Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tu nowy, ale temat przeglądam już od dłuższego czasu.

 

Chciałbym się Was poradzić w sprawie przedłużenia umowy.

Obecnie posiadam pakiet Superpremium z 6C+ i 3HBO w cenie 99 zł z dekoderem Sagemcom DSI83 + dodatkowo w trakcie trwania umowy dobrałem MR 20 zł + dekoder PVR Philipsa 250 gb za 20 zł. Czyli łącznie płacę 139 zł.

Wiadomo, że chciałbym zbić cenę pozostając przy obecnym układzie programowym czyli Universe + 6C+ i 3HBO + MR i wymienić Philipsa na Pace. Oczywiście wypowiedzenie już wysłane we wrześniu, a umowę WEDŁUG? C+ mam do końca listopada (więc jeszcze miesiąc negocjacji + ewentualne 30 dni na zdanie sprzętu, ale tego chciałbym uniknąć bo nie będę miał co oglądać)

Teraz moje pytania:

- czy opłaca się zamienić Sagemcom DSI 83 na 87?

- jaką cenę mogę uzyskać przy negocjacjach?

- czy jest możliwość otrzymania modułu CAM do Cameleona?

 

W chwili obecnej miałem zaledwie 3 oferty w kwocie 149 zł, 129 zł i (99 zł jak zakupię własny dekoder)przy obecnym układzie programowym. Oczywiście wszystkie oferty odrzuciłem.

 

Na koniec moich długich wywodów zostawiłem najlepsze.

Otóż umowę zawierałem 28-04-2012 na 18 miesięcy czyli według moich obliczeń od maja 2012 do 31 października 2013, ale według C+ w systemie mam umowę do końca listopada (wypowiedzenie zarejestrowane).

W związku z tym teraz nie wiem co robić. Czy to reklamować, ale wtedy mogę już nie otrzymać najlepszych ofert na koniec umowy? Czy pozostawić tak jak jest i czekać co się wydarzy za 3 dni.

 

Sorki za taki długi wywód, ale chciałem przedstawić w całości swoją sytuacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie pani olała bo dzwoniłem ze chce U+ z C+ MIX (C+.C+ FILM,C+ FILM 2 i C+ SPORT) za 59 zł i ściana i cisza ;-) Chciała mi C+ COMFORT wcisnąć za 79 zł

 

Owszem jedna umowę mam do kwietnia 2014 a druga do sierpień 2014 ale jakby mi to dała to dał bym juz sobie z nimi spokój :D

 

Widocznie im nie zależy na zmigrowaniu do ''nc+'' tych co sa w Cyfra+ HD i ''n''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykonałem telefon do DUK z pytaniem gdzie zdać sprzęt, ich propozycja to 99zł za universe+/6xC+/HBO/MR, konsul powiedział że niedzielnej oferty za 64zł już nie dostanę, czym mnie tylko podkręcił :) i tanio skóry nie sprzedam. Teraz czekam na ich ruch, jak wyłączą sygnał to najtrudniej wytłumaczyć dzieciom brak minimini, a żonie tvn style :) dobrze że naziemna działa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykonałem telefon do DUK z pytaniem gdzie zdać sprzęt, ich propozycja to 99zł za universe+/6xC+/HBO/MR, konsul powiedział że niedzielnej oferty za 64zł już nie dostanę, czym mnie tylko podkręcił :) i tanio skóry nie sprzedam. Teraz czekam na ich ruch, jak wyłączą sygnał to najtrudniej wytłumaczyć dzieciom brak minimini, a żonie tvn style :) dobrze że naziemna działa :D

To jest taka specjalna gadka ze nie ma juz takich ofert

Poczekaj na telefon albo :

 

Wystarczy zadzwonić i powiedziec w stylu " ktoś do mnie kilka minut temu dzwonił z propozycja tu wymieniasz i cos rozlaczylo nas jestem zdecydowany na ta ofertę "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykonałem telefon do DUK z pytaniem gdzie zdać sprzęt, ich propozycja to 99zł za universe+/6xC+/HBO/MR, konsul powiedział że niedzielnej oferty za 64zł już nie dostanę, czym mnie tylko podkręcił :) i tanio skóry nie sprzedam. Teraz czekam na ich ruch, jak wyłączą sygnał to najtrudniej wytłumaczyć dzieciom brak minimini, a żonie tvn style :) dobrze że naziemna działa :D

Widzę, że cmentarny nastrój panuje w DUK ;) Takie oferty to po prostu horror :P Mam podobny dylemat. Ale powoli dziecko przyzwyczajam do Puls2, gdzie są niemal identyczne bajki! A żonie jakoś to wynagrodzisz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...