Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy mam pecha czy co... Tracę nadzieję na dogadanie się z przyzwoitą ofetą :(

Zadzwoniłam, porozmawiałam z sensownie brzmiącym konsulem, który wyciszył się żeby poszukać jakieś fajnej oferty i po dłuższej chwili rozłączyło. No to zadzwoniłam jeszcze raz, inny konsul, wystartował od 149zł co potwierdziło moją hipotezę, że każda oferta droższa od kolejnej.

Stanęło na Universe+, 6C+, HBO na 6-mcy, drugi pace za 99zł. Potem poszedł do przełożonych ale po chwili wrócił i powiedział, że mają spotkanie organizacyjne i zadzwoni do mnie jak tylko coś się dowie.

Przed chwilą zadzwonił i powiedział, że nic innego niż powyższe nie dostanę. I tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios bardzo zaciekawiła mnie informacja że splitery mają funkcję blokera :) czy greeneightsystem ma taką możliwość (chodzi mi o ServerWireLink)?

Nie. Diviso ma. Ok. To nie temat o spliterach ;). Bogdan zaraz porządek zrobi :D @kurrubi na happy end przyjdzie pora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się dzień nie skończył :wink: zadzwoń za jakiś czas ponownie może odbierze bardziej rozgarnięty kosultant

 

A orientujecie się, do której ten DUK działa?

Najgorsze, że żadna rozmowa nie wprowadzała żadnych zmian, z ich strony zero negocjacji nawet po "rozmowach z przełożonym". Za każdym razem stawało na universe, 6C+, HBO na 6 m-cy +MR i 2x pace za 99zł. Ani propozycji przekupienia HBO na 12 m-cy ani nic... Normalnie to samo od startu. Buuuu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtorek rano - wysłane wypowiedznie. Umowa do końca roku.

Wtorek godz.12 - Universe+ 6xC+ 3xHBO i Pace (z MR sam zrezygonowalem) - 49zł => i tu uwaga ODMOWiAM

Bardzo miła Pani po dwóch konsultacjach z przełożonym( początkowo 59zł ,zgodziła się na to czego chciałem od samego początku.

Wtorek popołudnie - kolejne 3 telefony i zgroda:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Mam dosyć. Kolejna rozmowa i kolejna identyczna oferta jak wszystkie. Zero propozycji pójścia do przełożonego i powtarzanie, że jakby była jakaś lepsza oferta to by już ją zaproponowali bo do końca negocjacji zostało 2,5h (tyle pracują). Trzeci konsul dzisiaj, i tak, ja dzwoniłam.

I wiecie co? Chyba się złamię. Byłam konkretna, zdecydowana, kończyłam rozmowy i nic nie dało. Cóż, będę dla forum przykładem urobionego klienta, którego zatrzymują za ile chcą. Ale nie mam kablówki, mam splitter i sygnał na w sumie 4 dekoderach, lubię Planete+ więc mają mnie. O 20:00 zadzwonię i zgodzę się na ofertę jak dla tego forum strasznie drogą. Ale jak nic nie udało się przez 2 miesiące to już mi się nie uda.

 

(spadek nastroju i poczucie totalnej porażki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to za duży hardcore wstrzymać się z dzwonieniem do poniedziałku?

 

Nie wierzę, żeby to coś zmieniło.

Jeśli wszystkie oferty stawały na tym samym, w dwóch wersjach:

6c+, hbo, mr, 2x pace za 114zł albo

6c+, hbo na 6 m-cy, mr, 2x pace za 99zł

włącznie z dniem dzisiejszym i nie pojawiła się żadna, ale to żadna opcja rozwinięcia czy zejścia z ceny a moje argumenty o znajomej, która migrowała na lepszych warunkach były tłumaczone na dwa sposoby:

- możliwe, że płaciła mniej, więc żeby płaciła trochę więcej i żeby została dołożono jej opcji

- niemożliwe, takie oferty nie istnieją.

 

Odbyłam kilkanaście merytorycznych, spokojnych i miłych ale stanowczych rozmów, które nie przynosiły efektów. Tak, obiecywałam być "twardą babą" i "mieć jaja" ale widać ze 135zł (w tym cinemax i filmbox) nie potrafię zmigrować na coś poniżej 99zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłam sobie 10min przed końcem działania DUKu, zdecydowana na ich ofertę oscylującą w okolicy 99zł, która na tle osiągnięć forumowiczów i tak była słaba. No i jedyna oferta, którą dostałam to universe z 6C+, Hbo, mr i 2x pace za 149.

Będę próbować w poniedziałek ale weekend mam w ciemnościach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...