnie. Po fuzji, z pewnych powodów nie brałem nowego sprzętu z nc+, pozostałem przy swoich zasobach: OPTICUM 403, wspomniany PACE i PHILIPS PVR (z CYFRY). Na PHILIPS'ie , w miejscu gdzie powinny być stacje radiowe pojawia się komunikat o słabym sygnale, co jest raczej bzdurą, bo kanały HD działają. Czy ktoś ma jakąś radę? Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...