Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@asiafan. Aby uzyskać dobrą oferte,to MR musisz dobrać przed migracją Jeśli konsul zadzwoni z dobrą ofertą,która będzie dobra to od razu będziesz ją brać. I wtedy dobierzesz sobie MR z aktywacją 99zł i 15 za miesiąc. Mało prawdopodobne,że konsul przy migracji da ci MR za 0. Dlatego radzę wziąć już teraz. @Rozi5213, myślę,że od 69 w górę. Przy wypowiedzeniu.

 

tyle ze najpierw to ja musze miec to oferte bo po co ja mam juz teraz karte jak negocjacje moga trwac do grudnia i dojdzie mi 20zl zbednie i wtedy cena za abo skoczy mi na sume ponad platyne

 

 

a ogolnie co do karty to ja mam wspominac o tej usludze multiroom? czy mam nic nie mowic i przed akceptacji oferty ktora sie pojawi isc po druga karte?

 

 

Z tego co wiem do te 99 jest jak jestes po migracji to aktywacja 99zl no ale moge sie mylic kazdy ma swoja teorie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby uniknąć tych opłat należy MR dobrać przed migracją w miesiącu w którym mamy zamiar prolongować umowę i podczas negocjacji raczej spokojnie dostaniemy to za 0zł lub wybrać opcję bardziej ryzykowną i dogadać się z konsulem na MR za 0zł który odbierzemy tuż po migracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jeszcze nie migrowalem no i nie mam uslugi multiroom

 

czyli twirdzisz ze mam sobie wciac druga karte np w pierwszych dniach listopada i odbierac oferty migracyjne? dodam ze ja jestem po umowie czas nieokreslony .

 

dzisiaj 3ci telefon 79zl i tylko Canal+ platinum z Nsport 36/37 i daje mi redlight[w zamian za HBO HD] ale na 6 miesiecy oczywiscie bez multiroomu.

 

Powiedzialem ze oferta ciekawsza podziekowalem i zaprosilem na jutro a on mowil ze jutro bedzie to samo i taniej juz nie bedzie :)

 

 

Osobiscie moglbym wziac ta oferte ale Redlight na caly okres umowy tyle ze 79zl to nieco za duzo.

wiec nie wiem czy mowic mu ze dziekuje ale sie niedecyduje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak sama proponujesz, że za 79zł weźmiesz to nie spodziewaj się, że Ci od razu dadzą,bo skoro tyle chcesz płacić to znaczy, że możesz i więcej...prawda?

 

Prawda, tylko, że od dłuższego czasu każda strona siedzi w swoich okopach ;) Oni uparli się, że mi coś wcisną za 99zł, ja uparłam się, że 99zł im nie dam. I taki pat się utrzymuje, co mnie męczy patrząc, ile sukcesów na tym forum :) Z jednej strony fajny trening negocjacyjny ale już mam dosyć. ;) Stąd to pytanie, że jak już 99zł to co max można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kurrubi jesteś dobrym przykładem jak brać delikwenta na zmęczenie aż się w końcu zgodzi na "jedyną taką wyśnioną" ofertę...

 

Przepraszam bardzo,ale pokaż jaja :mrgreen: i nie daj się naciągnąć.

 

 

Jak bardzo chcesz to za jakiś punkt odniesienia weź to:

 

http://media2.pl/media/105431-Pakiet-Fu ... tow-n.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@asiafan

W miesiącu, w którym kończy Ci się umowa dobierz w APS drugą kartę. Przy migracji wynegocjujesz MR za 0zł.

 

Chodzi o to ze ja juz jestem po umowie skonczyla sie w maju i przeszedlem na czas nieokreslony

 

stoi pakiet silver 79zl 6x c+ caly okres umowy i redlight 6 miesiecy

 

nie ma nic w sprawie multiroomu bo powiedzial ze 15zl

 

Tak wiec co polecasz z multiroomem?

 

 

Dodoam ze osobiscie to bym wolal Universe+ z 6x C+ i Redlight caly okres umowy i dodalby od siebie kilka zlociszy wiecej i by mi wystarczylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kurrubi może nie ma sensu jednak przepłacać,79zł za to?

 

@asiafan wypowiedziałeś umowę?

 

 

Jestem po umowie od maja i nie bardzo chce ryzykowac bo co przyjma mi wypowiedzenie dostane smsa ze dziekuemy umowa rozwiazna czesc czapka i tak sie to skonczy.

 

Ja rozumiem ze co niektorzy odbieraja telefonu z haslem ale przed koncem.

 

"co mozemy zrobic by pan u nas zostal" ale jakos mi sie nie chce wiezyc ze ja bym takie cos otrzymal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kurrubi jesteś dobrym przykładem jak brać delikwenta na zmęczenie aż się w końcu zgodzi na "jedyną taką wyśnioną" ofertę...

 

Przepraszam bardzo,ale pokaż jaja :mrgreen: i nie daj się naciągnąć.

 

 

Jak bardzo chcesz to za jakiś punkt odniesienia weź to:

 

http://media2.pl/media/105431-Pakiet-Fu ... tow-n.html

 

Dzięki za linkę!

Jaj nie pokażę, bo z przyczyn biologicznych nie mam ale trafili na uparte babsko ;) Będzie gorąco do samego końca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jestem po umowie od maja i nie bardzo chce ryzykowac bo co przyjma mi wypowiedzenie dostane smsa ze dziekuemy umowa rozwiazna czesc czapka i tak sie to skonczy.

 

Ja rozumiem ze co niektorzy odbieraja telefonu z haslem ale przed koncem.

 

"co mozemy zrobic by pan u nas zostal" ale jakos mi sie nie chce wiezyc ze ja bym takie cos otrzymal.

Nie przesadzaj. Przecież nc+ nie oddaje żadnego abonenta. Bez wypowiedzenia nic dobrego nie ugrasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory czytajac tutaj juz niemal 1000 postow byl ktos komu przyjeli wypowiedzenie podziekowali i nie bylo telefonu i ten ktos takze byl lekko skrzywiony.

 

Sek w tym ze na maila napisali mi miesieczny okres wypowiedzenia [bo juz po umowie]

 

Jesli chodzi o wypowiedzenie to prosilbym o jakis PDF bo na necie kraza rozne i mowia ze niewlasciwe .Mam takze 2 adresy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...