Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pamięta ktoś może jaka była najniższa cena (nie licząc aktywacji) za:

- Canal+ Platinum, HBO, Cinemax, Filmbox, Multiroom Premium z wymianą sprzętu na Mediaboxa? Kiedyś bodajże była dyskusja o cenie koło 130 zł. Zmieniło się coś?

- Universe, 6xC+, HBO, Cinemax, Filmbox, Multiroom. Tu dwa warianty: bez wymiany sprzętu (ewentualnie na Cyfroplusowego Pace'a) i z wymianą na Mediaboxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam umowę z Cyfrą+ jeszcze, do 30 września

Ostatnio, bez wysłanego wypowiedzenia:

- Pierwsza oferta: Canal+ Platinum - 99 zł, Multiroom 0 zł

- Druga oferta - Universe+, Canal+Premiere i Film - 74 zł, Multiroom 10 zł

 

Jak sytuacja wygląda jeżeli chciałbym wymienić Philipsa na Pace PVR HD? Jakaś dodatkowa opłata miesięczna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silver z 6 c+? Bo jak standardowy pakiet to pojechali równo......

............

Jak sytuacja wygląda jeżeli chciałbym wymienić Philipsa na Pace PVR HD? Jakaś dodatkowa opłata miesięczna ?

We wrześniu wymień w APS. Jak ci wymienią to nic we wrześniu nie zapłacisz,a po migracji powinieneś dostać go za 0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa z "N" i "Cyfrą+" do końca sierpnia. Wypowiedzenie wysłane w czerwcu.

Dzisiaj telefon z cyfry: "co Pan chce (żebym został)"?

No to mówię: "Uniwerse+, wszystkie canal+, zostawić dekoder z 500G z N-ki, dać drugą kartę - mogę zapłacić max 69 zł.".

Po kilku minutach konsultacji (?!) odpowiedź, że im to pasuje - za 59 zł.

Chciałem żeby dobawili redlight (idą długie, chłodne noce) i zaokrąglili do 69zł, ale tu powiało chłodem.

Konsultant był przygotowany na ustępstwa. Odniosłem wrażenie, że słyszał dużo podobnych melodii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej , a jak to jest z opłata za pierwszy miesiac po migracji, ? słyszałem ze pierwszy miesiac jest za free. Ja migrowałem w połowie sierpnia a umowe miałem do konca lipca. Czy naliczą mi za sierpień, czy połowę, jak to jest orientuje sie ktos? w ica saldo mam do opłaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w ''nc+'' płacisz co do minuty czyli nie ma juz czegoś takiego jak ''pro-rata''

 

To najbardziej [beep]a platforma jaka powstała i praktyki jak w ''n'' czyli ni minuty za free ;-)

 

W końcu slogan brzmi ''Nowa Definicja Rozrywki'' ;-) czyli 50 kanałów HD w jakości SD ;-)

 

Ciekawe gdzie ten ''krakowski szczur kłamliwy'' pan Edward M.. co łgał w żywe oczy jak to nikt im nie dorówna i porównywał sie do europy zachodniej :brawo::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...