Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W tym momencie mam Canal+Optimum HD + HD promo + multiroom. Za wszystko płace 71zł. PO kiego mam do nich dzwonić i przechodzić do nc+, jak tam za to samo bede musiał płacić pewnie ze 110-120 zł. Za kilka kanałów jak FOX HD? Za to, że kilkanaście kanałów nie bede mial gwarantowanych [ w tym eurosporty]? Ludzie opamiętajcie się i zostawajcie przy swoim umowach jak nie dostaliście żadnego listu.

 

ja mam to samo, ba nawet płacę jeszcze kilka zł mniej :wink: tak naprawdę mamy to co Platyna za 119 (99 w promocji). Grzechem byłoby wchodzić w NC+

Mam nadzieję, że pozwolą dotrwać do końca umowy (u mnie listopad 2013) a wtedy to może i w NC+ ceny będą inne.

Jest już jakieś konkretne stanowisko wobec takich osób, których umowy z C+ obowiązuję jeszcze kilka, kilkanaście miesięcy? Chodzi mi przede wszystkimi o abonentów z pełnymi paczkami C+...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą skończyłem rozmawiać z konsultantką nc+. Oczywiście proponowała mi standardowo Platynę za 99 zł + MR 10 zł.

No więc nie pisałbym tego postu gdyby nie to, ze powiedziała mi wprost, ze będą prostować tą sprawę i dotychczasowi abonenci C+ mogą beż żadnych problemów dojechać na obecnych warunkach do końca umowy. Ciekawe info, ale chciałbym przeczytać o tym gdzieś oficjalnie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslę, że wszyscy chcieliby wreszcie doczekać się takiego potwierdzenia :smile: Ale jak nC+ zdążyła udowodnić wielokrotnie, są mistrzami w utajnianiu wszelkich istotnych informacji :D "Tajne przez poufne. Przed przeczytaniem spalić!" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą skończyłem rozmawiać z konsultantką nc+. Oczywiście proponowała mi standardowo Platynę za 99 zł + MR 10 zł.

No więc nie pisałbym tego postu gdyby nie to, ze powiedziała mi wprost, ze będą prostować tą sprawę i dotychczasowi abonenci C+ mogą beż żadnych problemów dojechać na obecnych warunkach do końca umowy. Ciekawe info, ale chciałbym przeczytać o tym gdzieś oficjalnie ...

dokładnie dlatego jak ktos coś znajdzie to czekam na informację na piśmie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przeszedłem do NC+, umowa na 12 m-cy Platyna 99zł, MR 10zł, HBO 6 m-cy gratis o pozostałe 6 m-cy 20zł.

MR to dwie kary Cyfry+ drugą otrzymałem dzisiaj!

 

Wychodzi średnio miesięcznie 119zł do tego dekoder Pace 500GB gratis a drugi odbiornik musi sobie kupić syn :)

 

Ja jestem zadowolony a byłbym bardziej gdybym nie musiał płacić za sport i miał możliwość wybrania tylko pakietu filmowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przeszedłbym tak szybko do nC+ ale spytałem się o drugą kartę Cyfry i facet powiedział, że dzisiaj jeszcze nie ma problemu a co będzie jutro to nie wiadomo i dostałem drugą kartę C+ pod warunkiem, że z migruję u niego do nC+.

A czy będzie dużo taniej ta nie jestem tego taki pewny, może z 10zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przeszedłem do NC+, umowa na 12 m-cy Platyna 99zł, MR 10zł, HBO 6 m-cy gratis o pozostałe 6 m-cy 20zł.

MR to dwie kary Cyfry+ drugą otrzymałem dzisiaj!

 

Wychodzi średnio miesięcznie 119zł do tego dekoder Pace 500GB gratis a drugi odbiornik musi sobie kupić syn :)

 

Ja jestem zadowolony a byłbym bardziej gdybym nie musiał płacić za sport i miał możliwość wybrania tylko pakietu filmowego.

 

już kolejne info,że jednak wydają drugą kartę,a niedowiarki z n dalej bedą pisać,że nie ma takiej możliwości. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początkowo proponował mi Platyne za 99zł, MR 10zł i HBO za 30zł umowa na 18 m-cy ale postukał w klawisze i znalazł taką ofertę o której napisałem.

Może to ta jutrzejsza zmieniona oferta :)

 

Dwa dni temu dzwonili do mnie proponowali platyne za 99 zł do tego MR gratis także super gratuluje owocnych negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początkowo proponował mi Platyne za 99zł, MR 10zł i HBO za 30zł umowa na 18 m-cy ale postukał w klawisze i znalazł taką ofertę o której napisałem.

Może to ta jutrzejsza zmieniona oferta :)

Ale załatwiałeś to przez telefon czy w punkcie??? Też bym tak zrobił ale z bratem. :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na początku negocjacji z cyfrą też ciężko było wynegocjować jednocześnie albo darmowy MR albo darmowy dekoder PVR, dopiero później na ogół wymiękali i dawali MR i PVR gratis

widzę, że powoli dochodzimy do ofert Platinum, MR i PVR za 99zł + 6M-cy HBO gratis przy umowie na 12 M-cy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przeszedłem do NC+, umowa na 12 m-cy Platyna 99zł, MR 10zł, HBO 6 m-cy gratis o pozostałe 6 m-cy 20zł.

MR to dwie kary Cyfry+ drugą otrzymałem dzisiaj!

 

Wychodzi średnio miesięcznie 119zł do tego dekoder Pace 500GB gratis a drugi odbiornik musi sobie kupić syn :)

 

Ja jestem zadowolony a byłbym bardziej gdybym nie musiał płacić za sport i miał możliwość wybrania tylko pakietu filmowego.

 

 

Mi 2 tygodnie temu oferowali platyne + multiroom za 99zł

(dwie karty)

Oczywiście zrezygnowałem z oferty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MR to dwie kary Cyfry+ drugą otrzymałem dzisiaj!

 

@bomarek, a faktycznie ją masz (kartę), czy dopiero do odbioru? Bo z kilku postów tutaj to wynika, że konsultanci wciskają kity, a później w systemie tego nie ma i odebrać się nie da.

Dlatego pytam czy w punkcie czy przez telefon. W punkcie podpisujemy umowę i dostajemy kartę. Przez telefon wiadomo. Kit i przez kabel sie przeciśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w APS i dostałem drugą kartę, choć na infolinii pani twierdziła, że już nie dają. Może nawet nie powinni dawać, ale wiem, że dają. Trzeba być jednak nadal w Cyfrze i nie trzeba przy tej okazji migrować. Za tę przyjemność płacę 20 zł miesięcznie. Powoli przyzwyczajam się do cen po migracji? :lol2:

 

ArtS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dostane platyne z MR cyfry +PVR za 99zł na 12m-cy to taka oferta dla mnie jest do przyjęcia

 

myślę, że niedługo będzie to standard i do tego 6 miechów HBO gratis

 

 

Ja taką ofertę dostałem 3 dnia od startu i jak wiadomo nie byłem zainteresowany....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważam, że Bomarek dostał b. dobrą ofertę więc na co miał czekać? i wcale nie jest to taki standard.

 

Myślę, że każdy wie sam najlepiej, czy oferta jest dla niego dobra, czy nie.

 

I tak też się zastanawiam, czy ci co są tak bardzo zadowoleni z oferty nc płacą abonament sami, czy z kimś na spółkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila drugi telefon z nc+.Pierwszy był końcem marca,skończyło sie na platinium 99zł plus MR 10 zł umowa na 18 miesięcy.Oferty nie przyjąłem.Dzis dzwoni konsultant i nawija swoje więc mu mówie żeby przedstawił oferte,gość wyskakuje 129zł za platinium juz z multiroomem i dekoderami.Umowa na 18 miesięcy.Ja w śmiech i pytam czy to ostateczna oferta,a on że tak.Powiedziałem że to juz przesada żeby dzwonic z oferta droższą niz poprzednio,a on że tamta pani źle cos powiedziała.Poprostu porażka.Jak tak dalej pójdzie to wszyscy zwieją z nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...