Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwoniłem dowiedzieć się, czy moje wypowiedzenie dotarło i czy zostało zarejestrowane. Konsul potwierdził, a po chwili, że ma nową ofertę dla mnie.

Pytam: A jaką??... A on na to: Platinum + HBO za 99zł/m-c.

Nie omieszkałem też zapytać o mediaBOX-a - tylko z opłatą jednorazową 199zł lub 49zł + 10zł/m-c.

To jest chore. Teraz nawet nie wiadomo, które cenniki są prawdziwe. :roll: Konsul twierdził, że ma aktualne... że pakiet Platinum kosztuje 119zł, co więcej, operował nawet pakietem Gold :lol2:

Chyba dzisiaj nie ma co dzwonić, cenniki pewnie nowe od jutra http://pieniadze.gazeta.pl/Gospodarka/1 ... 20_zl.html.

 

Nie wiem do kiedy masz umowe ale z tego co piszesz to pewnie do końca tego miesiąca.Narazie więc nie licz na jakąs super oferte bo jest jeszcze za duzo czasu do ostatniego.Dostaniesz jeszcze z 5-7 telefonów z propozycją wedlug nich najlepszą na rynku i tylko dla ciebie, aż w końcu pod koniec miesiąca skontaktuje się z tobą jakiś rzetelny konsultant i będzie rozmawiał jak normalny człowiek i się dogadasz i będziesz zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzwonił do mnie konsul z propozycją migracji. Teraz mam pakiet C+HBO Superpremmium za 108,- MR za 20,- (dobierałem kartę w trakcie) razem płacę 128,- (umowa do końca lipca 2013)

Zaproponował mi Platinium, MR, Pace 500 HD (nie posiadam dekodera od C+ mam własne ale jeden jest SD, także drugi HD by się przydał) za 99,- (z HBO 124,-) jutro ma zadzwonić czy się zdecydowałem czy nie. Warto czy czekać do końca lipca???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też w kwietniu chciałem migrować do NC+ bo miałem umowe do końca kwietnia i pierwszych kilka telefonów było z bardzo słabą ofertą.Ja też zawsze rozmawiam miło nie ma się coś unosić, dopiero pod koniec umowy dostałem telefon od konsultanta który wiedział o co chodzi i było można się z nim normalnie ponegocjować.Jestem abonentem dawnej Cyfry a teraz NC+ od 2002 roku i zawsze było tak samo i już do tego się przyzwyczaiłem że trzeba o przedłużenie umowy odbyć kilka a nieraz nawet kilkanaście telefonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i już do tego się przyzwyczaiłem że trzeba o przedłużenie umowy odbyć kilka a nieraz nawet kilkanaście telefonów.

 

a nie prościej byłoby: jesteś abonentem pow. 10 lat, to masz to i to, mniej - trochę gorsza oferta...

ew. jeszcze, jakie miało się wcześniej abo (czyt. ile firmie płaciłeś)

 

każdy wiedziałby na czym stoi i co można uzyskać będąc lojalnym w stosunku do firmy a tak wszyscy tracą czas, żeby się ostatecznie dogadać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem do kiedy masz umowe ale z tego co piszesz to pewnie do końca tego miesiąca.Narazie więc nie licz na jakąs super oferte bo jest jeszcze za duzo czasu do ostatniego.Dostaniesz jeszcze z 5-7 telefonów z propozycją wedlug nich najlepszą na rynku i tylko dla ciebie, aż w końcu pod koniec miesiąca skontaktuje się z tobą jakiś rzetelny konsultant i będzie rozmawiał jak normalny człowiek i się dogadasz i będziesz zadowolony.

Mam teraz C+ Superpremium HD + HBO HD, umowa do końca sierpnia (99zł/m-c), jestem jeszcze od czasów Wizja TV i spoko mogę jeszcze czekać na dobre oferty. Opisałem to, bo nie do wiary jest, że konsul mówi jedno a na stronie firmy jest coś innego. Chciałoby się mieć dużo a tanio, nie zawsze tak może być, ale trzeba walczyć chociażby po to, żeby nie być tym "jeleniem" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca LIPCA. Oczywiście wypowiedzenie wysłane.

Aktualnie CANAL+KOMPAKT wraz z MULTIROOM za łączną kwotę 60+20=80 złotych.

 

Przed chwilą rozmowa z konsultantem i pierwsza propozycja: UNIVERSE+, MULTIROOM oraz cztery wybrane Canal+ za łączną kwotę 69 złotych.

 

NIE PRZYJĄŁEM oferty, bo oczekuję wszystkie CANAL+. Zastanawia mnie tylko, czy to jakaś nowa taktyka z ich strony, że dorzucają do UNIVERSE+ cztery kanały CANAL+ (wedle wyboru) czy to tylko moja konsultantka jakieś dziwne rzeczy opowiadała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzwonił do mnie konsul z propozycją migracji. Teraz mam pakiet C+HBO Superpremmium za 108,- MR za 20,- (dobierałem kartę w trakcie) razem płacę 128,- (umowa do końca lipca 2013)

Zaproponował mi Platinium, MR, Pace 500 HD (nie posiadam dekodera od C+ mam własne ale jeden jest SD, także drugi HD by się przydał) za 99,- (z HBO 124,-) jutro ma zadzwonić czy się zdecydowałem czy nie. Warto czy czekać do końca lipca???

mi to samo proponuja,z taką różnicą,że wszystko za 99.też mam teraz superpremium.czekaj.....

możecie odpowiedzieć mi na pytanie , czy w pakiecie universe eurosport 2 jest gwarantowany?

w żadnym pakiecie nie jest gwarantowany.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...