Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mówił o Platinum które wg niego normalnie kosztuje 99 zł a on oferuje za 64 zł. Przeszkodą w tej cenie był drugi dekoder od Multiroomu za który życzą sobie 20 zł. Namawiał mnie na rezygnację z Philipsa 250 GB i wtedy cena wyniosłaby te 64 zł. Oczywiście bez żadnych opcji dodatkowych. O długość umowy nie pytałem. Pytałem o możliwość Uniwrse + ^ Canal + ale twierdził że ta opcja jest nieaktualna. Poza tym nie wiem czy na Pace 500 GB wszystkie funkcje dodatkowe dla pakietu Platinum chodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciskał ściemę... Pakiet Platinum za 99zł to nie to samo co proponował za 64zł(Silver+ i 6xcanal)... przy podsumowaniu może byś się skapnął.

Dla zrobienia z klienta łosia tak sobie to nazwali i teraz z tego korzystają. Pakiet Platninum(zawiera VODy) a opcja dodatkowa Platninum(to 6xCanal+)

Na Pace chyba te wodotryski typu VOD nie działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie płacę 67 złotych za pakiet Pełen pakiet programów z Canal + (bez pozostałych opcji dodatkowych). Nie pamiętam jak kiedyś nazywał się ten pakiet. Chcę utrzymać 6 Canal + oraz kanały z opcji Uniwerse z dwoma dekoderami Pace i Philips z multiroomem za podobną cenę.Nie wiem czy mi się to uda. Jeśli nie ślubu z nc+ nie brałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do 30 września, wypowiedzenie wysłane, do tej pory:

 

C+ Start - 43 zł

Multiroom - 10 zł

 

Czy da się z tego ugrać Universe + 6xC+ i ew. Multiroom za 59 zł ew. parę złotych drożej? Do tej pory (przed złożeniem wymówienia) oferta była taka sama (a dzwonili ze 4 razy). Comfort+ 6xC+ multiroom za 64 zł. Na pytanie o Universe z paczką C+ odpowiedź zawsze identyczna - nie ma takiej oferty. Po wysłaniu wypowiedzenia nie dzwonili w ogóle przez 2 tygodnie, potem jeden czy dwa "głuche telefony".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, bez problemu da się. Miałem to samo. Podchody robili kilka razy przez cały sierpień, aż w przedostatni dzień zadzwoniła konsultanta, której na początku rozmowy zakomunikowałem, że jak będzie konkretna, szybka rozmowa, to mam czas. Zapytała co mnie interesuje, oznajmiłem, że U+6C+ do tego podtrzymany multiroom w cenie 59pln i po rozmowie z przełożonym przystała na moje warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila dokonalem migracji za warunkach:

 

- C+ Silver z pakietem Platinum (czyli wszystkie C+),

- MR (2xCameleon),

- dekoder PACE

- dekoder Philips

- umowa 18 miesięcy

 

to wszystko w cenie 69zl.

 

Zapomnialem zapytac konsultanta czy w ramach tego pakietu bede mial dostep do ncGO, bo rozumiem ze cyfra online przestanie mi dzialac.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy jak wezme w punkcie nc+ druga karte(bo tak mi doradzil konsultant z nc+ zeby miec multirooma) to czy za dekoder musze dodatkowo doplacic?? czy daja jakis zwykly albo czy musze sam sobie kupic bo oni daja mi tylko druga karte??

Jak od nich bierzesz to płacisz 20zł mies. za dzierżawę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam jeszcze raz do mojego problemu. Wczoraj dzwonilem do nc+ z ciekawosci co mi zaproponuja. Umowe mam do lutego ale z czystej ciekawosci chcialem zapytac. Chodzilo mi o opcje z multiroomem. Konsultant mi wytlumaczyl ze multiroom moge miec dopiero od platyny za 99zeta, nie mniej a jak chce multirooma to zebym poszedl po 2 karte do punktu i wtedy bedzie taniej przy przedluzeniu umowy. Niby to samo pisaliscie ze bedzie taniej, ze potem mr za 0zeta ale bylem w punkcie NC+ po druga karte. Koles jakis niezorientowany dzwonil sam na infolinie dopiero sie dowiedzial ze cos takiego istnieje.20zl karta + dekoder 20zeta to wychodzi dodatkowo 40 do abonamentu miesiecznie. CO robic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przeszedłem do nc+, zaproponowali

- C+ Silver z opcją Platinum C+,

- MR 0zł,

- dekoder PACE 0zł,

- umowa 12 miesięcy

za 79zł, na moje pytanie czy mogą dorzucić HBO na np. 3 miesiące za darmo, Pani powiedziała że jak się teraz zdecyduje to dostane pakiet HBO na całą umowe za 0zł.

Dodam tylko że dzwonili do mnie z tel 22 455 12 00. Wcześniejsze telefony z zastrzeżonego i oferty za 109zł których nie można było zrabatowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po migracji jak najbardziej dostaniesz MR. Na dzień dzisiejszy aktywacja kosztuje w nc+ 99 zł i opłata miesięczna 15+20za drugi dekoder. Chodzi o to,abyś wziął w ostatnim, miesiącu umowy z cyfrą.Migrujesz wtedy z MR za który nie powinni naliczyć ci opłaty.Sam widzisz jak migrują i dostają za 0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w końcu dostałem konkretny (tak myślę) telefon z nr. 22 310 45 00

Miła konsultantka i oto co udało mi się dogadać:

 

Pakiet Comfort + 6 x C+ do tego wymiana dekodera na Pace 500GB, wszystko w gwarantowanej cenie 54,90zl. Umowa na 12 miesięcy.

Była też opcja Silver + 6 x C+ za 64 zł, ale mnie interesuje tylko sport, a bez eurosportu 2 jakoś przeżyje :)

 

Proszę o opinię, zawsze jest te parę dni na rozwiązanie umowy zawartej na odległość, ale myślę, że nie jest źle ;)]

 

Do tej pory miałem C+ start , 6 x 28 zł + 6 x 56 zł.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, bez problemu da się. Miałem to samo. Podchody robili kilka razy przez cały sierpień, aż w przedostatni dzień zadzwoniła konsultanta, której na początku rozmowy zakomunikowałem, że jak będzie konkretna, szybka rozmowa, to mam czas. Zapytała co mnie interesuje, oznajmiłem, że U+6C+ do tego podtrzymany multiroom w cenie 59pln i po rozmowie z przełożonym przystała na moje warunki.

 

Dzięki, udało się dokładnie to samo, jakoś bez wielkich problemów, w sumie konsultant sam wyskoczył z taką propozycją, więc jeszcze o dekoder z dyskiem zapytałem no i też się zgodził. Umowa na 12 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@regenwalde - pani powiedziała, że aktualnie nie ma (wiemy, z doświadczenia, że pewnie jest ale...) i jak już pisałem, zamiast tego chciała dać silver + 6 x c+ za 64. MR nie chciałem, bo nie jest mi potrzebny ;)

 

@chris35 - ja też dostałem sms'a i od razu telefon także podpisuję się pod tym co mówiła większość - NIE DZWONIĆ - ONI ZADZWONIĄ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...