Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka dni temu w sąsiednim wątku migracyjnym pojawiło się kilka postów o otrzymaniu ofert w stylu cp - kilka, bodaj dwa miesiące abonamentu gratis. Dwa czy trzy tego typu posty i cisza. Prawdopodobnie to jakiś wygłup ale... jak ktoś dostał/przyjął taką ofertę niech da głos :wink: Za godzinę ma zadzwonić konsul - pierwszy raz od prawie miesiąca jak pogoniłam poprzedniego więc napinam się właśnie i proszę o szybkie info, jeśli coś komuś o powyższym temacie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzasadnienie mogłem pominąć, ale po prostu chciałem wyjaśnić o co chodzi.

Bo one tam siedzą i nic nie czają. Ja mówię, że nie będę miał Eurosport 2, a ona, że za to będę miał Eurosport 1, tak jakby człowiek miał oglądać cokolwiek, byleby oglądał, a różnica pomiędzy Bundesligą, a tenisem stołowym czy damskim tenisem jest chyba znacząca.

 

A prawo do wypowiedzenia umowy muszę przecież mieć.

Mi babka powiedziała, że do końca miesiąca mogę wypowiedzieć tą "umowę telefoniczną", bo ona ma wystartować 1 czerwca.

Pytanie czy uznają mi poprzednie wypowiedzenie i będę z nimi na zero? Bo coś babka wspominała, że może wrócę do starej umowy .... parodia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą propozycja z prywatnego numeru /pani twierdzi, ze to ostatni kontakt/. Silver z opcją platinum , MR i jednym Pace /mam Sagemcoma wykupionego/ za 69 zł. Dotychczas C+Optimum i MR z Pacem za 75 zł. Można coś więcej aktualnie wyrwać. Kobieta zadzwoni po 18:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios - bardzo męski punkt widzenia :wink: Ja tam się dentystów nie boję - chyba że tych ich cenników. A konsul już ma obsówę więc na dziś już po ptokach chyba - dziękujmy.

 

A że takie posty były to ja też wiem, chciałabym by ktoś potwierdził, że takie coś dostał sam, osobiście i w stanie poczytalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@melania, odpuść sobie to małe śledztwo, bo to wygląda na żarcik, a nie rzetelną informację.

 

Jeśli coś dawali na dwa miesiące w tak zwanym bonusie, to tylko kanały cyfry w liczbie odpowiedniej do koloru zakupionego pakietu.

 

Czyli de facto nihil novi. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nc+ przygotowuje nowy soft do pace. Mają teraz jakiś program testów na abonentach cyfry. Sam dostałem taki dekoder na kilka dni do testów. Wygląd dekodera jest taki sam, tylko napis nc+ dochodzi. Natomiast oprogramowanie nawet fajne wizualnie, przełączanie programów też moim zdaniem jest szybsze niż w starym, no i podświetlenie na wyświetlaczu zamiast niebieskiego seledynowe.

 

 

A czy ktoś się orientuje kiedy w końcu nc+ wypuści ten nowy soft??????? O tym że go przygotowuje słyszę od 21 marca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawarłam. Mam mieć: univ, 6xC+, hbo, cinemax i filmbox na 6msc za 99zł. A co będę mieć dalej, zobaczymy :> W umowie jest, że Fox HD nie jest gwarantowany :roll:

 

W tej chwili świeci wszystko - w tym paczka filmbox, której nie miałam. Jakoś błyskawicznie przyszły uprawnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dali bez bólu - filmbox przez kierownika :wink: Chciałam stargować o dychę, ale nie dali. A mnie już ta zabawa zmęczyła więc odpuściłam. Na filmbox hd leci od kilku tygodni świetny serial Boss (druga seria), mam nadzieję że załapię się na powtórki i zaliczę całość, a potem raczej odłączę bo za wiele tam nie ma. I chyba wyślę już wypowiedzenie na koniec okresu podstawowego (czy jak go tam teraz zwą), bo zapomnę, że teraz 3 miesiące wypowiedzenia :wink: Pejsaty za 0. MR nie mam.

 

Przedzwoniłam sobie po zawarciu umowy na party line i nawet potwierdzili, że w systemie jest wszystko co obiecali i kwoty się zgadzają :roll: Fart jakiś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem pismo z podziękowaniem, że zmigrowałem i ...... prośbę o zwrot sprzętu pod rygorem kary 300 zł. Ten sprzęt to jedynie .... karta do dekodera! Dekodera nie miałem od dawna tylko kartę i własny dekoder.

 

Muszę jechać do punktu i oddać starą kartę, która już została deaktywowana i którą pewnie jak dostaną to od razu wyrzucą. Paranoja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

W wypowiedzeniu umowy c+ ( konczy mi sie w czerwcu ) mam podac date zawarcia umowy sprzed kilku lat czy tylko date podpisania aneksu ?

Pozdrawiam

nie musisz podawać żadnej daty zawarcia umowy,czy aneksu.piszesz,że z dniem w którym ci się kończy umowa jej nie przedłużasz i to wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja już nie ogarniam tego całego zamieszania. Wysłałem wypowiedzenie 29.04 zarejestrowane 09.05. 11.05 odłączyli mi sygnał, po interwencji przywrócono uprawnienia na karcie. Dzisiaj próbowałem się zalogować do ICA niestety bezskutecznie. Zadzwoniłem na infolinie i tam usłyszałem iż umowa została rozwiązana na koniec kwietnia :? Czy ktoś miał podobną sytuację. Uda się jeszcze przedłużyć umowę na dobrych warunkach czy już marne szanse??

Trochę zaskoczyli mnie swoją postawą, żadnych telefonów z ich strony i żadnych smsów jak to niektórzy otrzymywali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja już nie ogarniam tego całego zamieszania. Wysłałem wypowiedzenie 29.04 zarejestrowane 09.05. 11.05 odłączyli mi sygnał, po interwencji przywrócono uprawnienia na karcie. Dzisiaj próbowałem się zalogować do ICA niestety bezskutecznie. Zadzwoniłem na infolinie i tam usłyszałem iż umowa została rozwiązana na koniec kwietnia :? Czy ktoś miał podobną sytuację. Uda się jeszcze przedłużyć umowę na dobrych warunkach czy już marne szanse??

Trochę zaskoczyli mnie swoją postawą, żadnych telefonów z ich strony i żadnych smsów jak to niektórzy otrzymywali.

Zadzwonią.....zadzwonią.....zadzwonią , spokojna "twoja rozczochrana" !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...