Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@szmatt nie dzwoń karta Cameleon w bloker i listopad za free ;-) Ten numer co podał @Kibo to nic Ci nie pomoże Wczoraj tam dzwoniłem paniusia mnie olała bo miała zadzwonić i ściana ;-) Na jej szczęście nie zapisałem sobie jej name :oops:

 

Nie wiem czy to Cie pocieszy ale jeśli konsule maja plan wyrobiony na dany miesiąc indywidualnie i grupowo to możesz nawet niegrzecznie ''kupe'' zrobić i tak Ci nic nie dadzą bo maj to w nosie :mrgreen:

 

Tak jest rzeczywistość !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bloker do karty Cameleon to taka płytka w która to wkładasz kartę Cameleon i blokujesz ''deaktywacje'' przez operatora.Co masz za dekoder do ogladania obecnie Cyfry+ HD na obecnej umowie bo może masz taki dekoder który przy odpowiednim sofcie patch zablokujesz z pozycji dekodera kartę z Cyfry+ HD no chyba ze masz sprzęt z ''n''

 

Napisz do mnie na PM podam Ci swój GSM i pogadamy bo na forum nie za bardzo o tym wolno pisac bo łamie sie regulamin SK :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś będzie można bardziej zmiękczyć klientów, bo długi weekend, święto - tak bez tv - ciężko ;)

a jeszcze jak są dzieci... i np. żona uzależniona od telenoweli... konsule to wiedzą...

tyle że najprawdopodobniej dla dobrej umowy trzeba by ten weekend przeczekać...

 

NC+ jest bardzo dobra... - pod kątem programów wyświetlanych... tylko z czym innym jest problem (można by w tym wypadku sparafrazować klasyka w odniesieniu do...) : jak mawiał Piłsudski (cytat pewnie niedokładny) - Polska to piękny kraj - tylko ludzie k... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś koniec umowy. Czy jak dziś nie podpiszę aneksu to jutro nie będzie sygnału? Dostałem Univers c+ MR i Pace za 59. Dorzucili HBO na 6 MSC. Walczę o HBO na cały okres. Chciałem dziś oddać karty ale powiedzieli mi że umowa jeszcze nie wygasła i nie mogę oddać sprzętu.

Ogarnij się. Masz jeszcze cały dzisiejszy dzień. Jeszcze tv bedziesz miał przez kilka dni,chyba,że akurat to tobie wyłaczą sygnał :/ . FOCH..... :> Już dziś chciałeś oddać sprzęt. Komu zrobisz na złość :crazy: ? A co do blokerów......... temat ciekawy...... splitery też maja taką funkcję :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szmatt nie dzwoń karta Cameleon w bloker i listopad za free ;-) Ten numer co podał @Kibo to nic Ci nie pomoże Wczoraj tam dzwoniłem paniusia mnie olała bo miała zadzwonić i ściana ;-) Na jej szczęście nie zapisałem sobie jej name :oops:

 

Nie wiem czy to Cie pocieszy ale jeśli konsule maja plan wyrobiony na dany miesiąc indywidualnie i grupowo to możesz nawet niegrzecznie ''kupe'' zrobić i tak Ci nic nie dadzą bo maj to w nosie :mrgreen:

 

Tak jest rzeczywistość !!!

Tam jest mur i beton po drugiej stronie. Nie wiem, czy jest sens dzwonić bo to żenada jest. W każdym razie dobrze mieć NTC w rezerwie. Ta nierówność w traktowaniu klientów mnie osobiście w[beep]ia. W tamtym roku szło się dogadać. Ale w tym to jakby "grochem o ścianę". A najlepsze, że to co mnie interesuje to nie jest nawet połowa ofert, co niektórzy dostali. Z multiroomem i nowym dekiem w cenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pikoz w moim umyśle "dystrybutora CP z fake'owymi ofertami NC+" rodzą się różne dziwne rzeczy... ;)

to mi przyszło do głowy, gdy akurat czytałem artykuł o pijaństwie artystów... :lol2:

sprawdzę, czy nie dosypano mi czegoś do kawy... :roll:

 

P.S. nie pisz jednego posta pod drugim, bo przyjdzie walec... eee... Bogdan i pouczy odpowiednio... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcelnorbert doczekam dnia kiedy napiszesz coś optymistycznego odnośnie NC+?

 

Oczywiście Twojej migracji za taką nie uznam :mrgreen:

 

Jak Ci napisze to nie uwierzysz ale od 22 marca 2013 do 24 kwietnia 2014 byłem w ''nc+'' na C+ PLATINUM & HBO & H HD & MR Cameleon za 100,99 zł ale ''wkukuryku mnie zrobili'' (dokładnie z tym z czym do dzisiaj nie mogą sobie poradzić czyli CAID na POLSAT HD i H HD)i po 33 dniach był powrót do umowy z Cyfry+ HD takze juz ''nc+'' lizłem od podszewki i doświadczyłem :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

W przeprosiny dostałem 100,99 zł rekompensaty oraz PVR PACE 500 gb z cam CI+ CYFRA+ HD za free do umowy z Cyfry+ HD a umowa do sierpnia 2014

 

Dzięki temu nauczyli mnie czytać co sie podpisuje/akceptuje :read::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam jest mur i beton po drugiej stronie. Nie wiem, czy jest sens dzwonić bo to żenada jest. W każdym razie dobrze mieć NTC w rezerwie. Ta nierówność w traktowaniu klientów mnie osobiście [beep]. W tamtym roku szło się dogadać. Ale w tym to jakby "grochem o ścianę". A najlepsze, że to co mnie interesuje to nie jest nawet połowa ofert, co niektórzy dostali. Z multiroomem i nowym dekiem w cenie...

 

Straszny beton u nich a do tego każda oferta była droższa od poprzedniej... Startowali z poziomu 99zł i przez okolice 114zł doszli wczoraj do 129zł. Dzisiaj spodziewam się 149zł.

Wszyscy równo niemili i z zagrywkami dzieci z piaskownicy: jak nie to nie, biorę zabawki i idę do domu.

Dzisiaj jeszcze nie dzwonili...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i tak być ze call-na jak Ty będziesz zajęty ;-) Ale mówię Ci dzisiaj na ''kokosy'' nie licz bo beda mieli dzisiaj wszystko w ''nosie'' . Plany zrobione pewnie maja także czekają aż Ty zadzwonisz i MTR-ów nabijesz bo jakby mieli mało to na pewno by walczyli a tak to oni sa na wygranej pozycji ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...