Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj 6 telefon od momentu wysłania wypowiedzenia i najbardziej konkretny, bo pani zeszła z ceny ostro. ;) Najpierw Platinum za 129 zł, potem za 107 zł i w końcu Silver z C+ i HBO za 79 zł. Za 69 zł byłem skłonny wziąć, bo obecnie płacę 137 zł z konsolą, ale pani się nie zgodziła. Szkoda, bo umowa do końca roku, także za listopad i grudzień zaoszczędziłbym ponad 100 zł.

Dlaczego oferują Silver z 6xC+ i 3xHBO? Przecież to jest to samo co Universe z 6xC+ i 3xHBO. Czy jest jakiś haczyk w tym, o którym nie wiem? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczę na 59 zł. Ale faktycznie być może popełniłem błąd, w czasie rozmowy nie pomyślałem o opłacie za listopad i grudzień. Bo godząc się na 79 zł, za listopad i grudzień zaoszczędziłbym 118 zł, czyli abonament wyniósłby 69 zł. Może zadzwonię potem i oferta jeszcze będzie czekać, bo nie chce za bardzo mi się już z nimi targować. ;) A oferta nie jest zła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jeszcze, czy mogę zażyczyć sobie przesłania umowy na e-mail? Bo ja im nie wierzę za bardzo i wolałbym zobaczyć umowę, bo potem w reklamacje nie chce mi się bawić. Tym bardziej, że meczów teraz sporo i chciałbym uniknąć niepotrzebnych nerwów.

 

nagraj sobie rozmowę na komórkę - na wszelki wypadek (na Androidzie jest sporo takich programów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, chyba to czytają ;) Własnie zadzwonił jeden, z zastrzeżonego numeru, w miłej rozmowie dowiedziałam się, że na tym forum siedzą sami dystrybutorzy CP i to wszystko to fake i zaproponował mi: Universe, 6xC+, 3HBO, MR i moje dwa pace za....... 129zł ba dum tsssss

Jak się zapytałam jak zdać sprzęt, to dowiedziałam się, że w listopadzie i że dziękują za współpracę.

Bosz.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kurrubi powiedz, że Twój kolega z pracy/ kuzyn/ przyjaciółka ma to co Ty chcesz w odpowiedniej cenie... i widziałaś w ICA co maja i za ile... i umowy też - bo nie wierzyłaś...

 

jeszcze mnie nikt nie posądził o bycie dystrybutorem CP - ale muszę przyznać, że coraz fajniejsze mają pomysły...

 

ale jak sami zadzwonili raz - to pewnie jeszcze będą próbowali - ponoć ostatniego dnia system im będzie Ciebei zgłaszał do dzwonienia...

 

@Kibo - nie chcę tu wyjść na snoba, ale straszliwie mnie nie doceniają z moim zawodem... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmiękczają Cię... nie daj się... umowę przedłużyć możesz do momentu zwrotu sprzętu - więc teoretycznie w ciągu miesiąca od wygaśnięcia umowy... (i nie informuje Cię o tym jako dystrybutor CP, bo bym inaczej zaprosił do siebie, ale ja CP nawet nie oglądam i na pewno nie dystrybuuję) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...