Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Kozi79

 

Dokladnie jak ircios napisal. Ja tez sie zagapilem o miesiac - umowe mialem do konca lipca, wyslalem wypowiedzenie 27.07 i umowa wygasa z koncem sierpnia.

 

Tu masz gotowca.

 

http://dokumenty.nf.pl/Dokument/419/Rez ... -zerwanie/

 

Podmien tylko "sp. z o.o." na "S.A." i podaj aktualny numer telefonu zebys mogl wyrwac dobra oferte :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam tylko dlatego, że u byłych N-kowiczów należało złożyć wypowiedzenie min.30 dni wcześniej aby nie przeszła na czas nieokreślony a u Was jak widzę jest lepiej, bo jeżeli zdążymy zawiadomić operatora jeszcze nawet ostatniego dnia trwania okresu oznaczonego to umowa kończy się z końcem następnego miesiąca. Spoko

 

P.S.

Żeby tylko list doszedł na czas ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

universe / silver + 6xC+

multiroom

HBO 6mcy

za 74 zł :P

umowa na 12 miesiecy

Mi na infolinii powiedzieli ,że na taką ofertę mogą liczyć ci którym umowa się kończy i wysłali wypowiedzenia .

A jeśli ktoś jest w trakcie umowy z cyfrą+ a chciałby migrować do nc+ to na takie luksusy nie ma co liczyć jeśli w tej chwili mam

c+optimum za 67 zł/mc :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi.

 

 

Czyli jak nie zgodzą się na zmigrowanie na najniżego COMFORT+, to ewentualnie 49zł jeszcze przełknę (przy zachowaniu darmowej dzierżawy dekodera). Pytanie tylko czy ktoś otrzymał Universe+ za taką cenę? Jest realna szansa, czy trzeba wypowiadać umowę, by dostać taką cenę?

Universe+ za 49 zł

History 1,99 zł

multiroom za 0 zł

wymiana phila na pace 500 za 0 zł

umowa na 18 mies. canalizacji nie chciałem, bo mam mało wolnego czasu.

Oczywiście umowa wypowiedziana, tel. o godz. 20,40 31 lipca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak nie zgodzą się na zmigrowanie na najniżego COMFORT+, to ewentualnie 49zł jeszcze przełknę (przy zachowaniu darmowej dzierżawy dekodera). Pytanie tylko czy ktoś otrzymał Universe+ za taką cenę? Jest realna szansa, czy trzeba wypowiadać umowę, by dostać taką cenę?

Universe+ za 49 zł

History 1,99 zł

multiroom za 0 zł

wymiana phila na pace 500 za 0 zł

umowa na 18 mies. canalizacji nie chciałem, bo mam mało wolnego czasu.

Oczywiście umowa wypowiedziana, tel. o godz. 20,40 31 lipca

 

Dzięki za info... Na taki pakiet bym się zgodził.

To były Twoje warunki i efekt negocjacji, czy też sami zadzwonili ostatniego dnia z Działu Utrzymania Klienta, proponując (poza niższą ceną za U+) History i Multiroom za 0zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z ostatniej chwili:

Silver, 4xC+, MR za 69zł na 12m i dekoder DSI83 za 0zł - mam CAM i dekoder mi zbędny.

Strasznie sugerują się ostatnią fakturą a ta była wysoka bo 115zł (pierwsze 6 było za 57zł). Zgodziłbym się na 69zł gdyby dorzucił HBO.

Dla mnie i tak obniżka jest znaczna, ale chyba te kilka dni jeszcze poczekam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie wróciłe z APS nc+. Na teraz (umowa do końca sierpnia) tylko platyna za 99 zł, ale przyjdzie pan 1 września to bedzie universe + 6cC+ + MR za 79 zł. Za 59 zł bedzie tylko wtedy jak kupie sobie sagemcoma na wlasnosc bo obecnie wynajmuje oba dekodery. Powiedziala ze nawet centrala nie jest w stanie zrabatowac teraz dwóch deków czyli reasumujac proponuje mi od 1 wrzesnia to samo co konsul obecnie. W zwiazku z tym prosze o odpowiedź:

1) czy ktos z Was dostał ostatnio przez DUK: Universe, 6xC+, MR i 2 dekodery /w tym jeden z twardym dyskiem/ i to wszystko za 59 zł

2 czy ktos dostal w APS po wygasnieciu umowy Universe, 6xC+, MR i 2 dekodery /w tym jeden z twardym dyskiem/ i to wszystko za 59 zł

Koniecznie wszedzie chca te 20 zl za ten drugi dekoder...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info... Na taki pakiet bym się zgodził.

To były Twoje warunki i efekt negocjacji, czy też sami zadzwonili ostatniego dnia z Działu Utrzymania Klienta, proponując (poza niższą ceną za U+) History i Multiroom za 0zł.

szotmen;

To była tzw. krótka piłka;

-co pan życzy?

-to, to i to za zero

-history sie nie da, bo nie, multi i uni+ zapytam bossa

czekamy

-ok, razem 50,99 zł- pasuje?

-tak, można na 18 mies.?

-tak, ma pan tutaj gwarancję ceny przez cały okres- czytamy umowę?

W międzyczasie kilka razy dopytywałem o łączną cenę- tak dla pewności, bo w czytanej umowie nie było "wałka".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam komfort HD, wypowiedzenie jeeeszcze nie wysłane, płacę 61zł, dziś kolejny (4-5) telefon:

nie mają dla mnie oferty, jaką chcę (U+6xC+dek z nagr - więc od razu powiedziałem, że nie mamy o czym rozmawiać, bo po co ma mi dalej ściemniać i kit wciskać)

 

zauważyłem, że chyba jakiś system wskazuje im numery, bo jak laska dziś zadzwoniła do mnie, to dopiero mogła otworzyć konto klienta, jak już się połączyła - czyli od razu zaczynają gadać głupoty, bez zapoznania się ze wcześniejszymi ofertami i bez wiedzy, co chcę) - i widzę, że póki nie ma wypowiedzenia, szkoda czasu na rozmowy z konsulami... od razu ich na palmę wysyłam - grzecznie dziękuję i się rozłączam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Obecnie posiadam C+Optimum + mooltirom (2karty) do tego 2 dekodery od nich(pace500g i philips 250g).Przez 10 miesiecy płaciłem 58,50,dwa ostatnie 112zł.

Umowa do końca sierpnia.Interesuje mnie to co mam +HBO ,czyli np.universe czy silver +6C i HBO za ile to wszystko mogę dostać? ewentualnie bez HBO?

Proszę o pomoc!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...