Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wojtiw - mowilem juz koledze wyzej ze ja tez dostaje najlepsza oferte na poziomie 99 zl . Jednak majac numer kolegii z forum ktory dostal to za 64 zl podalem go konsultantowi . Gdy sprawdzil rzeczywiscie powiedzial ze osoba ta dostala taka oferte jednak dla mnie nie ma podobnej. Podejrzewam ze jedna z przyczyn jest koniec umowy w czerwcu. Druga to ze place powyzej 130 zl i pewnie nie chca mi obnizyc. O ile za 40 zl to bardzo podejrzane. Jednak dzieki koledze ktory udostepnil mi swoj numer abonenta uwierzylem ze okolo 60 zl jest realna kwota. Byc moze nie dla wszystkich.

 

 

wojtas1979r - idz do APS i kup druga karte cameleon . Dobierz multiroom za 20 zl. Pozniej dopiero negocjuj kontrakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtas1979r - idz do APS i kup druga karte cameleon . Dobierz multiroom za 20 zl. Pozniej dopiero negocjuj kontrakt.

 

FazaFm Myślałem o tym tyle tylko że ja dorzucę te 20zł to jusz mam 120 złotych . To dziś w APS mam za platyne+ hbo +mr (cyfra)+ SAGEMCOM HD (0zł) wszystko łącznie 139 no ale umowa na 18 mc ale to mi jest akurat obojętne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo do której godziny pracują tam działy utrzymań? Chyba muszę sam zadzwonić. Dzisiaj zadzwoniła konsultantka akurat o porze, która mi odpowiadała, standardowa gadka i miała iść do przełożonego i oddzwonić. Czekałem, czekałem. I łaskawie po kilku godzinach telefon, tylko, że akurat ja nie mam na tyle czasu, żeby być do ich dyspozycji kiedy im pasuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu tel z NC - platinum + 6 Canal za 99zł ,nie do przyjęcia.

Chciałem c+universe za 59zł + mr 2*cameleon + pace pvr za 59 zł ,nie ma takiej oferty,a więc czerwona słuchawka.I zanotowane w systemie-jak się pojawi taka oferta to maja zadzwononić,a 30 kwietnia lada dzień he he he.

A jaka zdziwiona że nie korzystam z vod a zresztą i tak nie śmiga na pace,jaja :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj kolejny telefon.

powtórka tego co dotychczas z tym że parę rzeczy zostało nazwanych po imieniu ;)

znów platinum za 69zł na 12 miesięcy i wymiana mojego philipsa na pace za darmo.

żadne MR mnie nie interesuje.

powiedziałem że taka oferta już była dla mnie, ale skoro nie mają dla mnie dekodera ADB to po co mi platinum skoro serwisy nie będą działać na PACE??

i to tak naprawdę jest to pakiet niższy...

 

i wtedy Pan przyznał że tak naprawdę jest to pakiet SILVER z paczką C+ więc nazwany jest z dostępem pakietowym Platinum.

powiedziałem że oferta może być, aczkolwiek przydałby się pakiet filmowy.

poszedł, wrócił i ostatecznie zaproponował:

Silver + 6x C+ i do wyboru paczka Cinemax bądź Filmbox na cały rok.

wziąłem Cinemax.

ostatecznie:

Silver + paczka Canalx6 + cinemax na 12 miesięcy za 69zł + wymiana philips na pace.

bez MR i innych cudów.

ogólnie jestem zadwolony.

ps. jak ktoś nadal nie wierzy w tego typu umowy to zapodam skan umowy jak dotrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można. Czas do końca tego miesiąca, powołując się na wyłączenie 1.04.2013 kanału 13th Street Universal (art. 7 § 1 Regulaminu).

 

Tu na samym dole masz komunikat będący podstawą:

http://ncplus.pl/strefa-abonenta

 

Przewertuj ostatnie kilkanaście stron wątku pomijając posty dotyczące pakietu Start, temat wałkowany non stop :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w punkcie nic nie ugrasz.

podstawa to wypowiedzenie i czekanie na telefon z DUK

 

tu i tu to samo mam, dzwonią z duk i ciągle 109, wypowiedzenie jest,,, ale chce to zakończyć i nie wiem gdzie lepiej iść jak tel i aps mam to samo.

 

do kiedy masz umowę ?

spokojnie. do mnie też dzownili i mieli tylko platinum za 99 a potem nagle za 69 silver z paczką C+

do samego końca przeważnie czekają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można. Czas do końca tego miesiąca, powołując się na wyłączenie 1.04.2013 kanału 13th Street Universal (art. 7 § 1 Regulaminu).

 

Tu na samym dole masz komunikat będący podstawą:

http://ncplus.pl/strefa-abonenta

 

Przewertuj ostatnie kilkanaście stron wątku pomijając posty dotyczące pakietu Start, temat wałkowany non stop :)

 

Ktoś mi powie dlaczego do końca miesiąca jest czas ?? ja chciałem tak zrobić w Maju ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można. Czas do końca tego miesiąca, powołując się na wyłączenie 1.04.2013 kanału 13th Street Universal (art. 7 § 1 Regulaminu).

 

Tu na samym dole masz komunikat będący podstawą:

http://ncplus.pl/strefa-abonenta

 

Przewertuj ostatnie kilkanaście stron wątku pomijając posty dotyczące pakietu Start, temat wałkowany non stop :)

 

To znaczy że posiadając pakiet Canal Plus Start HD nie można złożyć rezygnacji? Wydaje mi się że miałem kanał religia.tv ale że nie oglądam-głowy nie dam...

 

-----

Jaki jest mail do Cyfry o którym mowa powyżej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...