Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i macie to czego chcieliście! Mają w tym nc+ [beep] jakich mało, a ludzie aneksują przez tel aż miło. Potem płacz, lament i strach przed zajrzeniem na swoje konto w ica, czy wysyłkę uprawnień. ;-) No dajcie spokój, niczego was nc+ nie nauczyło od 21-ego marca?! W moim wypadku był jeden dzień, kiedy konsultanci zarzucali mnie telefonami. Potem cisza, nawet informacji o zarejestrowaniu wypowiedzenia nie otrzymałem. Dopiero drogą mejlową wydarłem informację (wypowiedzenie wysłane z potwierdzeniem odbioru, więc spoko!), i tylko jeden smsik od nc+ otrzymałem o możliwości skorzystania z przedłużenia umowy. Dekoder zapakowany od jakiegoś czasu w kartoniku, od dziś nie mam dostępu do ica, a na darmówkę za maj nie liczę i nie zamierzam tego sprawdzać. Szkodaaa... ;-) Jeżeli nc+ przetrwa na rynku do wakacji 2014, to może zyska nowego abo. Jak nie, to dłużej poromansuję z solorzem i tyle!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i macie to czego chcieliście! Mają w tym nc+ [beep] jakich mało, a ludzie aneksują przez tel aż miło. Potem płacz, lament i strach przed zajrzeniem na swoje konto w ica, czy wysyłkę uprawnień. ;-) No dajcie spokój, niczego was nc+ nie nauczyło od 21-ego marca?! W moim wypadku był jeden dzień, kiedy konsultanci zrzucali mnie telefonami. Potem cisza, nawet informacji o zarejestrowaniu wypowiedzenia nie otrzymałem. Dopiero drogą mejlową wydarłem informację (wypowiedzenie wysłane z potwierdzeniem odbioru, więc spoko!), i tylko jeden smsik nc+ dotarł o możliwości skorzystania z przedłużenia umowy. Dekoder zapakowany od jakiegoś czasu w kartoniku, od dziś nie mam dostępu do ica, a na darmówkę za maj nie liczę i nie zamierzam tego sprawdzać. Szkodaaa... ;-) Jeżeli nc+ przetrwa na rynku do wakacji 2014, to może zyska nowego abo. Jak nie, to dłużej poromansuję z solorzem i tyle!

jak bym miał wybierać między polsatem a naziemną to wybrał bym naziemną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonilem i niby mam opcje Canal+ GOLD i na 12 miesiecy dostep do pelnej paczki Canal + tylko ze mnie to nie urzadza . W cenie 89 zl GOLD to zadna rewelacja przy kolejnym negocjowaniu umowy. Umawialem sie na PAKIET PLATINUM i taki chce miec.

 

PS. Cyfraplusonline.pl przestalo dzialac nie mam juz uprawnien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonilem i niby mam opcje Canal+ GOLD i na 12 miesiecy dostep do pelnej paczki Canal + tylko ze mnie to nie urzadza . W cenie 89 zl GOLD to zadna rewelacja przy kolejnym negocjowaniu umowy. Umawialem sie na PAKIET PLATINUM i taki chce miec.

ja mam platyne za 99 i jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok nie dostalem zadnego Canal+ Silver Gold czy pakietu Universum + 6x Canal+ . Przeplacam 20 zl w porownaniu do niektorych (oni 69zl) ale dla mnie jest to roznica. Canal+ Platinum to nie pakiet nizszy z gratisami tylko pelny pakiet w takiej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmigrod73 konsultancie mój drogi! Dobrze że choć ty nie musisz wybierać! Bo jakbyś już wybrał, to klękajcie narody! ;-)

Ps. Nie cytujemy poprzedniego postu, nie nauczyli?

wybacz kolego nie jestem dtwym konsultantem jestem ciężko tyrającym człowiekiem i 21 marca dostałem platyne z 99 zł i z tymi dodatkami co tam są i nie obrażaj mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Rzecz idzie o paczkę Canal+, więc jeśli ktoś wykupił pełną Platynę, to nie ma się czego obawiać, bo ma 6xC+ przypisany do pakietu.

 

Gorzej z innymi kolorami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekajcie, ja to mam dopiero śmiesznie:

 

2KAr3.png

 

A do zapłaty 84 złote. Czyli niby 64 zł za Silver + 20 zł za MR (sic!)

 

Nie ma najmu dekodera PVR (Pace) za 0 zł, nie ma Opcji Canal+ Platinum za 0 zł. Są za to dwa MR - jeden od nC+, drugi po Cyfrze. I co najzabawniejsze muszę za któryś z nich płacić 20 zł, choć wg umowy mam pocyfrowy MR w cenie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmigrowałem wczoraj, wyłączyli mi Canal+, nie włączyli HBO, ale Universe+ oczywiście świeci, ich szczęście, że lm była też na nsport, bo zacząłbym z nerwów parować, a tak, tylko sie zagotowałem i postanowiłem ostygnąć do dziś. Od czego są tam Ci konsultanci, co oni wyrabiają, że tyle abonentów starej cyfry ma problemy przy migracji?! Jeszcze chyba za mało kary od UOKiK dostali... :/ A propos mam dzwonić do nich na nowy numer CTA podany na stronie nc+ w strefie abonenta, tj. 223104747? Czy mogę jako były abonent cyfry dzwonić do CTA cyfry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmigrod73, nie wiedziałem że bycie konsultantem to obraza, wybacz! A jak ty dostałeś platynę 21-ego marca za 99 zyla, to ja kolego jestem świętym tureckim! ;-)

nie wiem jak ci to udowodnić ale po 1 telefonie z mojej strony to mi konsultant zaproponował nie wiem co mam ci jeszcze powiedzieć ale nie jestem konsultantem za raz po konferencji dzwoniłem i dostałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adi69, mam tak samo, ale na twoim miejscu uważałbym z tym zdaniem sprzętu do 15 czerwca. Regulamin umowy którą podpisałeś mówi o zdaniu dekodera z kartą w ciągu 30 dni. Chyba, że liczysz na migrację na jakichś sensownych warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmigrowałem wczoraj, wyłączyli mi Canal+, nie włączyli HBO, ale Universe+ oczywiście świeci, ich szczęście, że lm była też na nsport, bo zacząłbym z nerwów parować, a tak, tylko sie zagotowałem i postanowiłem ostygnąć do dziś. Od czego są tam Ci konsultanci, co oni wyrabiają, że tyle abonentów starej cyfry ma problemy przy migracji?! Jeszcze chyba za mało kary od UOKiK dostali... :/ A propos mam dzwonić do nich na nowy numer CTA podany na stronie nc+ w strefie abonenta, tj. 223104747? Czy mogę jako były abonent cyfry dzwonić do CTA cyfry?

Wszystkie numery z Śp "Cyfry+" nalezą już do nc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmigrod73, proszę cię...mniej litość dla ludzi! Po konferencji to sobie mogłeś co najwyżej platynkę za 129 zł wyrwać na 18 msc. Chyba, że konsultanci dostawali od ręki rabacik ;-)

o widzę że nie ma co z tobą dyskutować jesteś jak Tusk zawsze wiesz lepiej co kto dostał żal mi ciebie

a tak w nawiasie byłem w N i płaciłem 82 zł teraz płacę 17 zł więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...