Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za odpowiedzi.

Jeszcze nie wypowiadałem umowy, bo chciałem załatwić wszystko bezstresowo jednym czy dwoma telefonami, tak jak do tej pory (przez 10 lat w Cyfrze) przy negocjowaniu warunków przedłużających umowę. Odnoszę wrażenie, że w NC+ jest to trochę bardziej uciążliwe i dużo osób, aby uzyskać lepsze warunki, wypowiada umowę. Jakoś to nie w moim stylu i wolałbym załatwić sprawę bez wypowiadania umowy, bo tak naprawdę nie chcę jej wypowiedzieć tylko zmniejszyć koszty.

 

Czyli jak nie zgodzą się na zmigrowanie na najniżego COMFORT+, to ewentualnie 49zł jeszcze przełknę (przy zachowaniu darmowej dzierżawy dekodera). Pytanie tylko czy ktoś otrzymał Universe+ za taką cenę? Jest realna szansa, czy trzeba wypowiadać umowę, by dostać taką cenę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Z końcem sierpnia kończy mi się umowa z Cyfrą i chciałbym zmigrować do NC+, ale biorąc niższy abonament z zachowaniem darmowej dzierżawy za dekoder. Aktualnie mam OPTIMUM HD za 57zł, a przechodząc do NC+ wystarczył by mi COMFORT+ za 39zł (ostatnio coraz mniej mam czasu na TV). Konsultanci telefoniczni stoją przy swoim zdaniu, że nie jest to możliwe i namawiają mnie na UNIVERSE+ za 59zł.

 

Czy naprawdę nie da się dokonać migracji na niższy abonament?

 

 

Kiedyś rzeczywiście nie szło, teraz dostaniesz taką ofertę ;) podejdź do punktu zamiast się prosić przez infolinię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Właśnie migrowałem umowa do końca sierpnia wypowiedzenie wysłane, kilka telefonów w końcu dzisiaj poszło. I tak Canal+ Platinum, HBO na caly okes umowy free, Cinemax na 6 miesięcy free to za 99 miesięcznie, umowa na 12 miesięcy. do tego PACE PVR 500 giga za darmo. Dziękuje za wszystkie pomocne wpisy na forum jak zwykle przydatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już się w tym gubię...

Czym się różni Platinum od universe i silver ?

Bo z tego co widzę to tylko canal+ ?

 

Wiec jak daja universe + 6 canal+ to jest to samo co platinum +6 canal+ ?

 

Dzisiejsza propozycja

platinum +6 canal+

multiroom

HBO na 6mcy free

umowa na 12 mcy za 74 zł

 

BRAĆ czy czekać?

 

umowa do konca wrzesnia, wypowiedzenie wyslane ale chyba jeszcze nie odebrane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wydrukowane, zapakowane jutro wysyłam. Z ciekawości odwiedziłem 2 Aps'y. W pierwszym pan wstukał numer abonenta i pokręcił głową gdy zobaczył pakiet C+ Start mówiąc że mogę zmigrować tylko na pakiet za 99zł aby mieć pełen dostęp do Canal+. Stwierdził nawet że wypowiedzenie nie wiele da :D W drugim z grubsza to samo ale gdy wspomniałem o wypowiedzeniu to przyznał że warto wysłać. Także jutro lecę na pocztę i czekam na telefony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W platynie masz vod. Jestem 100% pewien ze za 74zl nie dadza Ci platyny z hbo i mr. Im chodzilo raczej o paczke 6c+ zwana platinium :).

A czy Paltinum + HBO na cały okres umowy, MR i 1xPace za 99zł na 12m-cy (ewentualnie 18) da radę wytargować? Umowa do końca września, wypowiedzenie wysłane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Aktualnie posiadam pakiet Kompakt HD,dekodery: SD/PACE DSR 2221/91 oraz Box+/HD SAGEMCOM DSI83(którego w ogóle nie używam). Umowa kończy się w Październiku i płacę 35zł/m. Moich rodziców interesują tylko te kanały które teraz aktualnie posiadają(żadnych Canal+,vod itp) więc trzeba mierzyć w pakiet universe+ a najlepiej dodatkowo Multi room za 0zł bo nie wiadomo ile jeszcze te splitery będą śmigać. W punkcie NC+ zaproponowali pakiet UNIVERSE+ za 49zł/m.Dodam,że narazie nie było żadnych ofert telefonicznych od NC+,tylko pocztą list przyszedł z prośbą o kontakt i potwierdzenie danych osobowych w celu przygotowania nowej umowy. Jak sądzicie czy uda się wyrwać od nich U+ i MR w okazyjnej cenie? Czy warto w tym przypadku wysyłać rezygnacje w celu ich postraszenia i wyrwania lepszej oferty? Proszę o opinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłam do DUK żeby sprawdzić czy doszło wypowiedzenie (koniec września). Pani grzecznie mi zaproponowała kilka dodatkowych programów za niewielkie dodatkowe pieniądze.Powiedziałam że interesuje mnie to co mam Canal+ Kompakt HD, HBO, Pace obecnie 85 zł. Okazuje się że nie mogę przejść na niższy abonament. Mogę za to po zakończeniu umowy podpisać nową jako nowy abonent. Po kilkunastu latach mam zaczynać od nowa.....chore

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, krótkie pytanie. Zgapiłem się, gdyż ostatnie 3 miesiące przebywałem za granicą i dopiero teraz dotarło do mnie jakie absurdalne rzeczy się dzieją tutaj z nc+...

 

Przed chwilą sprawdziłem i umowę mam do 31 sierpnia. Dziś jest 27 i chcę wysłać wypowiedzenie. Czy w związku z tym, że nie wysłałem tego 30 dni wcześniej to teraz wchodzi już tylko opcja wypowiedzenie 3 miesięcznego, czyli zwrot w wypowiedzeniu: "i wnoszę o jej rozwiązanie z zachowaniem określonego w umowie okresu wypowiedzenia."? Nie ma już możliwości 30 dniowego wypowiedzenia? Będę wdzięczny za odpowiedź, gdyż przeglądałem ten wątek ale nie znalazłem takiego przypadku, że ktoś jeszcze ma umowę ale już mniej niż 30 dni zostało do jej końca... (pytają tylko osoby, których umowa jest już na czas nieokreślony).

 

Poradźcie proszę czy wysyłać z tą formułką, czy napisać coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...