Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

powiedzcie mi , czy jesli wyslalem dzis wypowiedzenie umowy z powodu usuniecia kanałów , to jest szansa ze dostane jakas dobra oferte powiedzmy okolo 20 kwietnia?

czy wypowiedzenie można cofnąc do 30.04.2013 r?

dzis konsultanktka mi mowila ze jak wysle, to oni nie dzwonia i jak bede chcial podpisac to od nowa jako nowy klient

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj dostałem ofertę Canal+ Platinum z MR za 99zł. Mam dekoder Pace oraz swój Globo Opticum 9500HD pod innym adresem i nie muszę ich zmieniać więc jak dla mnie oferta jest bardzo dobra. Do tej pory płaciłem 139zł z 3x HBO, których i tak nie oglądam więc 99zł za dokładnie to samo co wcześniej bez 3x HBO jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj dostałem ofertę Canal+ Platinum z MR za 99zł. Mam dekoder Pace oraz swój Globo Opticum 9500HD pod innym adresem i nie muszę ich zmieniać więc jak dla mnie oferta jest bardzo dobra. jest OK.

 

Ale Pace PVR? Jeśli tak, to na taką ofertę czekam, ale nikt jeszcze nie dzwonił (a sam nie zamierzam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@azzu

Skoro masz do końca maja do od marca możesz negocjować dowolny pakiet.

Mi dalej proponują Platyne za 99 +MR+20+2x Pace 20.Bez HBO :lol::lol:

 

wiem,ale czekam moze cos opuszcza jeszcze.na dniach zadzwonie do nich z zapytaniem co tam maja dla mnie.oby nie wyzszy bo 119 to max co moge im dac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę do końca lipca z C+ i sam do nich dzisiaj zadzwoniłem. Mam Pace PVR 500GB HDD oraz drugi dekoder, własny Globo Opticum 9500HD w swojej firmie. Co najważniejsze MR działał będzie pod dwoma innymi adresami jak do tej pory.

kajagogoo, co masz na myśli pisząc tańsze Platinum, bo nie rozumiem za bardzo? Chyba jest tylko jedno, co? Od maja będę płacił 99zł za Canal+ Platinum i nie muszę wymieniać dekoderów. Zostaję przy wcześniej wspomnianych Pace oraz swoim Globo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@awakeman

Problem w tym z tego co czytam, ze taki MR i sprzęt nie wiadomo do kiedy będzie, może się okazać ze na jesień wymienia i pupa tak zwana będzie,a zrezygnować nie będzie można

 

@grzejnik

Widziałem posty ze nie dają zejść na niższe pakiety jak się miało wyższe w C+ ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@awakeman

chodziło mi o to, czy dostałeś platinum za 99 i pace + MR za free, czy może platinum za np. 89 zł (jakby jakimś cudem dali) a pace i MR za opłatą, ale z twojej odpowiedzi wnioskuje, ze w promocji dali ci MR i pace, a za platinum liczą sobie 99 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kajagogoo, powiedzieli mi, że za 99zł mogą mi zaproponować Platinum z MR, który mam już od roku. Tak jak wcześniej pisałem oferta jest dla mnie bardzo dobra, bo wcześniej płaciłem 139zł i miałem 3 kanały HBO więcej. Teraz za 99zł nie będę miał 3x HBO, ale za to będę miał nSport, który stawiam ponad tymi trzema kanałami. Liga Mistrzów rządzi ;)

Jak psioczyłem na nC+, tak po dzisiejszym telefonie do nich jestem bardzo miło zaskoczony. Chyba lawina krytyki przemówiła im do rozsądku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@awakeman

Jak nie ma tego zapisanego w umowie, czy właściwie aneksie to mogą zmienić. Przynajmniej tak piszą. A sam jak kiedyś przedłużałem umowę i próbowałem to sobie zagwarantować to się nie zgodzili :( ze w razie tych zmian mogę zerwać umowę.

 

@grzejnik

Narazie czekam na ich ruch, oficjalnie nic nie wiem co się dzieje żadnego pisma nic!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobry wątek, ale kto pyta nie błądzi. Dzisiaj skorzystałem z oferty migracyjnej (z Cyfry+), pakiet Canal+ Platinum. Kiedy zostaną włączone uprawnienia do kanałów Polsat HD, FOX HD,itp.? Czy do dekodera UltraBox+/PVR PACE będzie aktualizacja oprogramowania tak żeby korzystać z dodatkowych usług?

 

Jeżeli jest ktoś w stanie odpowiedzieć na te pytania to z góry dziękuje!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ upłynęło juz trochę czasu od mojego poprzedniego wpisu, więc ponawiam pytanie, bo być może cos się zmieniło? Mam Canal + Start HD, wciąz nie mam żadnej informacji od NC+ o konieczności migracji. Czy ktoś inny z takim pakietem już coś dostał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...