Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hmm... nie wiem czemu cofacie wypowiedzenia? Ja mam na 18 miesiecy superpremium z mooltiromem za 99 pln do tego pace 500 za free,czyli mogłbym cofnąć bo oglądał bym jeszcze ponad półtora roku za tą cene , ale przemyślałem sprawe i doszedłem do wniosku ze jak tak nas robią za przeproszeniem w konia z nc+ to ja wypowiedzenia nie cofne! Zobaczę jaki bedzie ruch z ich strony...umowe z nc+ podpisze tylko w wypadku platinum+moolti+media box+2 mydelniczki box za tą cene którą mam czyli nie więcej jak 100pln. W innym wypadku dzieki i nara teraz są dongle i inne [beep] które robią kompa z telewizora ,można oglądać co sie chce i kiedy się chce za cene jaką płacę za internet. A tak prawdę mówiąc co z tego ze mam te setki kanałów jak oglądam może z 10 a najwiecej żona ogląda tvn i polsat który mam w dvb-t w bardzo dobrej jakości a mecz na weekend to sobie na weeb tv włącze... także jednym słowem nastały czasy że wydaje mi się ze głupotą jest płacic taką kase za telewizje w tych czasach...a co niektórzy to wogóle widze ze więcej czasu spedzają na tym forum niż oglądają to za co płacą tak słono...czyli nc+. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jeszcze w Cyfrze+, konczy mi się niebawem umowa i od kwietnia wchodzę w wyższe opłaty. Czy jeśli przedluze na dobrych warunkach to za kwiecień nie place jak było kiedyś?? I dopiero od maj nowa oplata???

 

Potrzebuje pewna odpowiedz na 100%

Nigdy tak nie było, jak piszesz.

Tylko przy zawieraniu kompletnie nowej umowy od jakiegoś czasu nie pobierano tzw. opłat uzupełniających za część miesiąca.

Za kwiecień zapłacisz w/g starej umowy , a od maja w/g nowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... nie wiem czemu cofacie wypowiedzenia? Ja mam na 18 miesiecy superpremium z mooltiromem za 99 pln do tego pace 500 za free,czyli mogłbym cofnąć bo oglądał bym jeszcze ponad półtora roku za tą cene , ale przemyślałem sprawe i doszedłem do wniosku ze jak tak nas robią za przeproszeniem w konia z nc+ to ja wypowiedzenia nie cofne! Zobaczę jaki bedzie ruch z ich strony...umowe z nc+ podpisze tylko w wypadku platinum+moolti+media box+2 mydelniczki box za tą cene którą mam czyli nie więcej jak 100pln. W innym wypadku dzieki i nara teraz są dongle i inne [beep] które robią kompa z telewizora ,można oglądać co sie chce i kiedy się chce za cene jaką płacę za internet. A tak prawdę mówiąc co z tego ze mam te setki kanałów jak oglądam może z 10 a najwiecej żona ogląda tvn i polsat który mam w dvb-t w bardzo dobrej jakości a mecz na weekend to sobie na weeb tv włącze... także jednym słowem nastały czasy że wydaje mi się ze głupotą jest płacic taką kase za telewizje w tych czasach...a co niektórzy to wogóle widze ze więcej czasu spedzają na tym forum niż oglądają to za co płacą tak słono...czyli nc+. Pozdrawiam

A może frytki do tego ? Myślę że w Twoim przypadku zostaje ci dongle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mareksit,że jak ktoś miał lepszą ofertę,aniżeli ty miałeś(Prestige 2 Pace i MR 2x Cameleon-214zł.)to nie znaczy,że musi sie zgadzać teraz na złodziejska ofertę.myslę,że jak byś się postarał to byś nie płacił 214złza full.

Może i masz rację ale zgodziłem się na tą cenę ze względu na TV 42 cale LED :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po rozmowie z konsultantem dokładniej niedziela godz 14:50 i zapytałem o pakiet all inclusive w związku z informacjami iż jest dostępny mimo wycofania oferty ze strony.Pan konsultant potwierdził że jeszcze dziś ta oferta może pojawiać się przy wybranych abonentach,ale u mnie jej nie ma jak i nie było w piątek.A telefon podałem ponad tydzień wcześniej i czekałem na kontakt zależało mi na all.Dziś szlag mnie trafił bo nie chodzi mi tyle o wysokość opłat co o nierówne traktowanie klientów.To samo na różnych warunkach.Klientem cyfry byłem od 2006 roku ostatnio 167 zł płacone zawsze na czas i co dostałem w piątek- platinium HBO cinemax multiroom na starym sprzęcie za 174 zł.W porównaniu do ceny all z promocją dla tych co brali do 11 go to jest dopiero mogiła....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś może ile kosztuje Philips PVR do MR w Platynie?Obecnie kumpel płaci 5zl w C+

Po piątkowej rozmowie z DUK dowiedziałem sie, że nie ma innej możliwości tylko 20 zł. MR i Pace do platyny lub golda Pani dawała za free ale za Phila trzeba bulić. Powiedziałem, że to stary sprzęt po "odświeżeniu" i płacić za niego 240 zł rocznie to za dużo. O dziwo Pani to potwierdziła ale była nie ugięta. Chyba zrezygnuję z niego i na MR "pojadę" na Ferdku.

Może komuś udało się wynegocjować inaczej. Proszę o informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie z cyfry tylko listownie

W piątek przyjęto w APS moje wypowiedzenie a byłem w C+

Więc?

 

Regulamin Cyfry precyzuje jednoznacznie - wypowiedzenie w formie pisemnej tylko pocztą pod podany adres w Warszawie. Nie wiem, dlaczego przyjęli Ci ją w APS. Może myśleli, że to z n? Zadzwoń do nc+ i upewnij się, że zarejestrowali to wypowiedzenie.

 

ArtS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie z cyfry tylko listownie

W piątek przyjęto w APS moje wypowiedzenie a byłem w C+

Więc?

Regulamin Cyfry precyzuje jednoznacznie - wypowiedzenie w formie pisemnej tylko pocztą pod podany adres w Warszawie. Nie wiem, dlaczego przyjęli Ci ją w APS. Może myśleli, że to z n? Zadzwoń do nc+ i upewnij się, że zarejestrowali to wypowiedzenie.

ArtS

Do tej pory tak było, ale po połączeniu widać się zmieniło.

Poczekam czy sami zadzwonią z ofertą przynajmniej kilka dni, a co do wypowiedzenia to sam bym nie wiedział, ze istnieje już teraz możliwość złożenia pisma w APS - niektórych , gdyby nie antync+ ;)

Pani przyjmująca wypowiedzenie doskonale wiedziała, że jestem abo C+ bo najpierw spytałem i ofertę migracii - standard platinium bez mr za 99 i miała oczywiście mój dowód w ręce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Niebawem ( 30.06 ) kończy mi się umowa na CANAL+ OPTIMUM HD/Multiroom/PVR PHILIPS, płaciłem za to 74 zł w promocji "POWRÓT".

Będę wdzięczny za informację, co uzyskały i w jakiej cenie osoby przechodzące z takiej oferty do nc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...