Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak samo mnie się jakoś nie chcę wierzyć, że dają Universe+ z opcją C+ za 49 zł. Sam bym chciał taką propozycję dostać z tym, że teraz płacę 99 zł to pewnie mi nie dadzą, ale nie mam ciśnienia mam CP.

 

kurcze chciałem wyrwać universe+ z paczka C+ + MR + dotychczasowy Pace za 49 zł, ale konsultant powiedział ze nie ma takiej mozliwości.

chciał za to 99 zł, nie zgodziłem się.

 

chyba zostane więc przy comforcie+mr+pace za 34 zł... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłanie 30 kwietnia wypowiedzenia z tytułu utraty gwarantowanych programów mija się z celem. Ponieważ wypowiedzenie do operatora dotrze po 1 maja 2013 roku czyli po czasie ..Jedynie operator może okazać dobrą wole i uznać wypowiedzenie

Nie ma zapisu w żadnym z regulaminów że decyduje stempel pocztowy ...

Skoro nie ma w regulaminie ma zastosowanie kodeks cywilny i inne ustawy.. Skoro programy gwarantowane zostają przykładowo wyłączone z dniem 1 kwietnia to w praktyce pozostaje 15 dni na wysłanie wypowiedzenia by potem mieć pewność ,że wypowiedzenie było skuteczne.. Bo tak będziemy gdybać swawolić etc.. :jupi::jupi:

 

kuźźźźwa ile jeszcze można pisać

art.15 paragraf 5 regulaminu Umowy o Abonament - w Cyfrze+ decyduje data stempla pocztowego - zrozumiał? i nie róbcie już więcej zamieszania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Widzewiak28 - weż sobie usiądź spokojnie, odsuń się od klawiszy i zamiast klepać co chwilę posta, przypomnij sobie oferty o jakich czytałeś, zastanów się przez chwilę co jest co i na czym ci zależy, zdecyduj się WRESZCIE i zapisz, bo się pogubisz jak zadzwonią. Widzę cię na forum co chwilę od przynajmniej dwóch tygodni, już miałeś mieć umowę w weekend jeśli pamiętam (gdyby cię konsultant nie puścił kantem). A ty jeszcze nie wiesz jaki chcesz dek?

 

 

Dokładnie oszukał w sobotę ale dzisiaj zadzwonił przeprosił czekał aż moje wypwoiedzenie zostanie wprowadzone i zarejestrowane i dzisiaj daje taką ofertę po 17 będzie dzwonił :)

Ofertę wiem jaką chcę 59/64zl paczka C+ i jakiś gratis

Odnośnie dekodera masz rację sam nie wiem jaki itp czy zostac przy starym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Wysłanie 30 kwietnia wypowiedzenia z tytułu utraty gwarantowanych programów mija się z celem. Ponieważ wypowiedzenie do operatora dotrze po 1 maja 2013 roku czyli po czasie ..Jedynie operator może okazać dobrą wole i uznać wypowiedzenie

Nie ma zapisu w żadnym z regulaminów że decyduje stempel pocztowy ...

Skoro nie ma w regulaminie ma zastosowanie kodeks cywilny i inne ustawy.. Skoro programy gwarantowane zostają przykładowo wyłączone z dniem 1 kwietnia to w praktyce pozostaje 15 dni na wysłanie wypowiedzenia by potem mieć pewność ,że wypowiedzenie było skuteczne.. Bo tak będziemy gdybać swawolić etc.. :jupi::jupi:

 

godunow: proszę Cię a nawet błagam, przestań już p.i.e.r.d...ć głupoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem. Jednak jakoś Ci co wydzwaniają, usilnie chcą mi wcisnąć nowy MR, jednak dopiero od golda - do silvera "się nie da"

O zatrzymaniu pocyfrowego nie ma mowy. Nie wiem - jeszcze trochę i zmięknę i wycofam wypowiedzenie z C+:)

 

nie rozumiem.dlaczego nie ma mowy o zatrzymaniu MR cyfry?jak masz taki MR to znim migrujesz i to w każdym pakiecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platyna za 59-69 zeta to chyba jakieś nieporozumienie skąd wy bierzecie te ceny (może to są inne pakiety tylko konsultant mówi że to niby platyna) dopytajcie się lepiiej bo takie ceny są nierealne

 

Ale jak gościu mi mówi ze Pełna Platyna jak ze strony ncplus.pl za 69zł to co mi daje Silver czy gold???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już szczyt [beep]twa. Znajomemu powiedziałem za jakie mniej więcej ceny otrzyma 6xC+ i HBO (nie więcej jak 100zł). To wytapirowany babsztyl w punkcie nc+ powiedział, że wyjdzie mu 119 + 30 hbo + dekoder 10 + 100zł antena. Inaczej nie chciała przedłużyć umowy!!! Bo klienci nie będą jej jęczeć, że obraz frizuje, jak się wyraziła!!! Musi być NOWA antena i tuner od ADB!!! :censored::crazy::censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest umyślne niedopowiedzenia...

Ich pakiet platinum za 69 to jest silver czy tam universe z dostępem do paczki C +

Wiem bo sam to negocjuje.

NIE MA tam żadnych serwisów!

Zresztą to żadna różnica, bo nie dają do tego ADB tylko pace a ten nie obsługuje serwisów.

Jasne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłanie 30 kwietnia wypowiedzenia z tytułu utraty gwarantowanych programów mija się z celem. Ponieważ wypowiedzenie do operatora dotrze po 1 maja 2013 roku czyli po czasie ..Jedynie operator może okazać dobrą wole i uznać wypowiedzenie

Nie ma zapisu w żadnym z regulaminów że decyduje stempel pocztowy ...

Skoro nie ma w regulaminie ma zastosowanie kodeks cywilny i inne ustawy.. Skoro programy gwarantowane zostają przykładowo wyłączone z dniem 1 kwietnia to w praktyce pozostaje 15 dni na wysłanie wypowiedzenia by potem mieć pewność ,że wypowiedzenie było skuteczne.. Bo tak będziemy gdybać swawolić etc.. :jupi::jupi:

 

kuźźźźwa ile jeszcze można pisać

art.15 paragraf 5 regulaminu Umowy o Abonament - w Cyfrze+ decyduje data stempla pocztowego - zrozumiał? i nie róbcie już więcej zamieszania

O czym ty facet [beep]zielisz..???

REGULAMIN UMOWY O ABONAMEN Cyfra +

Artykuł 8. ROZWIĄZANIE UMOWY

§ 4. Oświadczenie o wypowiedzeniu Umowy wywiera skutek na koniec miesiąca

kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym oświadczenie doszło do drugiej strony

w taki sposób, że mogła zapoznać się z jego treścią.

Także też [beep]ki doczytajcie co stanowi Paragraf 15

 

Oświadczenie musi dość do drugiej strony taki zapis regulaminu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już szczyt [beep]. Znajomemu powiedziałem za jakie mniej więcej ceny otrzyma 6xC+ i HBO (nie więcej jak 100zł). To wytapirowany babsztyl w punkcie nc+ powiedział, że wyjdzie mu 119 + 30 hbo + dekoder 10 + 100zł antena. Inaczej nie chciała przedłużyć umowy!!! Bo klienci nie będą jej jęczeć, że obraz frizuje, jak się wyraziła!!! Musi być NOWA antena i tuner od ADB!!! :censored::crazy::censored:

można ja szybko uciszyc ;).wprowadza w błąd,aby tylko kase zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O mój Boże. Wiecie co oznacza "wywiera skutek"?

 

Podsumowując te przepisy i rozważania:

- pismo będzie skuteczne jeśli data stempla pocztowego będzie mieściła się w wymaganych regulaminem granicach (czyli w przypadku wyłączenia tych kanałów gwarantowanych, ostateczna data wysyłki to 30.04.2013)

- jeśli pismo dotrze do Cyfry+ już w maju, ale będzie miało stempel pocztowy z datą tam 29 czy 30.04.2013, to termin NIE zostanie przekroczony i wypowiedzenie nadal jest skuteczne! Umowa po prostu zostanie rozwiązana z końcem maja (to jest właśnie to wywarcie skutku na koniec miesiąca w którym pismo zostanie Cyfrze dostarczone),

- z kolei pismo wysłane z datą stempla pocztowego, która przekroczy regulaminowy czas (czyli w naszym wypadku np data stempla 2.05) to wypowiedzenie takie jest nieskuteczne

 

W skrócie:

- można wysyłać maksymalnie do 30.04.2013 (jeśli stempel będzie z datą późniejszą, to pismo będzie nieskuteczne)

- wypowiedzenia, które trafią do Cyfry+ już w maju, spowodują rozwiązanie umowy z dniem 31.05.2013,

- wypowiedzenia, które trafią do Cyfry+ w kwietniu, teoretycznie powodują rozwiązanie umowy z dniem 30.04.2013

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRABAR - mijasz się z prawdą

 

O mój Boże. Wiecie co oznacza "wywiera skutek"?

 

Podsumowując te przepisy i rozważania:

- pismo będzie skuteczne jeśli data stempla pocztowego będzie mieściła się w wymaganych regulaminem granicach (czyli w przypadku wyłączenia tych kanałów gwarantowanych, ostateczna data wysyłki to 30.04.2013)

- jeśli pismo dotrze do Cyfry+ już w maju, ale będzie miało stempel pocztowy z datą tam 29 czy 30.04.2013, to termin NIE zostanie przekroczony i wypowiedzenie nadal jest skuteczne! Umowa po prostu zostanie rozwiązana z końcem maja (to jest właśnie to wywarcie skutku na koniec miesiąca w którym pismo zostanie Cyfrze dostarczone),

- z kolei pismo wysłane z datą stempla pocztowego, która przekroczy regulaminowy czas (czyli w naszym wypadku np data stempla 2.05) to wypowiedzenie takie jest nieskuteczne

 

W skrócie:

- można wysyłać maksymalnie do 30.04.2013 (jeśli stempel będzie z datą późniejszą, to pismo będzie nieskuteczne)

- wypowiedzenia, które trafią do Cyfry+ już w maju, spowodują rozwiązanie umowy z dniem 31.05.2013,

- wypowiedzenia, które trafią do Cyfry+ w kwietniu, teoretycznie powodują rozwiązanie umowy z dniem 30.04.2013

 

decyduje DATA DORĘCZENIA, a nie data stempla pocztowego.

Vide art. 61 Kodeksu Cywilnego.

 

Data stempla pocztowego jest istotna przy POSTĘPOWANIACH ADMINISTRACYJNYCH!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty tu z Kodeksem Cywilnym wyjeżdżasz. Z Kodeksu Cywilnego korzystamy, jeśli strony nie postanowiły inaczej w umowie!

 

A w umowie, vel regulaminie na który się zgadzasz podpisując umowę jest tak:

 

Operator CYFRY+ z ważnych przyczyn prawnych, technicznych, organizacyjnych lub ekonomicznych może wprowadzić zmiany liczby i rodzaju programów wchodzących w skład poszczególnych Pakietów wymienionych w Cenniku. Wyżej wymienione zmiany – wynikające z faktu zaistnienia okoliczności leżących poza kontrolą Operatora CYFRY+, uznawane za siłę wyższą, zastąpienia danego Programu Programem o porównywalnej tematyce, rezygnacji z danego Programu z uwagi na jego niską oglądalność, zaprzestania nadawania Programu z przyczyn obciążających jego nadawcę lub z przyczyn wywołanych decyzją właściwego organu władzy państwowej, orzeczeniem sądu lub innego właściwego organu – uprawniają Abonenta do rozwiązania Umowy w drodze pisemnego oświadczenia w terminie 1 miesiąca kalendarzowego od daty wprowadzenia takich zmian/zmiany ze skutkiem na koniec miesiąca kalendarzowego, w którym oświadczenie to dotarło do Operatora CYFRY+, o ile takie zmiany/zmiana nie zostały wprowadzone do Regulaminu/Umowy w trybie art. 15 § 8 Regulaminu.

 

O zachowaniu przewidzianych Regulaminem terminów do składania oświadczeń woli przez Abonenta lub Operatora CYFRY+ decydować będzie data stempla pocztowego przesyłki zawierającej takie oświadczenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...