Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wypowiedzenie moje mają,umowa za 4 dni się kończy .

 

Też dostałem tego @ z Majem gratis,byle się nie okazało że trzeba za niego bulić,albo potem zrezygnować nie będzie szło . Z nimi to cyrki nie jedne były .

 

Masz rozwiązaną umowę - to za co chcesz bulić - oddajesz dekoder i "będzie szło":)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dość i poddałem się

Pełne platinum + HBO+MR+PACE 99zł

Wcześniej C+ Optimum+Multi+MR+PACE+EXXTRA 9 miesięcy 114,5 3 miesiące 168 (od kwietnia)

 

Niżej nie chcieli zejść ze względu na wysokie wcześniej rachunki. Przy wymianie dekoderów nie było mowy o rabatach na kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą sam zadzwoniłem na 222200191 (wypowiedzenie złożone):

- umowa na 18 m.

- universe 59 zł

- 6x C+ gratis

- MR (cameleon) gratis

- Pace PVR 500 gratis

Akurat jeszcze tylko w tym miesiącu miałem C+Optimum za 53,5 zł, więc się wszystko dobrze ułożyło. Pierwszą ofertą był silver za 79 zł. Universe z paczką C+ w ogóle nie był dostępny, ale konsultacja z przełożonym to zmieniła ;)

 

Byłeś w cyfrze i miałeś MR, który Ci zostawili - czy nowy dali?

 

Byłem w Cyfrze i miałem MR.

 

to jest do wzięcia za 49zł, ale ważne że jesteś zadowolony.

Średnia z poprzedniej umowy wynosiła około 62 zł (C+Optimum 9m za pół ceny, HD Optimum Promo za 0, multiroom i Pace za 0) więc chciałem coś w tych granicach. Jeśli udało Ci się to zdobyć za 49 to gratuluję.

 

Bez wypowiedzenia oferowano mi Platinum za 99 zł, multiroom Cyfry 10 zł, Pace 0zł. Trzeba więc złożyć wypowiedzenie i trafić na odpowiedniego konsultanta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wlasnie zmigrowalem do nc+ na n.w. warunkach:

Universe+

paczka 6xC

MR

umowa na 18m.

Wszystko dali za 59 zeta.

Ale najciekawsze jest to ze wogule nie wysylalem wypowiedzenia. Po prostu zadzwonilem i powiedzialem ze wiem z forum ze taka oferta jest mozliwa i albo mi ja dadza albo dzisiaj wysylam wypowiedzenie. Tylko powiedzialem ze nie mam czasu na zabawe z nimi w ciuciu babke wiec niech uszanuja moj czas :read: Pan chwile pomyslal i powiedzial "w takim razie zgoda" :brawo::brawo::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Byłeś w cyfrze i miałeś MR, który Ci zostawili - czy nowy dali?

 

Byłem w Cyfrze i miałem MR.

 

Gdyby nie to że dali miesiąc gratis to normalnie bym po to też zadzwonił.

Z 10x dzwonili i tylko to chciałem - no może ewentualnie z HBO na 6m;) ale system im nie pozwalał.

W zasadzie wczoraj już prawie się udało ale jakoś bez wiary we własne słowa konsultant mi to dawał, więc podziękowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do was prośbę o jakiegoś sensownego mejla - cyfowego albo nc+. Napisałam przedwczoraj na informacje@cyfraplus.com.pl z pytaniem czy i kiedy mogę się spodziewać od nich info o zarejestrowaniu wypowiedzenia, bo widzę przez monitoring poczty, że 19 kwietnia do nich dotarło. I dwa dni cisza :/

 

Ja pisałam na zmiana.pakietu@cyfraplus.com.pl i miałam szybki odzew...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu wysłałem wypowiedzenie. Dzisiaj zadzwonił konsultant i dał mi comfort+ za 34 zł na 12 miesięcy. Zgodziłem się.

Umowa na Pace PVR za 0 zł.

W menu serwisowym Pace pisze że używany był tylko przez 19 dni, tak więc to nówka prawie nie śmigana.

Konsultant zarzekał się że Polsat HD do końca świata na pewno zdążą włączyć. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do zorientowanych.

Ktos wspomniał o miesiącu maju gratis- o co chodzi???

 

Była cyfra rozesłała e-maile z przedłużeniem zdania dekoderów o miesiąc dla osób, które złożyły wypowiedzenia i miały umowy do końca kwietnia:)

Gdyby jeszcze N-ka zrobiła taki układ było by w ogóle fajowo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wszystkim za pomoc i za podpowiedzi dzięki Forum mam tak niską ofertę :)

nie niską,a atrakcyjną :wink:

 

 

 

Wszyscy się tak cieszą z tego że dostali uniwersal czy silver z paczką Canal za 60-70 zł tylko zapomnieli o jednym

WSZYSTKIE NOWE KANAŁY NC+ penwie będzie dodawała do pakietów gold lub platinium i wtedy im uśmiech zniknie z twarzy

i znowu będą narzekania na forum.

najpierw zobacz czym się różnią pakiety.universe od i silver i w górę.zuważyłeś już?tylko zawartaścią canal+ i usługami internetowymi.jakoś nie widzę,aby było więcej kanałów w silver,aniżeli w universe......(prócz c+)

Widzę że jesteś tu chyba dla nabijania postów bo nic mądrego nie piszesz nic przydatnego dla innych

A czytać ze zrozumieniem to trzeba się nauczyć - napisałem że "będzie dodawała" a nic o różnicach nie pisałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melania, mam tę samą sytuację co Ty, dzwoniłem w środę i powiedziała że nie ma dla mnie żadnych propozycji bo nie jest w systemie określony termin wypowiedzenia umowy pomimo tego że widzi moją rezygnację.

Więc czekam.

 

@hawranek - to ty wiesz więcej niż ja :wink: Ja założyłam, że nie będę do nich dzwonić, chcę od początku narzucić kontakt mejlowy. Jak dotąd średnio mi się udaje :?

 

Więc podbijam prośbę do was o podrzucenie adresu mejlowego innego niż informacje@cyfraplus.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja założyłam, że nie będę do nich dzwonić, chcę od początku narzucić kontakt mejlowy. Jak dotąd średnio mi się udaje :?

 

Więc podbijam prośbę do was o podrzucenie adresu mejlowego innego niż informacje@cyfraplus.com.pl

 

Zapomnij. Są nastawieni na calcenter a na e-maile odpowiadają z dużym opóźnieniem - w moim przypadku 4 dni, w dodatku nie do końca na temat.

Jak Ci zależy to radzę dzwonić. Jak coś "ugadasz" to niech powtórzy i poproś o e-maila z tą ofertą. Masz wtedy nagranie i e-maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...