Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wypowiedzenie wysłane, obecnie C+ Optimum HD z MR za 96, umowa raczej do końca listopada. Godzinę temu tel 22 310 45 00 i 5 propozycji:

1. Silver z MR za 64zł

2. Gold z MR za 89zł

Powiedziałem, że chce coś taniego z 6 C+

3. Comfort MR z 6 C+ za 69zł

4. Gold z 6 C+ za 99zł

5. Platinum z MR + cinemax + filmbox + HBO za 139 zł

 

Odpowiedziałem, że za drogo. No i mnie wk....ł maksymalnie obrażony powiedział: "To niech pan idzie do punktu dystrybucyjnego NC+ i weźmie platynę za 99 ..." I tu mu przerwałem, że proszę mi nie mówić co mam robić, to sam wiem. Im się wydaje że są jedyni na rynku tv i nie dociera, że dla mnie tv jest dopiero na 3 miejscu jeśli chodzi o rozrywkę. warszawski cwaniaczek. I przestaję na jakiś czas odbierać tel od nich, bo szczyt [beep]twa i bezczelności bardzo mnie denerwuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cyferblat 59zł jest szansa.

 

Ktoś kilka stron wcześniej pisał, że przy abo 49zł dostał Pace i Philips na wynajem za 0zł a przy abo 59zł dostał Pace za 0zł i Pace za 10zł.

 

@ks.shuller wszędzie trafisz na [beep]ka, niestety ;-) potraktuj ich krótką piłką...ma Pan dla mnie to i to za tyle? Jak nie to żegnam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis 4 telefony z czego odebralem tylko jeden. Standardowo zadzwonili z 223104500. Konsul probowal mi wcisnac Platinum z HBO za 99zl. Z radoscia stwierdzil ze bede placil tyle samo co teraz (C+Superpremium z HBO) i ze nie mam na co czekac. Tlumacze mu ze poczekam az zaoferuje mi to samo za 49-59zl, ewentualnie full extra za 99zl. Stwierdzil ze nigdy tego nie dostane bo nie jestem bylym abo n tylko C+. Mowie mu ze wiem swoje a on dalej to samo i tak kilka razy. Wiec powiedzialem ok i ze bede czekal. On na to, ze zadzwoni ostatniego dnia pazdziernika. Stwierdzialem ze nie ma problemu... chyba myslal ze wymiekne i przyjme jego "atrakcyjna" oferte LOL :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pakiet C+Komfort HD plus MR (dwa Cameleony) za 50 PLN miesięcznie, ale lekko rozważam migrację do nc+, zwłaszcza z uwagi na tvp sport. Przejrzałem ostatnie strony i przewija mi się cena 59 PLN za Universe plus 6C+ plus MR. Czy taki abonament można od ręki dostać, czy trzeba się bawić w wypowiedzenia itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuriozum dzisiaj - otrzymałem list, gdzie mnie NC+ uprzejmie informuje, że rozpatrzy wniesioną przeze mnie reklamację w ciągu 30 dni (przypominam, że umowa do k.X) - ostatnią korespondencją, jaką wysłałem było wypowiedzenie... (na szczęście zadzwoniłem i potwierdziłem, że wypowiedzenie zarejestrowano)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...