Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie do wiary. Konta mają po kilka dni a liczba postów trzycyfrowa...Już wiem czemu nie możecie się dodzwonić do BOK (choć nie wiem po co) bo konsultanci siedzą tutaj i sieja zamęt. 99 PLN i biorę w ciemno! Dadzą to i to za tyle i za tyle to biorę! No ja też biorę! Podpuszczają Was i szczują ,a Wy łykacie jak żaba muchę. Ale może to i dobrze. Wyłapią jeleni co zapłacą za kumatych którzy za jakiś czas może coś ugrają...Optimum ,MR za 116...utargował...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili poraz kolejny, Obecnie płacę w Cyfrze 168 złotych miesięcznie,

Oferta jak zawsze, chociaz dzisiaj od razu zaczeto z najnizszej półki. Chyba nowa oczekiwana strategia

 

Platinum za 159 Multi plus HBO

All 179 - i tu radośnie zakomunikowano mi, że 4 erotyki gratis Dla mnie to jakaś parodia. Wciska mi się kanały erotyczne, a wymaga dopłaty w maksymalnym pakiecie za Mezzo w kwocie 5 PLN . Przecież to skandaliczna i chora praktyka. Wygląda to tak, jakby na siłe próbowano powciskac te 4 kanały, bo pewnie nikt ich samych nie dokupuje

 

Oczywiscie podziękowałem za super ofertę. Umowę mam do końca czerwca i jak nic się nie zmieni, to po kilku dobrych latach zwijam żagle do konkurencji. Dla mnie akurat oferta typu LM, LE nie jest atrakcyjna. Poza sporadycznie ligą krajową i czasem francuską, nic na sporcie NC+ oglądać nie będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Ty sam siebie oczywiście zaliczasz do tych kumatych. :lol2:

Poza tym już widzę konsultantów, masochistów, którzy tutaj siedzą i piszą posty, żeby ugrać 5 czy 10 zeta od klienta - śmieszne.

Masz rację. Brat dwa lata temu pracował w firmie, która zatrudniała ludzi m.in. do pisania komentarzy w necie, w tym dla ITI .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Ty sam siebie oczywiście zaliczasz do tych kumatych. :lol2:

Poza tym już widzę konsultantów, masochistów, którzy tutaj siedzą i piszą posty, żeby ugrać 5 czy 10 zeta od klienta - śmieszne.

Masz rację. Brat dwa lata temu pracował w firmie, która zatrudniała ludzi m.in. do pisania komentarzy w necie, w tym dla ITI .

Owszem są takie firmy ale tutaj propozycje cen stoją w miejscu tj, są wahnięcia o 10 zeta w tą czy tamtą stronę, a jeśli już ktoś chwali NC+ to z reguły staży userzy i ci co mili obie platformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Ty sam siebie oczywiście zaliczasz do tych kumatych. :lol2:

Poza tym już widzę konsultantów, masochistów, którzy tutaj siedzą i piszą posty, żeby ugrać 5 czy 10 zeta od klienta - śmieszne.

Uderz w stół ,a nożyce się odezwą...C+ Optimum,Promo ,MR, 2 decki 67 zyla . A Ty co ,no co ,konsultancie mi zaproponujesz? Podwyżkę o 100%? Nie siedzę non stop przed tivikiem i nie onanizuję się na widok znaczka HD. Szmaciankę obejrzę, żużla mi szkoda ale za zaoszczędzoną kasę podwyższę neta i zobaczę co chcę od czasu do czasu. Nawet zapłacę 4 zyla na trzy dni. Kanały tematyczne mam w Cp za 50 zyla. Na lato nic więcej nie trzeba,a na zimę można sobie dobrać pakiet. I żeby nie było zaczynałem od Wizji w styczniu 1999... trochę szkoda ale nie będę płacił duuuużo więcej za mniej. I nie pisz mi o jakiś family powtórkach i o lidze włoskiej. Bo jak włoską mi zabrali to abonamentu nie obniżyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym już widzę konsultantów, masochistów, którzy tutaj siedzą i piszą posty, żeby ugrać 5 czy 10 zeta od klienta - śmieszne.

10zl od klienta to 180zl w skali umowy. Powiedzmy ze 1 mln umow bedzie mialo o 10 zl misiecznie drozej, ile to razem? Kalkulator....

Tylko ze w nc + jest o 30 - 50 zl drozej niz bylo w c+/n. Zostanie powiedzmy 2 mln abonentow, ile to razem podwyzki? Kalkulator mowi mi : blisko 1,5 mld (1500 milionow zl), pisze tu o samej podwyzce srednio o 40zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym już widzę konsultantów, masochistów, którzy tutaj siedzą i piszą posty, żeby ugrać 5 czy 10 zeta od klienta - śmieszne.

10zl od klienta to 180zl w skali umowy. Powiedzmy ze 1 mln umow bedzie mialo o 10 zl misiecznie drozej, ile to razem? Kalkulator....

Tylko ze w nc + jest o 30 - 50 zl drozej niz bylo w c+/n. Zostanie powiedzmy 2 mln abonentow, ile to razem podwyzki? Kalkulator mowi mi : blisko 1,5 mld (1500 milionow zl), pisze tu o samej podwyzce srednio o 40zl

Zgadzam się ale to jest biznes. Jedni chcą mieć więcej kasy, drudzy mniej zapłacić> Jak świat, światem zawsze to tak działało i będzie działać. Tylko uważam, że nie każdego nowego usera, który pisał za ile to wykupił pakiet należy utożsamiać z cichociemnym konsultantem dybiącym na naszą kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wacek2000 - to nie jest twoja prywatna pyskówka z jedną osobą na forum. Ja nie mam ochoty czytać o onanistach i obserwować żenujący wyciek testosteronu. Merytorycznie w dużym stopniu się z tobą zgadzam. Ale trochę zbastuj proszę.

Tak jest , melanio ! Na forum zarejestrowałem się w sierpniu 2009 ale nie pisałem bo kompocik do obiadu zawsze był...

 

A 52 zyle jak w moim przypadku pieszo nie chodzi...Raz,że chodzi o kasę ,dwa o zasady...nie będzie nam żaba skrzeku wyjadała...czy jakoś tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli proponują pakiet premium za 99 a gold za 89 to dobre ceny?

Obecnie mam dekoder Pace PVR, ale mam w telewizorze miejsce na kartę - taką samą jak do dekodera. Czy w nc+ można dostać samą taką kartę, która pasuje do telewizora? Czy to jest moduł CAM CI?

 

Taka propozycja do Moderatora lub Mr Brooks: może w pierwszym poście uaktualniać oferty jakie podają forumowicze z datami? Np pakiet x za xx zł dnia 10.4.2013

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem, absolutne OT. Sorki. Ale jak przeczytacie to zobaczycie, że warto było. Trafiłam szukając niusów na właściwy temat. A swoją drogą - można dorobić na ofertę nc+

 

To jest oferta elastyczna jak w nc+ Nawet kobieto jak nie chcesz to i tak oddajesz ,a odpisać nie możesz :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...