Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj przeszedłem do nowej oferty (byłem w Cyfrze+, wysłałem wypowiedzenie w związku z wyłączeniem kanałów).

Zadzwoniłem sam na nr 22 220 01 91 i dostałem (bez proszenia, powiedziałem jaką chcę ofertę):

-universe 59zł

-wszystkie (sześć) Canal+ za 0zł

-pace pvr 500gb 0zł

-multiroom (2karty) za 10zł

-hbo na 6mies. za 0zł, póżniej rezygnacja lub 25zł

-filmbox na 6mies. za 0zł, później rezygnacja lub 10zł.

Umowa na 18m-cy (była też na 12m-cy,ale za taką cenę celowo wziąłem na 18:)

Polecam!

 

Dziś otrzymałem i przyjąłem dokładnia teką ofertę tylko na 12 miesiecy. Wypowiedzenie wysłane 19.04 i zarejestrowane dziś.

Sam zadzwoniłem na numer 22 220 01 91 ,przedstawiłem swoje oczekiwania i dostałem propozycję j.w. Dla mnie ok.

Po ok 30 minutach od akceptacji aneksu pojawiły się nowe kanały.

Wcześniej miałem CANAL+OptimumHD + HDPromo (53,50 przez 9 miesięcy i 107 przez 3 miesiące), multiroom i Pace PVR gratis przez cały okres umowy. czyli średnio ~67 zł.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja otrzymalem gold z pelnym canal plus cinemax na 6 msc i mediaboxa za 79 plus 10 za dekoder. Jestem zadowolony bo pace mnie tak wkw ze szok a tak to mam bbck w hd ktory bardzo lubie ogldac, szybki dekoder mozliwosc zdalnego nagrywania, seriale+. za 12 msc sie zbije z ceny i bedzie git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lisu75, tyle że tu masz 69 złotych na start przez 6 miesięcy, a później jak się przyzwyczaisz, a to nie jest wykluczone ;) dojdzie Ci jeszcze + 35 złociszy przez 12 miesięcy za HBO i Filmbox.

 

Czyli średnia przez 18 miesięcy wyjdzie wtedy powyżej 92 PLN.

 

Dużym znakiem zapytania jest też pakiet 6xC+.

 

W sumie oferta z niewiadomymi i wcale relatywnie nietania.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

@Banan79, nie zastanawia Cię, że ITI daje Tobie i innym Kolegom, trzon swojej oferty, czyli pakiet 6xC+, wyceniany przez nich na 60 PLN na cały okres umowy za darmo i to do wszystkich kolorów umów?

 

Nie czujesz, że coś tu jest nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lisu75, tyle że tu masz 69 złotych na start przez 6 miesięcy, a później jak się przyzwyczaisz, a to nie jest wykluczone ;) dojdzie Ci jeszcze + 35 złociszy przez 12 miesięcy za HBO i Filmbox.

 

Czyli średnia przez 18 miesięcy wyjdzie wtedy powyżej 92 PLN.

 

Dużym znakiem zapytania jest też pakiet 6xC+.

 

W sumie oferta z niewiadomymi i wcale relatywnie nietania.

 

Umowę przedłużyłem na 12 miesięcy.

Pakiet Canal+Platinum odczytane przez konsultanta 0 zł przez 12 miesiecy.

Odnośnie pozostałych dodatków to z Filmbox i tak zrezygnuję (konsultant sam dołożył choć o to akurat nie pytałem), a HBO jak skończy się okres gratisowy to albo znów ponegocjuję cenę za pozostawienie (już tak kiedyś zrobiłem i z 25 zrobiło się 15 chyba), a jak nie to zrezygnuję( aż tak bardzo mi nie zależy ale jak gratis to gratis).

Generalnie chodziło mi o to że by nie płacić więcej za pakiet zbliżony do tego który mam teraz i wydaje mi cię że cel został osiągnięty. :-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lisu75, tyle że tu masz 69 złotych na start przez 6 miesięcy, a później jak się przyzwyczaisz, a to nie jest wykluczone ;) dojdzie Ci jeszcze + 35 złociszy przez 12 miesięcy za HBO i Filmbox.

 

Czyli średnia przez 18 miesięcy wyjdzie wtedy powyżej 92 PLN.

 

Dużym znakiem zapytania jest też pakiet 6xC+.

 

W sumie oferta z niewiadomymi i wcale relatywnie nietania.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

@Banan79, nie zastanawia Cię, że ITI daje Tobie i innym Kolegom, trzon swojej oferty, czyli pakiet 6xC+, wyceniany przez nich na 60 PLN na cały okres umowy za darmo i to do wszystkich kolorów umów?

 

Nie czujesz, że coś tu jest nie tak?

 

 

 

eee tam...czemu , nie mozna wszedzie wietrzyc podstepu tak daja bo musza inaczej stracili by setki tysiecy abonentow zreszta masz umowe przecież...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lisu75 , obyś miał tak jak mówisz, ale ITI, to nie Cyfra i tu umowy są o charakterze żelaznym, czyli nic się w nich podczas ich trwania nie zmienia.

 

@banita24, odpowiedź masz w moim poście powyżej, wystarczy przeczytać.

 

@Banan79, wybacz, ale się z Tobą nie zgodzę i gdyby przyszło Ci zapłacić 20-30 złotych więcej, to też byś w końcu zapłacił, bo taka jest siła przyzwyczajenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lisu75 , obyś miał tak jak mówisz, ale ITI, to nie Cyfra i tu umowy są o charakterze żelaznym, czyli nic się w nich podczas ich trwania nie zmienia.

 

@banita24, odpowiedź masz w moim poście powyżej, wystarczy przeczytać.

 

Specjalnie pytałem konsultanta i potwierdził (i mam to nagrane) po 6 miesiącach mogę zrezygnować z opcji Filmbox i HBO.

Umowę przedłużyłem na 12 miesięcy i ewentualnie średnio wyjdzie 86,50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Banan79, wybacz, ale się z Tobą nie zgodzę i gdyby przyszło Ci zapłacić 20-30 złotych więcej, to też byś w końcu zapłacił, bo taka jest siła przyzwyczajenia.

 

Dlatego mam narazie pelny pakiet w multiroomie za 79pln. moja granica (zawsze naj. placilem 99pln) i to jest moja granica , jednym slowem po 50pln moge placic z rodzicami i ani zeta wiecej . W razie czego mam dwa Dongle o niezłej predkosci i zawsze jakis meczyk mozna odpalic :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ICA pisze pakiet universe+ a w opcjach dodatkowych canal+ silver op . niewiem o co chodzi

 

Canal+ silver op to właśnie 2xC+ (czyli Canal+Family(HD) i Canal+Family2(HD)).

Normalnie w pakiecie Universe nie ma tych kanałów (są tylko promocyjnie na 3 miesiące)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lisu75, to nie są czyste zagrywki, dlatego nie wiadomo co okaże się po rzeczonych trzech miesiącach i co wówczas pozostanie w pakiecie przypisanym do umowy.

 

Czyli dla pakietu Universe nic z paczki C+ itd.

 

ps. Obym się mylił, ale wygląda to jednak na lep na muchy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to mi chodziło, mam teraz Superpremium HD z HBO + MR + 2 x pace wszystko za 105 zł. Z tego co widzę można teraz dostać podobny pakiet (gold lub silver) w lepszej cenie, ostatecznie z jednego pace mogę zrezygnować, stary MR pozostawiam.

Umowa do końca września.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...