Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie już nie chcieli zejść niżej, konsultant za każdą moją odmową prosił o chwilkę poczekania i z kimś tam się kontaktował w sprawie przyznania mi jeszcze niższych rabatów. A wcześniej wysłałem wypowiedzenie i w sumie nie zależało mi na tych Canal+ bo oglądam głównie sport, a nSport by mi wystarczył, ale jak przedstawił mi propozycje to nie mogłem odmówić, w końcu z 99zł na 49zł zjechali więc nieźle i trochę powalczyłem z nimi i czy by nie można jeszcze taniej. Wszystko też zależy od konsultanta czy ma cie w [beep]ie czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie już nie chcieli zejść niżej, konsultant za każdą moją odmową prosił o chwilkę poczekania i z kimś tam się kontaktował w sprawie przyznania mi jeszcze niższych rabatów. A wcześniej wysłałem wypowiedzenie i w sumie nie zależało mi na tych canal+ bo oglądam głównie sport0, ale jak przedstawił mi propozycje to nie mogłem odmówić, w końcu z 99zł na 49zł zjechali więc nieźle i torche powalczyłem z nimi i czy by nie można jeszcze taniej. Wszystko też zależy od konsultanta czy ma cie w [beep] czy nie.

 

Obudzisz się, jak zobaczysz fakturę :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak twierdzisz jak piszesz pakiet 6 x canal.. Moim zdaniem dziwna oferta.. Pytałem w punkcie znajomka i powiadał ,że nic takiego nie ma ten canal x 6

 

Ależ Ty uparty jesteś. A nie przyszło ci do głowy, że tylko konsultanci utrzymaniowi mają dostęp do takich ofert, a nie pierwszy lepszy znajomy z APSu?

Tutaj masz zrzut z mojego ICA, oferta wynegocjowana wczoraj po południu:

http://www.tinypic.pl/dro7a39y7pyl

 

Jak widać paczka 6xC+ jest jako "Canal+ Platinium Opcja" - na cały okres umowy, czyli 12 mies. I tak, wszystkie Canale świecą - co prawda po interwencji, którą opisywałem dzisiaj rano w tym wątku.

Numeru abonenta oczywiście Ci nie podam, bo jeszcze na głowę nie upadłem.

 

To ja od dawna wiem, że żadnego numeru abonenta nie podasz , bo kłamiesz niczym bura [beep] zacytuje klasyka!! Ja podałem!!numer bez obaw!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz Marcel
C+Optimum + Multiroom na Universe + 6xC+ Multiroom x12m za 54 zł

Skoro tak twierdzisz jak piszesz pakiet 6 x canal.. Moim zdaniem dziwna oferta.. Pytałem w punkcie znajomka i powiadał ,że nic takiego nie ma ten canal x 6

Ale podaj swój numer abonenta ludzie sprawdzą powołają się na Ciebie . Dostałeś ty dostana inni...

Lud Ciebie pokocha za szczerość i prawdę a z nienawidzi za fałsz i kłamstwo..!!

mój lud kocha mnie i poza forum :) a przede wszystkim nie mam powodów żeby szerzyć fałsz i kłamstwo...

a co do punktów NC+ to mają tam czarną magię, sam byłem w piątek zaczerpnąć taką informację...

 

dziś po 24 h drugi telefon

i po trudnych/ciężkich pertraktacjach migrowałem z:

C+Optimum + Multiroom na Universe + 6xC+ Multiroom x12m za 54 zł

 

na początku po raz kolejny wciskanie kitu i upust na platinum z multi ze 139 na 109 i nic więcej, a jak powiedziałem że chcę Universe z paczką 6C+ to powiedziała że nie ma takiej możliwości

ale jak powołałem się na ofertę kolegi, którą dostał 4 dni wcześniej-to od razu rozmowa zaczęła przebiegać inaczej;

chwilowa przerwa na naradę z przełożonym (ja tam w tle słyszałem małe dzieciaki, wiec obstawiałbym, że pracowała w domu a nie w call center)

 

 

 

Multiroom na Universe + 6xC+ Multiroom x12m za 54 zł nie wierzę !!! i jeszcze w multi heh...nie siej zamętu!

wyżej wspomniałem, że nie mam powodów by cokolwiek siać...

może kwota taka, że bez HBO-ale jak usłyszałem tą kwotę to nawet nie chciałem dłużej dyskutować, bo HBO do tej pory nie potrzebowałem do szczęścia i nadal nie potrzebuję...

 

tak samo jak wszyscy, w ostatnim czasie śledziłem gorąco forum, z większym lub mniejszym dowierzaniem

a co do tych nr klienta to możecie "wyluzować" - ja nie musiałem podawać żadnych danych, spytała się tylko jaki pakiet kolega dostał i w jakiej kwocie...

więc dla niedowiarków na dniach mogę wrzucić printscreena z ICA i i w przeciągu tyg. skan umowy jak dotrze

 

Pozostałym, życzę powodzenia w negocjacjach :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy "było od szczała"?

 

Nic innego jak pierwsza propozycja konsultanta to 89zł za pakiet Canal+Platinum.

 

Nie wiem na ile mowil prawdę, ale logicznie tłumaczył, jak pytalem dlaczego musi być Silver a nie Universe+ i reszta to samo. Powiedzial, że moja średnia wynosi tyle i tyle (bez uwzglednienia MR i Pace, z podaniem dokladnie cyfr) i Universe+ mu nie wejdzie i dlatego musi być od Silver'a.

 

Witam.Napiszcie jak ktos wie,jeżeli złoże w tym tygodniu wypowiedzenie w cyfrze+ z powodu wyłączenia kanałów to do kiedy będzie obowiązywała moja umowa?Do końca maja?

 

Jak złożysz osobiscie to umowa bedzie obowiązywala do końca kwietnia. Jak wyślesz i obiorą jeszcze w kwietniu to rowniez do 30 kwietnia. Jak odbiorą w maju to do konca maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie nie wierzcie takim userom jak Mikuu oni sie dobrze bawią się waszym kosztem powtórzę nie znam żadnego przypadku by ktos

wytargal platyne za mniej niz 99 zł! (Abonenci Cyfry). Jak takiego zapytam o numer abo!! to pisze w styly ze na łeb jeszcze nie upadł! Dla mnie podawanie że się dostało platyne za takie małe pieniądze jest czystym, kłamstwem!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@godunow Ja w tych ofertach nie doszukiwał bym się aż takich sensacji.

Nie składałeś wypowiedzenia to jedziesz na starej ofercie czyli miałeś canal + masz dalej canal+, miałeś npremium , masz w zamian canal+, miałeś hbo, masz hbo

Złożyłeś wypowiedzenie to migrujesz na podobnych cenowo warunkach, dobrze negocjujesz masz bonusy - bylebyś został klientem.

Płaciłeś wcześniej w okolicach uniwersum, silver, gold, dostajesz podobne pakiety wyjściowe.

Paczki canal+ są gratis na 12 m-cy. Potem zostaje goły pakiet podstawowy. Tak to widzę.

Zresztą w połowie maja pojawią się pierwsze faktury - wtedy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie nie wierzcie takim userom jak Mikuu oni sie dobrze bawią się waszym kosztem powtórzę nie znam żadnego przypadku by ktos

wytargal platyne za mniej niz 99 zł! (Abonenci Cyfry). Jak takiego zapytam o numer abo!! to pisze w styly ze na łeb jeszcze nie upadł! Dla mnie podawanie że się dostało platyne za takie małe pieniądze jest czystym, kłamstwem!!

 

Ja dostałem pakiet Silver wraz z Canal+Platinum(6 kanałów canal+) + Multiroom 2 karty+ Pace PVR + Filmbox na 6miesięcy wszystko za 79zł. Konsultant powiedział że niżej nie może ze względu na moje dotychczasowe mowy, więc jak wierzę tym, którzy dostali ten pakiet za 69. Jestem zadowolony z oferty a Ciebie niech dalej zżera, że się pospieszyłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się nie dziwię, że @godunow taki podejrzliwy, [beep] w systemie NC+ jest niesamowity, po części z winy konsultantów bez pełnych uprawnień, po części systemu informatycznego, po części brak planu awaryjnego na wypadek, gdyby plan główny / łowców jeleni / nie wypalił :brawo: , po prostu prowizorka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...