Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dało się lepiej, ale nie wiele osób to dostało. Co najwyżej 5 % osób tu piszących. Dostawali tak jak ty Universe z paczką 6 x C+ ale trochę taniej. I najczęściej pod koniec terminu wypowiedzenia , kiedy zdecydowanie odrzucali droższe ofert i jasno informowali, że rezygnują z nC+. Przynajmniej ja i kilka osób tak zmigrowało na Universe z 6 x C+ za 49,- 54, lub 59,- zł. MR z dobrana kartą tuż przed migracją zazwyczaj jest darmowy. Jak brali MR z ich dekoderem, czyli tak jak ty to odpowiednio 10 lub 20 zł drożej. Zależy jak im się udało. A patrząc obiektywnie to i tak masz bardzo dobra ofertę w porównaniu do tego na co z migrowała ogromna większość ludzi tutaj piszących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie się ( niecenzuralne słowo ) doczekałem.

Umowa do końca czerwca,wypowiedzenie wysłane.

Dzwoniłem kilka razy i ciągle Platinum za 109zl.

Ostatni miesiąc odpuściłem i dziś sami zadzwonili.

 

Umowa na 12 miesięcy

Canal+Silver

6x CANAL+

multiroom

64zł

 

Nie wierzyłem ale udało się.Musicie być cierpliwi a Wam też dadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Czym się różnią?

 

W tych negocjacyjnych targach z 6xC+, to niczym, ale już w handlowej ofercie, to dość zasadniczo, bo dla pakietu Universe+, w ogóle nie przewiduje się dostępności kanałów z paczki Canal+ i tylko dwa kanały Family są w nim na 2 miesiące jako promocja.

 

Kanały Canal+ są oferowane dopiero od pakietu Siver+ (2), Gold+ (4) i Platinum+ (6).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj dostałem ofertę:

Universe + 6C+ HBO + wymiana deka na Pace + multiroom za 74PLN oczywiście na 12 miesięcy.

Wypowiedzenie było wysłane, umowa kończyła się za tydzień.

Chciałem żeby umowa weszła w życie z końcem obecnej, w celu zachowania tych 10 dni na rozwiązanie umowy i co ciekawe pan odczytując mi warunki powiedział, że mam te wspomniane 10 dni, ale od momentu zawarcia umowy (czyli dzisiaj), a nie od momentu wejścia w życie. Nie chciał wysłać maila z potwierdzeniem tych warunków, bo "jak ja panu mówię, że te 6 Canal+ jest przez 12 miesięcy, to znaczy że będą".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ircios zgadza się, tylko tacy którzy przesypiają, ale jak się czyta to forum to widać ich nie brakuje. Dzisiaj mają jeszcze ratunek w możliwości wcześniejszego wypowiedzenie z uwagi na lipcowe wyłączenia kanałów gwarantowanych. W przyszłym roku już tego nie będzie i to śpiochów bardziej zaboli. Przykładowo ja bez rabatów zamiast 49,- zł /jakbym przespał koniec umowy/to przez 3 miesiące bym bulił:

 

pakiet

Universe+79zł

 

opcje dodatkowe:

Najem ultraBOX+20zł

CANAL+ Platinum OP70zł

 

Razem 169,- zł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mialem umowe do konca czerwca, wypowiedzialem pod koniec maja, miałem optimum+ w cyfrze, gośc na samym początku uprzedził że wie że (nc+) nie kontaktuje sie ze mną po raz pierwszy (dzwonili po raz drugi - wczesniej było 99 za platyne) spytał czego oczekuje, powiedzialem że chce to co mialem, że niepotrzebne mi vod i nc go, kazał chwile zaczekać i sam od siebie od razu zaproponował universe + 6 x canal, na całe 12 miesięcy za 49zł, powiedziałem że chce też ciągle miec multiroom i pace, znowu kazał chwile poczekac, i poinformował że i to i to bede miec za 0 zł, jak dla mnie rewelacja, i to stosnkowo szybko jak na nich. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja mam umowę do końca czerwca, pakiet ten sam co marxel i też wypowiedziałem pod koniec maja ;) Póki co dzwonili 4 razy i cały czas obstają przy 79 zł za Gold + 6CP . Za ostatnim razem pan był bardzo nieuprzejmy, mówił podniesionym głosem że będę tego żałował i nic lepszego nie dostanę :P No ale ja jednak cierpliwie czekam aż mi zaproponują 59 zł za to :) Chyba mam szanse :P ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu i mnie skusili :D

 

Universe + 6 x Canal+ na 18 miesięcy za 54 zł.

 

Jak dla mnie bomba, mam nadzieje że nie potrzebne będą żadne reklamacje :twisted:

 

Oczywiście najpierw było prawie 10 telefonów, część głuchych, 3-5 razy rozmowa z konsultantami i w końcu ostatni okazał się dostatecznie kumaty 8) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mialem umowe do konca czerwca, wypowiedzialem pod koniec maja, miałem optimum+ w cyfrze, gośc na samym początku uprzedził że wie że (nc+) nie kontaktuje sie ze mną po raz pierwszy (dzwonili po raz drugi - wczesniej było 99 za platyne) spytał czego oczekuje, powiedzialem że chce to co mialem, że niepotrzebne mi vod i nc go, kazał chwile zaczekać i sam od siebie od razu zaproponował universe + 6 x canal, na całe 12 miesięcy za 49zł, powiedziałem że chce też ciągle miec multiroom i pace, znowu kazał chwile poczekac, i poinformował że i to i to bede miec za 0 zł, jak dla mnie rewelacja, i to stosnkowo szybko jak na nich. :)

A za dekoder do Multiroomu ile? Masz drugiego Pace czy posiadasz swój?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz sam zadzwonić do DUK i robisz takie coś, powiedz że miałes sie zastanowic nad przedstawiona wcześniej propozycją i że jestes zdecydowany

na universe+ z 6xc+ za 59zł :wink:

 

 

Ja dzisiaj tak zrobilem i Pan kazal czekac i powiedzial ze juz dzisiaj nie ma dla mnie takiej oferty i trzeba bylo sie decydowac jak ja mi przedstawiano wczesniej haha no ale coz dalej comfort z 6x C+ 64zl lub platinium 99zl nic posredniego oczywiscie nie ma bo na pejsie platinium to taki univevers z 6xc+ nie ma roznicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piotr.groszak walcz o Universe+ 6x C+ . Comfort w porównaniu do Universe jest naprawdę ubogi. Zwłaszcza , że masz realne szanse wynegocjować Universe z paczka 6 Canał+ za 59 a przy większym szczęściu za 49 zł Porównaj sobie oba pakiety :

Comfort http://ncplus.pl/sklep/promocje/comfortplus

Universe http://ncplus.pl/sklep/promocje/universeplus

Tylko pamiętaj, że na "pocyfrowym" sprzęcie nie da się oglądać Polsatu HD i jakbyś chciał dokupić to History HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz sam zadzwonić do DUK i robisz takie coś, powiedz że miałes sie zastanowic nad przedstawiona wcześniej propozycją i że jestes zdecydowany

na universe+ z 6xc+ za 59zł :wink:

 

 

Ja dzisiaj tak zrobilem i Pan kazal czekac i powiedzial ze juz dzisiaj nie ma dla mnie takiej oferty i trzeba bylo sie decydowac jak ja mi przedstawiano wczesniej haha no ale coz dalej comfort z 6x C+ 64zl lub platinium 99zl nic posredniego oczywiscie nie ma bo na pejsie platinium to taki univevers z 6xc+ nie ma roznicy

To zadzwon jeszcze raz, może trafisz na bardziej kumatego konsultanta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak juz to wiem od 2 miesiecy sledze forum i przygotowuje sie do wypowiedzenia skutkuje na koniec czerwca sam pracuje w DUK ale CP i wogole nie moge ich rozpracowac na jakich zasadach oni te ofety proponuja juz tez slyszalem ze nie kazdy moze proponowac wszystkie oferty lub ze najlepsza oferta diopiero po x probach utrzymania no nic czekam dalej mam jeszcze tydzien obecnie posiadam suprepremium na pejsie 99zl no i tak jak wieszkosc nawet o te 59zl bede walczyl za universe i 6c+ na hbo mi juz nie zalezy i tak beda dosprzedawac poznie to juz wiem z uwagi na to ze znajomy pracowal u nich na takich akcjach ze hbo tez w ciekawych promocjach mozna dostac prze 9m nawet 6 gratis to jzu przy ostateczej probie sprzedazy no ale to tak na marginesie jak by kogos jeszcze interesowalo hbo w pozniejszym terminie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to tak zwięźle obecnie posiadam pakiet superpremium 99zł, oferty które otrzymałem standard platyna 99zł oraz dzisiaj nowość comfort+ 6xC+ 64zl jak wiadomo oferta mało interesująca na obecną chwile nie ma dla mnie przewidzianych innych ofert o universe + 6x C+ nikt nie słyszał wypowiedzenia skutkuje na koniec czerwca także pozostał jeszcze tydzień, próba z "blefem" o ofercie od konsultanta nie przeszła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, to tak zwięźle. Obecnie posiadam pakiet superpremium 99zł. Oferty, które otrzymałem: standard platyna 99zł oraz (dzisiaj nowość) comfort+ 6xC+ 64zl. Jak wiadomo oferta mało interesująca. Na obecną chwile nie ma dla mnie przewidzianych innych ofert. O universe + 6x C+ nikt nie słyszał. Wypowiedzenia skutkuje na koniec czerwca także pozostał jeszcze tydzień. Próba z "blefem" o ofercie od konsultanta nie przeszła :)

 

Nie mogłem się powstrzymać :P piotr.groszek, nie uważasz, że tak to wygląda znacznie lepiej i jest bardziej zrozumiałe? :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to tak zwięźle obecnie posiadam pakiet superpremium 99zł, oferty które otrzymałem standard platyna 99zł oraz dzisiaj nowość comfort+ 6xC+ 64zl jak wiadomo oferta mało interesująca na obecną chwile nie ma dla mnie przewidzianych innych ofert o universe + 6x C+ nikt nie słyszał wypowiedzenia skutkuje na koniec czerwca także pozostał jeszcze tydzień, próba z "blefem" o ofercie od konsultanta nie przeszła :)

Hahaha dobre, tobie "blef" nie przeszedł ale konsultantowi sie to udało :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mialem umowe do konca czerwca, wypowiedzialem pod koniec maja, miałem optimum+ w cyfrze, gośc na samym początku uprzedził że wie że (nc+) nie kontaktuje sie ze mną po raz pierwszy (dzwonili po raz drugi - wczesniej było 99 za platyne) spytał czego oczekuje, powiedzialem że chce to co mialem, że niepotrzebne mi vod i nc go, kazał chwile zaczekać i sam od siebie od razu zaproponował universe + 6 x canal, na całe 12 miesięcy za 49zł, powiedziałem że chce też ciągle miec multiroom i pace, znowu kazał chwile poczekac, i poinformował że i to i to bede miec za 0 zł, jak dla mnie rewelacja, i to stosnkowo szybko jak na nich. :)

A za dekoder do Multiroomu ile? Masz drugiego Pace czy posiadasz swój?

mam swój :)

 

aha, to normalne ze canale nie świeća od razu? czy mam już skrobać reklamacje xd ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...