Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ tomek125 Tak, prawda

 

Jak myślicie na kim sobie odbiją te 11 baniek kary od UOKIK-u ?
Do Takich spółek jak ITI nic nie trafia lepiej jako argument jak terapia szokowa, dlatego najlepiej by było, gdy wszyscy jak jeden, zrezygnowali z migracji do nc+ i wzięli ITI na przeczekanie, albo nawet na wieczną niepamięć.

 

Odbija, albo i nie odbiją !

Niech zrezygnuja z tych wynajętych z innych firm pseudo-konsultantów, zwolnią tempo migracji, ustala jednkowe warrunki migraji dla wszystkich na długi okres czasu i wszystko samo wróci do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dawno nie zaglądałem na forum - umowa kończy mi się 26 maja zawsze udawało mi się z pakietu który mi proponowali zbić min 30zł pytanie udało się komuś wynegocjować GOLDa za 69zł i Multi za Free ?

Umowy kończą się z końcem mies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem pozytywnie nastawiony na współpracę z nc+ po ostatnich wydarzeniach i promocjach dla nkowiczów i cyfrowiczów (o ile te promocje są prawdziwe).

 

niestety dziś kolejne rozczarowanie.

 

płacę 130 złotych za prestiż (z MR cemeleon) i wiem, że nie są chętni obniżać kwotę jaką się płaci

 

wypowiedzenie wysłane z powodu wyłączenia kanałów

 

chciałbym :

platinium + hbo (w tym hbo od) + MR premium + mediabox za 10 miesięcznie

a to wszystko za 130 złotych (tak wiem były lepsze oferty, ale na taką kwotę mogę się zgodzić)

OFERTA specjalnie dla mnie :

 

to co wyżej za 169 złotych (w tym mediabox) lub 159 złotych tyle, że jednorazowo 199 złotych za mediaboxa + 99 zł za aktywację MR

 

usłyszeć reakcję konsultantów na informację, że nie interesuje mnie sport, tylko filmy - bezcenna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

dla posiadających PS3 ,bardziej przydatne dla byłych abonentów C+ bo nkowicze powinni o tym wiedzieć :D

sprawdźcie czy wam to działa niezła opcja na (darmowy multiroom) :D

PS.mój filmik z grudnia :D (po fuzji obu platform nadal działa ) :brawo::jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, takie małe pytanko, bo już sam nie wiem co o tym myśleć. Zmigrowałem do nc+ z Pace PVR na pakiet Gold od 1 maja. Jakie "wodotryski" będą na nim działały? Zastanawiam się, czy nie złożyć reklamacji z powodu wprowadzenia w błąd co do dodatkowych usług? Czy jest wogóle sens wchodzenia w golda na Pace?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla posiadających PS3 ,bardziej przydatne dla byłych abonentów C+ bo nkowicze powinni o tym wiedzieć :D

sprawdźcie czy wam to działa niezła opcja na (darmowy multiroom) :D

PS.mój filmik z grudnia :D (po fuzji obu platform nadal działa ) :brawo::jupi:

 

Bardzo ciekawe ja jestem abonentem N i o tym nie wiedziałem. Mam Samsunga c650 i widzi on to Follow me wchodzę tam i mam rec i live ale gdy próbuje odpalić to nie mogę. I teraz prośba do Ciebie jakbyś mógł sprawdzić z jakim rozszerzeniem jest plik lub z jakiego http korzysta ten stream.

Z góry wielkie dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
dla posiadających PS3 ,bardziej przydatne dla byłych abonentów C+ bo nkowicze powinni o tym wiedzieć :D

sprawdźcie czy wam to działa niezła opcja na (darmowy multiroom) :D

PS.mój filmik z grudnia :D (po fuzji obu platform nadal działa ) :brawo::jupi:

 

Bardzo ciekawe ja jestem abonentem N i o tym nie wiedziałem. Mam Samsunga c650 i widzi on to Follow me wchodzę tam i mam rec i live ale gdy próbuje odpalić to nie mogę. I teraz prośba do Ciebie jakbyś mógł sprawdzić z jakim rozszerzeniem jest plik lub z jakiego http korzysta ten stream.

Z góry wielkie dzięki

Na TV to nie działa,mój samsung też widzi "follow me divace" ale jak załączam na przykład nagranie z dekodera lub dany kanał,komunikat:niobsługiwane dane :(

tylko PS3 wchodzi w gre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla posiadających PS3 ,bardziej przydatne dla byłych abonentów C+ bo nkowicze powinni o tym wiedzieć :D

sprawdźcie czy wam to działa niezła opcja na (darmowy multiroom) :D

PS.mój filmik z grudnia :D (po fuzji obu platform nadal działa ) :brawo::jupi:

 

Bardzo ciekawe ja jestem abonentem N i o tym nie wiedziałem. Mam Samsunga c650 i widzi on to Follow me wchodzę tam i mam rec i live ale gdy próbuje odpalić to nie mogę. I teraz prośba do Ciebie jakbyś mógł sprawdzić z jakim rozszerzeniem jest plik lub z jakiego http korzysta ten stream.

Z góry wielkie dzięki

Na TV to nie działa,mój samsung też widzi "follow me divace" ale jak załączam na przykład nagranie z dekodera lub dany kanał,komunikat:niobsługiwane dane :(

tylko PS3 wchodzi w gre

 

Wiem że nie działa ale potrzebne mi te dane z mojego pytania bo chcę spróbować to uruchomić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
tylko PS3 wchodzi w gre

Co trzeba zrobić, by wykorzystać ten myk?

PS3 + Turbodekoder z seri DGCB + sieć :D

ps.Podobno na CLRA też działa,niewiem czy to prawda

Więc jak ktoś migruje niech sprawdza czy dostał turbacza z seri DGCB to ta najnowsza jak działa od grudnia do dziś to jeszcze pewnie pochula :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko PS3 wchodzi w gre

Co trzeba zrobić, by wykorzystać ten myk?

PS3 + Turbodekoder z seri DGCB + sieć :D

ps.Podobno na CLRA też działa,niewiem czy to prawda

Więc jak ktoś migruje niech sprawdza czy dostał turbacza z seri DGCB to ta najnowsza jak działa od grudnia do dziś to jeszcze pewnie pochula :D

 

Ja mam CLRA i wyświetla mi się FollowMe device więc podejrzewam że będzie działać. Niestety nie mam na stanie PS3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą miałem tel. do silvera nie ma opcij 6xc+ ,skąd mam takie info. to wszystko co piszą tu na forum to nieprawda, w sobotę wysłałem wyp. może jutro dostaną to zmienią podejście.

Ja paczkę 6x canal + dostałem do Universe przez cały okres umowy.

Już sam nie wiem od czego to zależy ,a ty na wypowiedzeniu i jaki miałeś pakiet i za ile zł. ja mam c+hd opt. za 63zł.dawał mi silvera za 64 z 2c+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...