Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czy ma ktoś może regulamin Cyfry+ (na stronie jest tylko nc+, a swojego egzemplarza nie mogę znaleźć). Umowa mi się kończy pod koniec sierpnia (umowy nie wypowiedziałem) i chciałbym zobaczyć co mi grozi za zerwanie umowy w tym momencie, ewentualnie może ktoś wie czy od początku września będę miał dalej obecny pakiet (superpremium HD) czy będę mógł zmienić na jakiś inny (nie migruję do nc+ więc chyba nie mogę mieć np comfort+) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Wszystkich

To mój pierwszy post. Może okaże się dla kogoś pomocny.

Mnie także udało się migrować , oczywiście po ciężkich bojach, ale jak widać to chyba już norma .

 

Wcześniej:

Optimum HD + opcja HD optimum promo + Pace 500GB 9x53,5 + 3 x 107

 

Obecnie:

Pakiet Gold + opcja Canal+ Platinium + Pace 500GB +2x cameleon + HBO = 79zł

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeśli dadzą HBO to można się nad tym zastanowić

 

Również jestem zdania, żeby brać.

Ja tam już przestałem wierzyć w nc+ i chyba przejdę do CP.

Nawet zaproponowałem nc+ dwie opcje, które są dla mnie akceptowalne i również (moim zdaniem) fair w stosunku do NC+:

- Platinium + Pace 500 GB + HBO + Filmbox za 99 PLN, lub

- Platinium + NC+Go + Mediabox + HBO za 109 PLN.

 

Ale jak nie chcą to będzie Premium w CP i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro bój był ciężki - to potwierdza roboczą teorię (a może już utwierdzoną), że jak się płaciło wcześniej za wysoki pakiet, to potem ciężko jest zejść niżej - choć nie niemożliwe, co już niektórzy uczestnicy tego forum udowodnili...

a w jakim momencie zawarłeś tę umowę: bez wypowiedzenia? po wysłaniu wypowiedzenia? po upływie okresu wypowiedzenia (przy oddawaniu karty lub deka)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 sierpnia miałem propozycję z DUK c+, pisałem o niej:

Umowa na 12 miesięcy, pakiet C+ Platinum, MR - 0 zł /na starych c+ zasadach - :wink: / i dekoder PACE'a tj. jego użytkowanie za - 0 zł, w cenie miesięcznej za 99 zł.

Wczoraj kolejny telefon tym razem z działu promocji c+/nc+: wszystko to samo jak wyżej, ale w cenie 109 zł miesięcznego abonamentu. A zatem tendencja zwyżkowa;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Chciałem wszystkim użytkownikom tego forum podziękować za rady, bo dzięki Wam dostałem to co chciałem, czyli Universe+, 6xCanal+ i Pace PVR za 59zł na 12 miesięcy. Gdyby nie Wasze doświadczenia to nie pomyślałbym, że tyle mogę wytargować, dzięki jeszcze raz i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro bój był ciężki - to potwierdza roboczą teorię (a może już utwierdzoną), że jak się płaciło wcześniej za wysoki pakiet, to potem ciężko jest zejść niżej - choć nie niemożliwe, co już niektórzy uczestnicy tego forum udowodnili...

a w jakim momencie zawarłeś tę umowę: bez wypowiedzenia? po wysłaniu wypowiedzenia? po upływie okresu wypowiedzenia (przy oddawaniu karty lub deka)?

 

Umowę zawarłem po upływie okresu wypowiedzenia. Umowa do 31.07. Decydująca oferta 1.08

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zależy na mediaBox i MR i Canal+ i cena ma być minimum 109zł

 

Myślę, ze jak im powiesz, ze chcesz płacić minimum 109 zł to się bardzo ucieszą i znajdą dla Ciebie jakąś super ofertę :brawo:

 

 

Na szczęście ominęły mnie takie przygody, jakie miała część osób i płace tyle, na ile umawiałem się przy migracji, tj. 79 zł za Universe+, 6xC+, MR, Phillips 250 GB i Pace 500GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy ma ktoś może regulamin Cyfry+ (na stronie jest tylko nc+, a swojego egzemplarza nie mogę znaleźć). Umowa mi się kończy pod koniec sierpnia (umowy nie wypowiedziałem) i chciałbym zobaczyć co mi grozi za zerwanie umowy w tym momencie, ewentualnie może ktoś wie czy od początku września będę miał dalej obecny pakiet (superpremium HD) czy będę mógł zmienić na jakiś inny (nie migruję do nc+ więc chyba nie mogę mieć np comfort+) ?

 

@Wookasch nie mam pod ręką umowy Cyfry ale z tego co pamiętam to baardzo nie opłaca Ci się zrywać umowy. Jeszcze masz czas wysłać wypowiedzenie bez 3 miesięcznego obowiązku płacenia abonamentu bez rabatu. Jak wyślesz w sierpniu, najlepiej jak najszybciej, to zapłacisz tylko za wrzesień cenę bez rabatów czyli sporo więcej niż teraz ale będziesz wolny już od października a do końca września będziesz miał czas na negocjacje. Pamiętaj że dobre oferty będziesz dostawał pod koniec września a ostatnia deska ratunku /ponoć gwarantowana/ to wzięcie oferty proponowanej wszystkim zdającym sprzęt w APS po rozwiązaniu umowy /czyli w twoim przypadku w październiku/ . A ta oferta jest całkiem dobra bo to Universe wraz z Platinum OP /cała paczka 6 x C+/ za 59,- zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro bój był ciężki - to potwierdza roboczą teorię (a może już utwierdzoną), że jak się płaciło wcześniej za wysoki pakiet, to potem ciężko jest zejść niżej - choć nie niemożliwe, co już niektórzy uczestnicy tego forum udowodnili...

a w jakim momencie zawarłeś tę umowę: bez wypowiedzenia? po wysłaniu wypowiedzenia? po upływie okresu wypowiedzenia (przy oddawaniu karty lub deka)?

 

Umowę zawarłem po upływie okresu wypowiedzenia. Umowa do 31.07. Decydująca oferta 1.08

 

Zatem pozostaje mi pogratulować i wszystkim życzyć podobnej wytrwałości i efektów :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 sierpnia miałem propozycję z DUK c+, pisałem o niej:

Umowa na 12 miesięcy, pakiet C+ Platinum, MR - 0 zł /na starych c+ zasadach - :wink: / i dekoder PACE'a tj. jego użytkowanie za - 0 zł, w cenie miesięcznej za 99 zł.

Wczoraj kolejny telefon tym razem z działu promocji c+/nc+: wszystko to samo jak wyżej, ale w cenie 109 zł miesięcznego abonamentu. A zatem tendencja zwyżkowa;)

 

Ze trzy tygodnie temu dostałem za 99 złotych Platynę, HBO, Pace i dwa Cameleony, wszystko na 12 miesięcy. Coś takiego:

 

295wwtd.jpg

 

Według normalnych stawek wyliczone to jest na tyle:

 

6dsmlv.jpg

 

 

Miałem kontrakt z Cyfrą ważny jeszcze przez rok, WIĘC NIEPRAWDĄ jest, że tylko wymówieniem można coś ugrać. Napisałem do nich zwykłego maila przez ICA, że chcę Platynę i HBO na 12 miesięcy za 99 złotych, sprzęt zostaje, Pace i Kamele. Zadzwonili raz, że za 129 bodajże, mówię, że nie, nie interesuje mnie, generalnie absolutny pełen zlew, zero jakiejkolwiek dyskusji. Za trzy godziny drugi telefon, 109 zlotych, nie, nie, nie i tyle. Zostaję przy swojej Cyfrze jeszcze rok. Płacilem za Optimum 80 złotych, sprzęt wyżej wymieniony. Gość, że nie może chyba, no to nie, mówię. Obiad mi stygnie i takie tam. idź do przełożonego się spytaj, dobra, mówi, nie muszę iść do przełożonego, dostałem za 99 złotych, jestem zadowolony, bo za tyle chciałem. Więc myślę, że to jest do ugrania bez problemu raczej. PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...