Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj otrzymałem smsa, że przyjęli moją rezygnację i że jeśli zmienię zdanie, to żebym zadzwonił.

 

Właśnie sobie przypomniałem, że w skład mojego Funpacka z Orange oprócz Internetu i telefonu wchodzi również tv. Przejrzałem ofertę i dla nowych za dopłatą 84 zł można otrzymać dostęp do Canal+ Platinum. Czy uważacie, że to dobry argument w negocjacjach? Czy np. jeśli im o tym powiem, to oni uznają "A to sobie bierz tego funpacka, bo część kasy z tego abonamentu i tak trafi do nas"?

Podpisując umowę na TV od Orange jeśli weźmiesz coś więcej niż pakiet podstawowy podpisujesz i tak dodatkowo umowę z nc+, więc im to wsio ryba pewnie :) Co nie znaczy, że nie będą chcieli Cię utrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ale mam jedna uwagę - poziom arogancji, braku kompetencji i ignoranctwa aktualnych konsultantów jest niesamowity. Za czasów Cyfry+ konsultanci byli kulturalni, kompetentni i "życiowi". Te czasy juz skonczyly sie (niestety).

Tutaj szkolenie wypadło z wynikiem celującym !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie w ''bambuko'' konsul zrobił z migracja i dzięki rozsądkowi mam 10 dni na odstąpienie od umowy i to mnie uratowało ze nie jestem ugotowany ;-)

 

Dobrze ze nie chciałem mieć aktywnej w dniu migracji tylko od 1 grudnia a róznica to jedyne 20 zł w tym co było mówione a co jest w systemie ;-)

 

Proszę o wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy jakiegoś szanownego kolegę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę skalę problemów dotykających innych abonentów-częściej,bo są stroną słabszą i mniej doświadczoną,ale i czasami na własną prośbę. Stwierdzenie to nie jest popularne,ale ja jestem zadowolony i nadchodzącej tragedii nie dostrzegam-nawet jeśli, to wierzę w moją zdolność adaptacji.

 

http://konsument.um.warszawa.pl/zalaczn ... na-odleg-o

 

http://www.federacja-konsumentow.org.pl ... ?story=865

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy mi się pod koniec stycznia 2014 r. Posiadam pakiet optimum HD z pakietem C+ z pakietem HBO + Pace500GB. Płacę aktualnie 106 zł (wcześniej przez 6m płaciłem jakoś 86 zł). Dosatłem niedawno ofertę na 18 miesięcy na pakiet Platinum przez cały okres umowy 101 zł. Multiroom mnie nie interesuje. Co sądzicie o tej ofercie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

I na mnie przyszedł czas migracji (lub nie). Obecnie posiadam to co w podpisie plus TV i konsola PS3 od Cyfry+. Płacę nie mało bo 156zł. Umowa do 31.12.2013, wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane. Dostałem oczywiście już kilka ofert "skrojonych specjalnie dla mnie" ale ich nie "doceniłem. Dzisiaj kolejna propozycja Pakiet Platinum + HBO + 2x Pace 500 + MR (dwie karty C+) na 12 m-cy. Wszystko za 99zł na rok. Moje pytanie jest następujące co znajduje się w pakiecie Platinum gdyż nie potrafię takiego odnaleźć na stronie NC+. Z góry dziękuję za pomoc.

Nadmienię iż z filmboxów i cinemaxów rezygnuję dobrowolnie bo mnie nie interesują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...