Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli umowa kończy mi się w listopadzie a wypowiedzenie wysłałem we wrzesniu i we wrześniu zostało zarejestrowane to do kiedy teraz mam umowę? Do końca października?

 

edit: a dobra już wiem, przecież napisałem wyraźnie, że wnoszę o rozwiązanie z upływem okresu minimalnego. Sorki za głupie pytanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciśnienie to jutro ci skoczy jak w APS nie będą mieli Pejsów ;)

 

dostalem przy migracji Pace i juz powedrowal tam gdzie jego poprzednik Sagermcom... czyli na rok do szuflady. Przy mojej starej Arivie 200, Sagemcom jak i Pace, to jak maluch do ferrari. Z tym ze ferrari to ariva a maluch Sagemcom i Pace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cidik

Na nowym fw od nc+ Pacea można już poniekąd nazwać tunerem sat :lol2: dostał nie lada przyspieszenia (aczkolwiek leży w szafie tylko od czasu do czasu włączam aby sprawdzić czy żyje). Na dawnym fw od C+ potrafił z myśleć po 7-10sekund zanim przełączy z kanału HD na kanał HD :brawo: teraz jest troszkę lepiej. Pozostałych funkcji, nagrywanie etc... nie sprawdzałem nigdy ale domyślam się że nie powala na kolana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W połowie września telefon z nc+ - mam miłą wiadomość, kończy się Panu umowa i możemy ja od razu przedłużyć na kolejne 18 miesięcy. Oferta - to co mam czyli superpremium HD. Do tego mam Exxxtra (6 zł), MR (20 zł) oraz wynajem Pace (10 zł). Razem płacę 125 zł. Miła Pani zaproponowała to samo za jedyne 129 zł nie wspominając nawet że zabierają pakiet Exxxtra co wyszło w dalszej rozmowie. Pytam dlaczego mam płacić więcej za mniej to oczywiście tekst że super oferta i że przełożony (po 30s ciszy w słuchawce) zgadza się na kwotę 119 zł. Oczywiście odmówiłem. Do togo przemiła pani i następne osoby mówiły, ze nie jest możliwe zejście na niższy pakiet. Znalazłem to forum więc po 3 telefonach z tą samą oferta złożyłem u siebie w punkcie wypowiedzenie. Wczoraj telefon z DUK z pytaniem co skłoniło mnie do złożenia wypowiedzenia. Odpowiedź - chcę płacić mniej. Oczywiście nic poza ofertą za 99 zł nie przedstawiono. Na razie cisza. Mówiłem, ze kuzyn ma universe do tego 6xC+ i HBO i MR i Pace za 69zł - odpowiedź - niemożliwe, nie ma takiej oferty. Musiał mnie okłamać albo coś przekręciłem. Tylko pakiet za 99 zł ma w sobie wszystkie C+. Na razie czekam choć widzę że uparci są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam umowę do 31.10 wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane jeszcze we wrześniu, od tej pory czyli ok 25 dni tylko 1 jeden telefon z DUK platyna i hbo za 109 zł nie było ofert universe + 6C jak twierdzą nie a takich ofert za tą cenę , z ciekawości zajrzałem do kolegi w aps i tam oferta platyna za 99 zł coś sie słabo mna interesują , a te propozycje to niestety bardzo nieciekawe cenowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Universe+ i 6xC+ nie ma takiej umowy? to co mi sprzedali? Platynę bez VOD i GO? :wink:

 

bzdury gadają i naciągają... a najlepsze est to, że my na tym forum wszyscy chyba kłamiemy ;) (na Facebooku zdarzało się mnóstwo [beep]ów, ale tutaj łatwiej takiego namierzyć)

jak już ktoś tu trafi - to raczej nie zostanie łosiem dla NC+ :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

mniej więcej ile dni po zarejestrowaniu wypowiedzenia zadzwonili do Ciebie...?

 

jakiś tydzień,

jak wcześniej dzwonili pytałem się czy wypowiedzenie doszło, jak już mieli je w systemie telefony ustały

po tygodniu zadzwonił konsultant z działu utrzymania klienta i dostałem ofertę universe+, multiroom, pace pvr na 39 zl/miesiac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj zadzwoniłem z zapytaniem gdzie mam oddać kartę i była jeszcze próba zatrzymania mnie za 79zł universe +6c+ na 12 miesięcy i hbo na 6 miesięcy i pace za 0 zł ale trzeba go w punkcie odebrać w którym będzie dostępny i już raczej nic lepszego mi nie zaoferują.... a zejść nie mogą ponoć na 59 zł bo system nie puszcza bo płaciłem wcześniej po 110 i 80 zł . powiedziałem że się przez weekend zastanowię do poniedziałku....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Informacyjnie dla forumowiczów

Umowa do końca października - wypowiedzenie wysłane. Wcześniej 62 zł optimum z C+, multiromem i PACE 500 GB

Telefon z wczoraj i oferta:

Umowa 12M- 64 zł za pakiet:

-Universe+

-Paczka 6 C+

-Multirorm standard na 2 karty

-Pace 500 GB

-Plus za 2 zł podwyżki paczka HBO gratis przez cały okres trwania umowy.

 

Powiedziałem, że oferta ciekawa ale za 59 zł się zdecyduje- chwila ciszy w słuchawce, konsultacja z "przełożonym" i zgoda na moje warunki ze względu na staż w cyfrze (od 2008 roku)

Jestem zadowolony, mam "więcej za mniej" - wiec fuzja nie taka straszna jak się na początku wydawało. Pozdrawiam i życzę udanych negocjacji:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...