Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli masz tv w dwoch mieszkaniach z degoderem pvr za 17zl. Poczekaj jeszcze moze beda dwawac pakiety za darmo :)

 

 

No matematycznie tak jest.

 

Ja mam PACE (teraz płace za użytkowanie 10 zł), a rodzice mają jakiegoś gniota SD na własność.

Jeżeli podzielić 34 zł na 2 lokale, to wychodzi 17 zł na lokal.

 

Tylko czy jest gwarancje że nie zmienią tego multiroomu w trakcie umowy ?

 

Pakiet skromny w stosunku do tego co mam teraz c+ Superpremium + HBO, jednak u mnie TV w zdecydowanej większości czasu ogląda dzieciak na MiniMini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś tego pewien na 101%? ;) To w taki razie co -? Wszelkie apelacje w sądach, zawiadomienia i odpowiedzi wysyłane w ostatnim dniu upływającego terminu powinny iść w [beep] wg Ciebie? Aha ... i jak to jest jeszcze w takim razie z oświadczeniami podatkowymi wysyłanymi pocztą?

Umowy cywilne oparte są na kodeksie cywilnym a oświadczenia podatkowe na Ordynacji Podatkowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@artekkavs - jak ci się udało zejść z superpremium do comfortu?

 

Zadzwoniłem sam i jasno powiedziałem, ze TV chodzi przez 90% czasu kanał MiniMini i na tym mi tylko zależy.

Canali i HBO nie mam czasu oglądać i chce pakiet podstawowy.

 

Na Ekstraklase już patrzeć nie mogę po tym jak mój klub gra od kilku sezonów taką chałę... szkoda się denerwować. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak to jest, przecież jeśli oni wypowiedzenie dostaną 30 kwietnia. Znaczy że dotrzymałeś terminu. Ale już w systemie będzie ono zarejestrowane w maju więc jak?? Umowa kończy się z końcem maja?

 

Jak dostaną 30 kwietnia to umowa kończy się 30 kwietnia. Ale logiczne jest, ze nie odczytają pisma więc 1 maja w ICA pojawi sie kwota za kolejny miesiąc. Wówczas z chwilą wprowadzenia do systemu wypowiedzenia kwota z maja zostanie wyksiegowana i sygnał wyłączony. Zwrot sprzetu do C+ ma nastapić w ciągu 30 dni liczone od 30 kwietnia.

 

I kończąc nie piszcie mi co google mowi. Idzcie do pierwszego lepszego prawnika, adwokata (...) i zapytajcie się kiedy oni wysyłają pisma do Sądu, np. apelacje, kasację itp. Otrzymacie odpowiedź, że w ostatni dzień. Tak samo w przetargach oferty wysyła się w ostatni dzień, aby wcześniej nie było wiadomo kto startuje itp. Zamiast pisać co w google wyszukaliście (gratuluje umiejętności szukania) to POMYŚLCIE ! To ja się pytam po co jest termin 1 miesiaca kalendarzowego na skorzystanie z art.7 par. 1 ? Po to, że można wysłac pismo od 1 do 30 (lub 31-go) włącznie. Więc jak sobie spece wyobrażacie, aby wysłac pismo poleconym zgodnie z regulaminem w dniu 30 kwietnia (bo taki termin też daje mi regulamin) i aby Cyfra otrzymala je 30 kwietnia ? Nie ma fizycznej możliwości (chyba że nadacie w placówce, gdzie Cyfra ma skrytkę pocztową założoną). Więc oni otrzymują to 2 maja. Umowa wówczas jest ważna do 31 maja (bo otrzymali przesyłkę w maju).

To niech Ci ten prawnik wyjaśni różnicę pomiędzy postępowaniem cywilnym i administracyjnym. W administracyjnym, czyli np. przed sądami liczy się zazwyczaj data stempla (ba, nawet są tam takie myki, że jak złożysz apelację do złego sądu to muszą ją przekazać do właściwego!), w cywilnym data otrzymania oświadczenia.

 

To, że prawo tak stanowi nie znaczy, że tak musi być - Cyfra może uznać Twoje wypowiedzenie, które dotrze w maju i pewnie to zrobi (pracuję w kablówce i my takie pisma uznajemy). Ale równie dobrze może się na Ciebie wypiąć i będzie miała ku temu podstawę prawną. Jeśli dostałeś maila lub konsultant powiedział Ci przez telefon, że liczy się data stempla to przy postępowaniu reklamacyjnym masz wygrane, ale jeśli powołasz się na maila, którego ktoś dostał i wrzucił do neta to musisz liczyć na ich dobrą wolę, bo zarówno w polskim prawie, jak i w regulaminie Cyfry jest napisane, że liczy się data, w której operator pismo otrzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@artekkavs - jak ci się udało zejść z superpremium do comfortu?

 

Zadzwoniłem sam i jasno powiedziałem, ze TV chodzi przez 90% czasu kanał MiniMini i na tym mi tylko zależy.

Canali i HBO nie mam czasu oglądać i chce pakiet podstawowy.

 

Na Ekstraklase już patrzeć nie mogę po tym jak mój klub gra od kilku sezonów taką chałę... szkoda się denerwować. 8)

 

 

Ja rozumiem i podziwiam wypięcie się na "bogatą" ofertę nc+, twoją pogardę dla szlachetnych kruszców :wink: Ale że oni tacy nagle miętcy się zrobili to pierwsze słyszę :shock: No chyba, że jesteś mistrzem negocjacji i twój były wypasiony abo opiewał na jakieś 60zł. Ale nie sądzę. Ja za to co ty miałeś, płacę jak dotąd 99zł. Oczywiście nie mam powodu nie wierzyć i nie zazdroszczę, bo niestety jestem [beep]a na wypasione oferty :wink: Gratulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jednego nie rozumiem bo trochę się pogubiłem w tym wątku Poczty Polskiej. Przecież dzisiaj jest 24 kwietnia to czemu ktoś sie pyta czy można wysłać list 30 kwietnia skoro może już dzisiaj??

Wysłałem 19.04 priorytet z wypowiedzeniem umowy. Dostał ktoś turbodekoder z Cyfry+ za abo 60-70 zł?? warto w ogóle o niego walczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@artekkavs - jak ci się udało zejść z superpremium do comfortu?

 

Zadzwoniłem sam i jasno powiedziałem, ze TV chodzi przez 90% czasu kanał MiniMini i na tym mi tylko zależy.

Canali i HBO nie mam czasu oglądać i chce pakiet podstawowy.

 

Na Ekstraklase już patrzeć nie mogę po tym jak mój klub gra od kilku sezonów taką chałę... szkoda się denerwować. 8)

 

 

Ja rozumiem i podziwiam wypięcie się na "bogatą" ofertę nc+, twoją pogardę dla szlachetnych kruszców :wink: Ale że oni tacy nagle miętcy się zrobili to pierwsze słyszę :shock: No chyba, że jesteś mistrzem negocjacji i twój były wypasiony abo opiewał na jakieś 60zł. Ale nie sądzę. Ja za to co ty miałeś, płacę jak dotąd 99zł. Oczywiście nie mam powodu nie wierzyć i nie zazdroszczę, bo niestety jestem [beep]a na wypasione oferty :wink: Gratulacje

 

 

Płaciłem za to 138 zł. umowa do końca lipca 2013, wypowiedzenie wysłane na początku kwietnia.

W ICA mam coś takiego:

PAKIET

CANAL+ SUPERPREM.HD146zł

OPCJE DODATKOWE:

TWOJA UMOWA OBEJMUJE RÓWNIEŻ NAJEM TERMINALU.20zł

TWOJA UMOWA OBEJMUJE RÓWNIEŻ OPCJĘ MULTIROOM.20zł

HBO GO10zł

Razem 196 zł, po rabacie 138 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

platinum + hbo + multiroom za... 119 Śmiałem się dobre 5 minut. Straszą mnie, że jak na 3 m-ce (bo tyle wynosi okres wypowiedzenia jeżeli złożę je dzisiaj) nie przeniosę się na platynę to będę płacił za to co mam teraz (Optimum HD z HBO) 160 złotych :crazy: Jak to w końcu jest? Dlaczego nie mogę przejść na abo za 39pln skoro i tak chcę wypowiedzieć umowę? Ktoś może rozumie co jest tutaj grane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Artekkvas, no rany boskie :shock: Kompletnie nie rozumiem jakim cudem udało ci się uwolnić od takich rachunków. Że cię wypuścili (prawie) ze szponów. COś czuję, że konsultant, który cię tak puścił nie zarobił na tobie... Pzdr

 

hehe, już wystarczajaco na mnie zarobili przez tyle lat :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas KOMPAKT HD

Bez wypowiedzenia, po prostu przekierowanie z 223104546 do działu ofert, gość poszedł po mnie "powalczyć" i zaproponował to

 

Oferta:

 

Universe

6 Canal+ - cały okres

MR - 2 cameleony

Pace PVR

 

cena 49zł

 

Oj coś tu kręcisz :>

 

Też byłem mocno zdziwiony, ale potwierdzałem 3razy. Dodam tylko umowa na 12 miesiecy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas KOMPAKT HD

Bez wypowiedzenia, po prostu przekierowanie z 223104546 do działu ofert, gość poszedł po mnie "powalczyć" i zaproponował to

 

Oferta:

 

Universe

6 Canal+ - cały okres

MR - 2 cameleony

Pace PVR

 

cena 49zł

 

Oj coś tu kręcisz :>

 

Nie kręci, dzisiaj dostałem to samo.

Tylko mi jeszcze za drugi dekoder Philips PVR 250GB doliczyli 20zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jednego nie rozumiem bo trochę się pogubiłem w tym wątku Poczty Polskiej. Przecież dzisiaj jest 24 kwietnia to czemu ktoś sie pyta czy można wysłać list 30 kwietnia skoro może już dzisiaj??

Wysłałem 19.04 priorytet z wypowiedzeniem umowy. Dostał ktoś turbodekoder z Cyfry+ za abo 60-70 zł?? warto w ogóle o niego walczyć?

Jezeli wysle wypowiedzenie dzisiaj to moze sie okazac ze nie bedzie mial juz mozliwosci negocjacji(np.zarejstruja wypowiedzenie 30 kwietnia i koniec umowy)

Natomiast jesli to zrobi 30 kwietnia bedzie mial czas do konca maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...