Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@czarne_oczy

Dokładnie. Początkowo chciałem wypowiedzieć z powodu usunięcia 13th street i liczyłem, że będę miał cyfrę za friko do końca maja i wtedy coś ponegocjuję ale gość mi powiedział, że od jutra( czyli dzisiaj) mi wyłączą kanały, sugerowałem że w takim razie jako, że jest 30IV wyślę poleconym wypowiedzenie, to stwierdził, że w takim wypadku nie będzie decydowała data stempla pocztowego tylko moment dotarcia przesyłki i nie będzie czasu na negocjacje nowej umowy (już mi się nie chciało wykłócać) zasugerował możliwość wypowiedzenia z powodu usunięcia cartoon network więc tak zrobiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czarne_oczy

wypowiedzenie z powodu usunięcia cartoon network - rozwiązanie umowy z końcem lipca

z powodu 13th street w punkcie 30IV - rozwiązanie na koniec kwietnia

z powodu 13th street listownie wysłane 30IV twierdził, że nie będzie skutkowało bo mogłem wypowiedzieć do końca kwietnia i nie decyduje data stempla pocztowego (myślę, że to ściema była ale jak już wspomniałem nie mam czasu na wykłócanie się, a ryzykować, że ma rację też nie chciałem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wysłalem 27.04, a dzis brak sygnału, dzwoniłem cały maj mam miec jeszcze za free, wiec czekam na powrot sygnału,,, pytam o oferte, to mi laska powiedziala, ze jak wycofam wypowiedzenie to za 7 dni bedzie oferta :lol: myslalem, ze pekne ze smiechu, bo jak wycofam i nie przyjme propozycji to zapłacę 83 pln maj i czerwiec zanim wygasnie... chca, niech dzwonią, nie to good bye, ja wycofywac nie zamierzam, ale myśle, ze to taka sztuczka z ich strony, a sami i tak zadzwonią...

Też wys. 27.04. ale sygnał jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z powodu 13th street listownie wysłane 30IV twierdził, że nie będzie skutkowało bo mogłem wypowiedzieć do końca kwietnia i nie decyduje data stempla pocztowego (myślę, że to ściema była ale jak już wspomniałem nie mam czasu na wykłócanie się, a ryzykować, że ma rację też nie chciałem)

 

Konsultant się mylił, za regulaminem cyfry+

 

§5. O zachowaniu przewidzianych Regulaminem terminów do składania oświadczeń woli

przez Abonenta lub Operatora CYFRY+ decydować będzie data stempla pocztowego

przesyłki zawierającej takie oświadczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie czy wszystkim, którzy już zmigrowali pokazują się w ica poprawne ceny ? U mnie w ica brakuje opcji dodatkowej canal+platinum , ale chyba nie musi tam być bo wszystkie c+ świecą. Tylko nie zgadza się saldo, pokazuje się 150,99. Może poprawią coś jutro ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie czy wszystkim, którzy już zmigrowali pokazują się w ica poprawne ceny ? U mnie w ica brakuje opcji dodatkowej canal+platinum , ale chyba nie musi tam być bo wszystkie c+ świecą. Tylko nie zgadza się saldo, pokazuje się 150,99. Może poprawią coś jutro ?

Mi od razu w ICA wskoczyło:

pakiet

Universe+

 

opcje dodatkowe:

CANAL+ Platinum OP

MULTIROOM STANDARD

Najem PVR (Multiroom)

 

Cena jeszcze jest stara z poprzedniej umowy.

A w moja oferta

pakiet

Universe+79zł

 

opcje dodatkowe:

CANAL+ Platinum OP70zł

MULTIROOM STANDARD20zł

Najem PVR (Multiroom)20zł

Razem 189zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...